Topánky

Typ obuvi: zdravotná obuv

  • Typ obuvi
    zdravotná obuv
    ×
Bennon Zdravotné šľapky so zvýšeným opätkom ružová 37

Bennon Zdravotné šľapky so zvýšeným opätkom

34,94 €

Ľahučká, vysoko komfortná obuv na mäkkej stielke vyrobená z pravého prírodného korku. Anatomicky tvarovaná platforma podporuje priečnu i pozdĺžnu klenbu a vďaka výraznej pätnej miske zaisťuje aj dobrú stabilitu postavenie pätnej kosti.

Barea Ortopedické šľapky s ľudovým motívom tyrkysová/farebná 36
8x

Barea Ortopedické šľapky s ľudovým motívom

25,85 €

Zdravotná obuv s motívom slovenského folklóru. BAREA je zárukou zdravej chôdze, pohodlia, značkovej kvality a originality. Vhodné do interiéru (ako školská, kancelárska, domáca obuv) alebo do suchého exteriéru.

Barea Kožené ortopedické šľapky 53 modrá 36
20x

Barea Kožené ortopedické šľapky 53

25,85 €

Ortopedické šľapky vo veľkostiach pre deti, dámy aj pánov, rôzne farby. Dvojprackový kožený zvršok, podšívkovaný cambrelou. Anatomická, tvarovaná, kožená stielka. Vyrobené na Slovensku.

Barea Kožené ortopedické šľapky 50 žltá 36
9x

Barea Kožené ortopedické šľapky 50

25,48 €

Rovná vsuvková ortopedická obuv, ideálna aj ako prezúvky. Veľkosti detské, dámske aj pánske. Dvojprackový kožený zvršok so sponou, podšívkovaný cambrelou. Anatomická, tvarovaná, kožená stielka. Vyrobené na Slovensku.

Barea Kožené ortopedické sandále tmavo hnedá 36
4x

Barea Kožené ortopedické sandále

25,48 €

Rovná vsuvková ortopedická obuv vo veľkostiach pre deti, dámy aj pánov. Zvršok kožený trojprackový, podšívkovaný cambrelou. Stielka je anatomická, tvarovaná, kožená. Vyrobené na Slovensku.

Barea Ortopedické kožené sandále 040462 unisex biela 39
1x

Barea Ortopedické kožené sandále 040462 unisex

23,25 €

Rovná sandálová zdravotná ortopedická obuv v celokoženom vyhotovení vhodná do suchého exteriéru aj interiéru. Trojprackový celokožený jednofarebný zvršok sa dokonale prispôsobuje chodidlu a tak zabezpečuje kvalitnú oporu zo všetkých strán.

Barea Kožené ortopedické šľapky 055 bledo hnedá 36
7x

Barea Kožené ortopedické šľapky 055

25,48 €

Ortopedické šľapky vo veľkostiach pre deti, dámy aj pánov, rôzne farby. Dvoj-pásikový kožený zvršok s 2 suchými zipsami, podšívkovaný cambrelou. Anatomická, tvarovaná, kožená stielka. Vyrobené na Slovensku.