Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne
Kód: 4371820

3MK Fólia ochranná SilverProtection+ pre Xiaomi Mi 11, antimikrobiálna

3MK Fólia ochranná SilverProtection+ pre Xiaomi Mi 11, antimikrobiálna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Antimikrobiálny povlak zabíja 99% vírusov, baktérií, húb a plesní. Funguje 24 hodín/7 dní v týždni. SilverProtection+ je vybavená antimikrobiálnym povlakom na báze nanočastíc striebra. Celý popis
11,90 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
11,90 €
Získajte dopravu ZDARMA so
u zásielok od 12,9 €
Posledné 2 kusy

7.6.2023 na výdajnom mieste
8.6.2023 - 9.6.2023 na vašej adrese

Popis

Antimikrobiálna

Antimikrobiálny povlak zabíja 99% vírusov, baktérií, húb a plesní. Funguje 24 hodín / 7 dní v týždni. Fólia SilverProtection+ udržuje váš telefón čistý. Telefóny zbierajú baktérie Váš smartfón neustále zbiera baktérie. Zakaždým, keď sa dotknete telefónu, prenášate baktérie zo skôr dotýkaných oblastí: kľučky, zábradlia, volant. Vedeli ste, že obrazovka mobilného telefónu zhromažďuje až 300-krát viac baktérií ako verejné záchody? Vedeli ste, že sa dotýkate obrazovky smartfónu viac ako 2 000-krát denne a prenášate do nej potenciálne nebezpečné baktérie? Na obrazovke sa tiež hromadia vaše čiastočky kože, pot, mazu a zvyšky make-upu. Teplo generované zariadením vytvára vynikajúce podmienky na vývoj vírusov, baktérií a plesní. Vedeli ste, že vedecký výskum potvrdzuje možnosť prenosu patogénnych baktérií medzi ľuďmi pomocou rovnakého telefónu?

 

Zvýšená odolnosť

Fólia SilverProtection s hrúbkou 0,21mm chráni váš smartfón, keď nemôžete zaistiť správnu dezinfekciu. Je perfektným doplnkom hygieny smartfónu. Perfektne sedí, vykonávame presné meranie každej obrazovky smartfónu. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť produkt, ktorý dokonale vyhovuje displeju vášho telefónu. Fólia zvyšuje odolnosť displeja o 400%. 

 

Samoregeneračná Self-Heal ™

Fólia SilverProtection chráni celú plochu zaoblenej obrazovky od okraja k okraju. Na predĺženie životnosti bol použitý materiál s pamäťou Self-Heal ™ vďaka tomu je fólia perfektne priľnavá a sama regeneruje drobné škrabance, poškodenia, ku ktorým dochádza počas používania telefónu. Self-Heal ™ vám umožní si užiť dokonale hladký povrch fólie ešte dlhšie! 

 

Mokrá inštalácia

SilverProtection+ je prielom v inštalácii. Fólia sa lepí mokrou cestou. Také ľahké to ešte nebolo! Fóliu môžete aplikovať pomocou špeciálneho gélu, ktorý je 100% bezpečný pre displej aj pre prístroj a je súčasťou predajnej sady. 

Vzduchové bubliny a prachové škvrny? Zabudni na to! Mokrá inštalácia zaručuje dokonalý efekt a nevyžaduje žiadnu prax. Aj drobné vzduchové bubliny budú do 24 hodín minulosťou. 

 

FAQ – Často kladené otázky:

Chráni SilverProtection film proti koronavírusu (SARS-CoV-2) a znižuje riziko COVID-19? V tejto chvíli nevieme jasnú odpoveď. Vykonávame výskum, ktorý nám umožní odpovedať na túto otázku v blízkej budúcnosti. Funguje antimikrobiálna technológia stále? Áno, technológia funguje a chráni váš telefón za všetkých okolností. Je antimikrobiálna technológia bezpečná? Áno, ochranné fólie boli testované a sú pre užívateľov úplne bezpečné.

 

Súprava obsahuje: 3mk® SilverProtection+ fóliu na displej (1ks), aplikačný gél pre mokrú cestu, kartičku na rozotretie bublín, čistiacu handričku. 

 

Rozmery balenia: 19 × 11 × 1,9 cm (VxŠxH) 

 

Váha: 18g / 64g