Forever Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 6/Redmi 6A GSM037835
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Xiaomi Redmi 6 nebo Xiaomi Redmi 6A. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Forever Tvrzené sklo pro Xiaomi Mi A2 Lite GSM038223
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Xiaomi Mi A2 Lite. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Fixed Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro, přes celý displej, černé, 0.33 mm FIXGF-349-BK
15,54 €

12 €

Tvrzené sklo je nutný doplněk k prodloužení životnosti telefonu. S pouhými 0,33 mm docílíte ochrany o tvrdosti 9H. Nedílnou součástí je oleofobní funkce, která zabraňuje vzniku mastných skvrn na obrazovce. Určeno pro model Xiaomi Redmi Note 6. Sklo Fixed je rovněž snadno aplikovatelné, bez obav z vzniku nežádoucích vzduchových bublin na vašem displeji.


Forever Forever Ochranné sklo (Apple iPhone 6), čirá
11,07 €

Kvalitní ochranné sklo pro displej Vašeho mobilního telefonu od společnosti Forever. Zajišťuje především ochranu proti škrábancům a odolnost vůči kapalným látkám. Aplikace skla na displej je velice snadná a intuitivní. Tloušťka výrobku je pouhých 0,33 mm.


PanzerGlass Premium Privacy pro Samsung Galaxy S9 černé P7142
46,56 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Temperované ochranné sklotvrdostí 9H a Privacy Filterem váš Samsung Galaxy S9 perfektně ochrání. PanzerGlass Premium Privacy pro Samsung Galaxy S9 černé P7142 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk bez snížené citlivosti.


Fixed Full-cover ochranné tvrdené sklo pre Samsung Galaxy A5 (2017), čierne FIXGF-158-033BK
15,45 €

6,19 €

Ochranné tvrdené sklo FIXED Full-Cover pre Samsung Galaxy A5 (2017), tvrdosť 9H, extra odolné s hrúbkou 0.33 mm, zaisťuje dokonalú ochranu displeja pred poškriabaním, nečistotami, odštípnutím a tvrdými nárazmi. Tenké spracovanie so 100% priehľadnosťou a oleofóbnou vrstvou, ktorá je odolná proti odtlačkom prstov a mastnote, ponúka vysokú citlivosť dotyku.


Forever Tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite GSM038205
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Huawei P20 Lite. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


PanzerGlass Premium Privacy pro Samsung Galaxy S9 Plus černé P7143
46,56 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Temperované ochranné sklotvrdostí 9H a Privacy Filterem váš Samsung Galaxy S9 Plus perfektně ochrání. PanzerGlass Premium Privacy pro Samsung Galaxy S9 Plus černé P7143 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk bez snížené citlivosti.


Fixed tvrdené sklo FIXED 3D Full-Cover pre Apple iPhone 6/6S, s lepením cez celý displej, biele
19,32 €

16,90 €

Vysoko kvalitné temperované 3D tvrdené sklo FIXED Full-Cover je ideálnou voľbou pre ochranu displeja vášho telefónu. Predídete tak nešťastiu v podobe škrabancov alebo prasknutého displeja a budete mať istotu, že dotyková obrazovka telefónu bude slúžiť dlho a spoľahlivo. Špeciálna 3D technológia skla je určená priamo pre zaoblené displeje moderných smartphonov. Každé sklo je navrhnuté presne na mieru danému modelu telefónu, kryje celú plochu displeja až k okrajom a poskytne tak maximálnu ochranu. So svojou minimálnou hrúbkou 0,33 mm takmer nijako nezväčšuje rozmery telefónu.


PanzerGlass Standard Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus čiré (P2629)
27,09 €
26,32 €

Temperované a tvrzené ochranné sklo na váš iPhone 6/6s/7/8 Plus. Sklo PanzerGlass Standard Privacy vyniká nadstandardním zpracováním, je křišťálově čisté, tenké a má dlouhou životnost. Navíc je vybaveno privacy filtrem, který snižuje čitelnost displeje při koukání přes rameno.


PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus bílé (2621)
34,84 €
34,07 €

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání maximální plochu displeje vašeho iPhone 6/6s/7/8 Plus. Temperované ochranné sklo PanzerGlass s bílým okrajem má tloušťku 0,4 mm a vyniká dlouhou životností, nadstandardním zpracováním i vysokou reaktivností na dotyk. Navíc se snadno instaluje.


CELLY Ochranné tvrdené sklo Full Glass pre Apple iPhone XR, čierne FULLGLASS998BK
19,48 €

16,90 €

Tvrdené sklo CELLY Full Glass poskytne nenápadnú a efektívnu ochranu pre celý displej vášho smartphonu. Rámček skla kryje okraje displeja, je vyrobený vo farbe telefónu a perfektne tak dopĺňa jeho dizajn. Sklo je navrhnuté presne na mieru daného zariadenia, nijako neskresľuje farby a disponuje špeciálnou vrstvou, ktorá chráni pred odtlačkami prstov a nečistotami. Tvrdosť 9H zaistí dostatočnú odolnosť proti poškriabaniu a vďaka minimálnej hrúbke 0,3 mm sklo dokonale splynie s displejom telefónu. Aplikácia skla je jednoduchá a rýchla, všetko zvládnete behom chvíľky.


Fixed sklo 3D Full-Cover pre Samsung Galaxy A6, s lepením cez celý displej, čierne FIXG3D-311-BK
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitné temperované 3D tvrdené sklo FIXED Full-Cover je ideálnou voľbou pre ochranu displeja vášho telefónu. Predídete tak nešťastiu v podobe škrabancov alebo prasknutého displeja a budete mať istotu, že dotyková obrazovka telefónu bude slúžiť dlho a spoľahlivo. Špeciálna 3D technológia skla je určená priamo pre zaoblené displeje moderných smartphonov. Každé sklo je navrhnuté presne na mieru danému modelu telefónu, kryje celú plochu displeja až k okrajom a poskytne tak maximálnu ochranu. So svojou minimálnou hrúbkou 0,33 mm takmer nijako nezväčšuje rozmery telefónu. Temperované prevedenie zaručí vysokú citlivosť, ovládanie dotykového displeja zostane rovnako prirodzené ako na displeji bez skla. Sklo disponuje tvrdosťou so stupňom 9H, je odolné proti rôznym škrabancom a ryhám. Vďaka 100% priehľadnosti zostanú farby vášho displeja rovnako žiarivé aj po inštalácii skla FIXED 3D Full-Cover. Oleofóbna úprava skla zamedzí rôznym šmuhám a odtlačkom prstov na displeji. V balení nájdete všetko potrebné


Forever TVRDENÉ SKLO NA DISPLEJ PRE SAMSUNG XCOVER 4 NFOLSAGAXCO4-HD
11,07 €

7,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné ochranné sklo Forever pre displej vášho smartphonu. Zaisťuje ochranu predovšetkým proti škrabancom a odolnosť voči kvapalným látkam. Aplikácia skla na displej je veľmi jednoduchá a intuitívna. Hrúbka výrobku je iba 0,33 mm. *Obrázok je iba ilustračný.


Forever Tvrzené sklo pro Xiaomi Mi A2 GSM038222
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Xiaomi Mi A2. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Forever Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 5 GSM038224
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Xiaomi Redmi Note 5. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 3D sklo pro Apple iPhone 5/5S/SE/5C RT062
9,70 €
9,31 €

Vysoce odolné ochranné sklo, které kryje skutečně celý displej a spolehlivě ho chrání před nárazy a poškrábáním. Tvrzené sklo Rhinotech 2 je určeno pro iPhone 5, 5S, SE nebo 5C, má tvrdost 9H a oleofóbní strukturu, která brání vzniku otisku prstů na displeji. Je tenké, 100% průhledné, citlivé na dotyk a snadno se instaluje.


Fixed Ochranné tvrdené sklo 3D Full-Cover pre Apple iPhone 6/6S Plus, cez celý displej, čierne
19,32 €

16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitné temperované 3D tvrdené sklo FIXED Full-Cover je ideálnou voľbou pre ochranu displeja vášho telefónu. Predídete tak nešťastiu v podobe škrabancov alebo prasknutého displeja a budete mať istotu, že dotyková obrazovka telefónu bude slúžiť dlho a spoľahlivo. Špeciálna 3D technológia skla je určená priamo pre zaoblené displeje moderných smartphonov. Každé sklo je navrhnuté presne na mieru danému modelu telefónu, kryje celú plochu displeja až k okrajom a poskytne tak maximálnu ochranu. So svojou minimálnou hrúbkou 0,33 mm takmer nijako nezväčšuje rozmery telefónu.


RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 2,5D sklo pro Huawei Honor 7A (Full Glue) Black RT121
15,54 €
15,16 €

Vysoce odolné ochranné sklo, které váš displej spolehlivě ochrání před nárazy, poškrábáním a rozbitím. Tvrzené sklo Rhinotech 2 je určeno pro telefon Huawei Honor 7A, má tvrdost 9H a oleofóbní strukturu, která brání vzniku otisku prstů na displeji. Je 100% průhledné, citlivé na dotyk a snadno se instaluje.


Fixed Ochranné tvrdené sklo FIXED pre Honor View 10, 0.33 mm FIXG-302-033
11,60 €

Vysoko kvalitné tvrdené sklo s hrúbkou 0,33 mm pre maximálnu ochranu displeja vášho zariadenia. Sklo má tvrdosť 9H, vysokú citlivosť dotyku, ponúka jednoduchú inštaláciu a 100% transparentnosť! Jedná sa o sklo s oleofóbnou úpravou (tzn. Odpudzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu). Jedinečné riešenie ako ochrániť displej pred poškriabaním, nečistotami, odtlačkami prstov ale aj pred tvrdými nárazmi!


Fixed Ochranné tvrdené sklo Full-Cover pre Xiaomi Mi A2, cez celý displej, čierne, 0.33 mm FIXGF-320-BK
15,50 €

9,40 €

Vysoko kvalitné tvrdené sklo FIXED s hrúbkou 0,33 mm pre maximálnu ochranu displeja vášho zariadenia. Sklo má tvrdosť 9H, vysokú citlivosť dotyku, ponúka jednoduchú inštaláciu a 100% priehladnosť! Jedná sa o sklo s oleofóbnu úpravu (tzn. odpudzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu). Jedinečné riešenie ako ochrániť displej pred poškriabaním, nečistotami, odtlačkami prstov ale aj pred tvrdými nárazmi! Sklo kryje celú prednú časť telefónu až k okrajom.


Forever TVRDENÉ SKLO NA DISPLEJ PRE  XIAOMI REDMI MI 6 NFOLXIREMI6-HD
11,66 €

7,41 €

Kvalitné ochranné sklo Forever pre displej vášho smartphonu. Zaisťuje ochranu predovšetkým proti škrabancom a odolnosť voči kvapalným látkam. Aplikácia skla na displej je veľmi jednoduchá a intuitívna. Hrúbka výrobku je iba 0,33 mm. *Obrázok je iba ilustračný.


Forever Forever Ochranné sklo (Huawei Y5 II), čirá
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní ochranné sklo pro displej Vašeho mobilního telefonu od společnosti Forever. Zajišťuje především ochranu proti škrábancům a odolnost vůči kapalným látkám. Aplikace skla na displej je velice snadná a intuitivní. Tloušťka výrobku je pouhých 0,33 mm.


Fixed Ochranné tvrdené sklo FIXED pre Huawei Y5 (2018), 0.33 mm FIXG-307-033
11,90 €

Vysoko kvalitné tvrdené sklo s hrúbkou 0,33 mm pre maximálnu ochranu displeja vášho zariadenia. Sklo má tvrdosť 9H, vysokú citlivosť dotyku, ponúka jednoduchú inštaláciu a 100% transparentnosť! Jedná sa o sklo s oleofóbnou úpravou (tzn. odpudzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu). Jedinečné riešenie ako ochrániť displej pred poškriabaním, nečistotami, odtlačkami prstov ale aj pred tvrdými nárazmi!


Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A7 (2018), lepení přes celý displej, černé, 0,33 mm FIXGFA-353-BK
15,53 €

10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvrzené sklo, které váš displej ochrání před pády a poškrábáním. Fixed Full-Cover je vyrobeno na míru smartphonu Samsung Galaxy A7 (2018) v úpravě 2,5 D a s lepením po celé ploše, díky čemuž přilne k displeji mnohem lépe než běžná skla. Je vysoce citlivé, 100% průhledné, tenké a tvrdé a odpuzuje mastnotu.


Forever TVRDENÉ SKLO NA DISPLEJ PRE SAMSUNG J5 2017 NFOLSAGAJ52017.-HD
11,66 €

7,41 €

Kvalitné ochranné sklo Forever pre displej vášho smartphonu. Zaisťuje ochranu predovšetkým proti škrabancom a odolnosť voči kvapalným látkam. Aplikácia skla na displej je veľmi jednoduchá a intuitívna. Hrúbka výrobku je iba 0,33 mm. *Obrázok je iba ilustračný.


Forever Tvrzené sklo pro Apple iPhone XR GSM037933
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho iPhone XR. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Forever Tvrzené sklo pro Huawei Y6 2018/Y6 Prime GSM035254
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Huawei Y6 2018 nebo Huawei Y6 Prime. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Forever Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A6 2018 GSM037201
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Samsung Galaxy A6 2018. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Forever Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A7 2018 GSM038834
7,75 €
7,36 €

Ochranné sklo na displej vašeho telefonu Samsung Galaxy A7 2018. Tvrzené sklo Forever je vysoce odolné, a to nejen vůči nárazům a škrábancům, ale i kapalným látkám. Je dokonale průhledné a zvyšuje kontrastnost obrazu. Má velmi rychlou odezvu a vyniká snadnou aplikací.


Forever Forever Ochranné sklo (Apple iPhone 7 Plus), čirá
11,07 €

Kvalitní ochranné sklo pro displej Vašeho mobilního telefonu od společnosti Forever. Zajišťuje především ochranu proti škrábancům a odolnost vůči kapalným látkám. Aplikace skla na displej je velice snadná a intuitivní. Tloušťka výrobku je pouhých 0,33 mm.


Forever Forever Ochranné sklo (Samsung Galaxy J3 2016), čirá
11,07 €

Kvalitní ochranné sklo pro displej Vašeho mobilního telefonu od společnosti Forever. Zajišťuje především ochranu proti škrábancům a odolnost vůči kapalným látkám. Aplikace skla na displej je velice snadná a intuitivní. Tloušťka výrobku je pouhých 0,33 mm.


CELLY Ochranné tvrdené sklo Full Glass pre Nokia 3.1/Nokia 3 (2018), čierne
19,24 €

16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvrdené sklo CELLY Full Glass poskytne nenápadnú a efektívnu ochranu pre celý displej vášho smartphonu. Rámček skla kryje okraje displeja, je vyrobený vo farbe telefónu a perfektne tak dopĺňa jeho dizajn. Sklo je navrhnuté presne na mieru daného zariadenia, nijako neskresľuje farby a disponuje špeciálnou vrstvou, ktorá chráni pred odtlačkami prstov a nečistotami.