10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

J&J Automotive Zásterky, lapače nečistôt pre Touran 2006-2015 4ks

J&J Automotive Zásterky, lapače nečistôt pre Touran 2006-2015 4ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zásterky slúžia na ochranu karosérie pred odletujúcimi kamienkami, nečistotami a štrkom spod kolies. Zásterky sú užitočné najmä v zime, keď sa soľ z cesty zachytáva na nich namiesto na prahoch, čím sa zabraňuje korózii.
Momentálne nedostupné.
24,90 €
24,90 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Popis

J&J Automotive – Lapače nečistôt (zásterky)

Navrhnuté pre daný typ automobilu.

Ponúkame nové, kvalitné lapače nečistôt, ktoré dokonale ochránia nárazník a podvozok vášho auta. Lapače J&J Automotive sú zhotovené z vysokokvalitného TPE materiálu a sedia presne na mieru vášho auta. Vďaka vysokej kvalite si dlhodobo udržujú svoju stálosť. 


Ochrana Vášho vozidla

Zabraňujú nárazom štrku, striekajúcej vode a blatu. Zimná soľ alebo kaša sa zachytí na lapači nečistôt namiesto karosérie Vášho auta, čím účinne zabraňuje vzniku nečistoty a minimalizujú riziko vzniku hrdzavých škvŕn. Vďaka tomu sa už nemusíte báť vody, snehu, štrku a iných nečistôt.

Pevné a kvalitné materiály

Lapače J&J Automotive sú vyrobené z kvalitného, ​​odolného a pružného TPE materiálu. Odolávajú vysokým teplotám, nestrácajú pružnosť a farbu. Lapače sú perfektne osadené, pretože sú vyrobené pre daný model vozidla – nie sú univerzálne. Sú vybavené fixačnými prvkami presne podľa modelu auta. TPE materiál je netoxický a šetrný k životnému prostrediu. Je odolný proti starnutiu a zachováva si svoju stálosť v teplotnom rozmedzí od –40°C do 80°C.


Info:

Lapače sú perfektne osadené, pretože sú vyrobené pre daný model vozidla – nie sú univerzálne. Dodávané sú v balení: sada 4 ks.


Výhody:

  • VYSOKO KVALITNÝ TPE MATERIÁL
  • PERFEKTNE VHODNÉ NA KONKRÉTNY MODEL AUTA
  • JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA
  • VYSOKÁTRVANLIVOSŤ
  • ODOLNÉ VOČI ATMOSFÉRICKÝM PODMIENKAM
  • OCHRANA PRED BLATOM, NEČISTOU, SNEHOM, ŠTRKOM, CESTNOU SOĽOU

Obsah balenia: 4ks Lapačov (1 x predná pravá, 1 x predná ľavá, 1 x zadná pravá, 1 x zadná ľavá), montážne skrutky a návod na inštaláciu.