Topánky

Typ obuvi: ľahká trekingová

  • Typ obuvi
    ľahká trekingová
    ×
KEEN dievčenská treková obuv Targhee Sport 1024743/1024739, 24, ružová

KEEN dievčenská treková obuv Targhee Sport 1024743/1024739

70 €
Doprava zadarmo

Dievčenská treková obuv od značky Keen je vhodná pre voľnočasové aktivity, hiking a objavovanie nových dobrodružstiev. V prednej časti ponúka obuv patentovanú ochranu prstov KEEN.PROTECT a po stranách nad podošvou je vybavená odolným lemom. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie. Topánka je ošetrená kvalitnou prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT.

Tovar od predajcu MALL
KEEN detská kožená treková obuv Targhee Low Wp 1024010 27/28 tmavomodrá

KEEN detská kožená treková obuv Targhee Low Wp 1024010

74,90 €
63,70 €
Doprava zadarmo
Akcia

Detská kožená treková obuv od značky Keen je vhodná pre voľnočasové aktivity, hiking a objavovanie nových dobrodružstiev. Zvršok obuvi je vyrobený z vodeodelnej kože a pevnej sieťoviny. V prednej časti ponúka topánka patentovanú ochranu prstov KEEN.PROTECT a po stranách nad podošvou je vybavená odolným koženým lemom. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie. Topánka je ošetrená kvalitnou prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT. Tento model je oproti štandardnému upravený tak, že umožňuje pohodlný vstup do obuvi aj deťom s vyšším priehlavkom a širším chodidlom.

Tovar od predajcu MALL
Bennon Športové outdoorové reflexné poltopánky Reflexo čierna/zelená 39
2x

Bennon Športové outdoorové reflexné poltopánky Reflexo

38,75 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Ľahká unisex športová poltopánka z moderného celoreflexného materiálu. Topánka je vhodná pre outdoorové aktivity i dlhé nočné túry. Má spevnenie v oblasti achillovej päty, ochranu + spevnenie špice a textilné putko na päte.

Bennon Outdoorová členková obuv Castor High hnedá 42
5x

Bennon Outdoorová členková obuv Castor High

56,63 €
Doprava zadarmo

Outdoorová unisex obuv Bennon Castor je kvalitná celokožená obuv z odolnej lícovej une. Má protiokopovú ochranu špice, terénnu podošvu a stabilizačnú oporu členka, ktorá zabezpečuje dobrú stabilitu aj pri chôdzi v náhodnom teréne.