Protetika chlapčenské topánky LUGO tyrkys
31,30 €

Novinka

Chlapčenské tenisky sú vhodné na športové aktivity. Je možné ich využiť aj v hale, pretože ich podrážka netvorí šmuhy na podlahe. Majú vyberateľnú stielku a sú vyrobené z prírodnej kože a textilu. Protetika chlapčenské topánky LUGO tyrkys sú veľmi ľahké.

Protetika chlapčenské barefoot topánky RAVEN denim
21,50 €

Novinka

Chlapčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou tenkoprofilovou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú bonusom navyše.

Protetika dievčenské barefoot topánky ALIX lila
28,20 €

Novinka

Dievčenské topánky od firmy Protetika so zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť je z kvalitnej kože a textilu. Zosilnené okraje. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Odnímateľná stielka je samozrejmosťou.

Disney chlapčenské svietiace tenisky AVENGERS 23
21,50 €

Novinka

Chlapčenské svietiace tenisky AVENGERS od značky Disney si chlapci okamžite zamilujú. Modré tenisky s obrázkami hrdinov obľúbenej série Avengers sú navyše vybavené LED farebnými svetielkami po stranách.

Froddo dívčí baleríny G2140046
50,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí balerínky od značky Froddo si rázem jejich nositelky zamilují. Kožené provedení zajišťuje dostatečnou flexibilitu a funkčnost. Praktické zapínání na suchý zip usnadňuje obouvání. Praktickým prvkem je vyjímatelná kožená stélka v antibakteriální úpravě.

Protetika chlapčenské topánky RONY green
39,20 €

Chlapčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou podrážkou a zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť z kvalitnej hladkej kože a textilu. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú samozrejmosťou.

Protetika chlapecké polobotky AROX denim
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké polobotky Arox denim od značky Protetika jsou vyrobené z kvalitní kůže, která se skvěle hodí na každodenní nošení do školky, na výlety, do města. Šedomodré polobotky unosí chlapci od jara do podzimu a díky suchému zipu se snadno nazouvají.

Protetika dievčenské barefoot topánky RAVEN navy
21,50 €

Novinka

Dievčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou tenkoprofilovou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú bonusom navyše.

Protetika dievčenské topánky RONY koral
39,20 €

Novinka

Dievčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou podrážkou a zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť z kvalitnej hladkej kože a textilu. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú samozrejmosťou.

Primigi Chlapčenská celoročná obuv 0405373111
50,90 €
+ doprava zadarmo

Chlapčenská celoročná obuv značky Primigi je veľmi pohodlná a všestranne využiteľná. Vďaka rýchlemu zapínaniu na 2 suché zipsy sa chlapci nemusia zdržiavať zaväzovaním šnúrok. Topánky majú spoľahlivú Goretex membránu a sú kvalitne spracované v kombinácii textilu a kože.

Primigi Dievčenská letná obuv 5386922
41,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenská letná obuv značky Primigi zdobia nežné vzory, ktoré očaria každú malú parádnicu. Kvalitný materiál z pravej kože a vyberateľná kožená stielka slečnám môže zaručiť pohodlie a pevný krok ako na prechádzke, tak na tanečnom parkete. Veľmi praktické je zapínanie na suché zipsy cez priehlavok a členok.

Protetika chlapčenské poltopánky LISBON grey
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapčenské poltopánky od značky Protetika s mäkkou stielkou do jarného a letného obdobia. Zapínanie na 2 remienky. Vonkajšia strana zo semišovej kože. Podrážka s výbornou ohybnosťou aj absorpciou došliapnutia. Ozdobný pruh na bokoch

Protetika chlapčenské barefoot topánky ALIX grey
28,20 €

Novinka

Chlapčenské topánky od firmy Protetika so zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť je z kvalitnej kože a textilu. Zosilnené okraje. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Odnímateľná stielka je samozrejmosťou.

Protetika dievčenské poltopánky KALYPSO
41,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské poltopánky od značky Protetika s pohodlnou stielkou. Spoľahlivé zapínanie na 2 pásky Vonkajšia strana zo semišovej kože. Podrážka s výbornou ohybnosťou, vyšším profilom a vystúpenou vzorkou. Zosilnená pätná časť. Bohaté polstrovanie pre mäkký došľap.

Protetika dievčenské poltopánky POGA
41,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské poltopánky od značky Protetika s pohodlnou stielkou. Spoľahlivé zapínanie na 2 pásky Vonkajšia strana z kvalitnej hladkej kože. Podrážka s výbornou ohybnosťou a vyšším profilom. Zosilnená pätná časť. Bohaté polstrovanie pre mäkký došľap. Ozdobné výšivky na bokoch.

Protetika dievčenské topánky LUGO fuxia
31,30 €

Novinka

Chlapčenské tenisky sú vhodné na športové aktivity. Je možné ich využiť aj v hale, pretože ich podrážka netvorí šmuhy na podlahe. Majú vyberateľnú stielku a sú vyrobené z prírodnej kože a textilu. Protetika dievčenské topánky LUGO fuxia sú veľmi ľahké.

Protetika dievčenské topánky RONY lila
39,20 €

Novinka

Dievčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou podrážkou a zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť z kvalitnej hladkej kože a textilu. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú samozrejmosťou.

Froddo Chlapecké bačkůrky G1700244
27,50 €

Novinka

Chlapecké bačkůrky od značky Froddo s vnitřní stranou nabízející možnost podepsání. Svrchní strana z odolné textilní látky. Kožená stélka s výraznou výdrží i měkkou strukturou. Zapínání na pásku se suchým zipem. Zvýšená patní část. Podrážka se vzorkem pro plynulejší krok bez prokluzování.

Froddo Chlapecké polobotky G3130148-1
57 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké polobotky od značky Froddo s lehce zvýšenou špičkou. Kožená stélka s výraznou výdrží a antibakteriální vlastností. Svrchní strana z hladké kůže. Zapínání na dvojici pásek se suchým zipem. Podrážka s prošitím pro pohodlný krok a větší výdrž.

Froddo Chlapecké sandály G2150111-1
52,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké sandály od značky Froddo si rázem jejich nositelé zamilují. Kožené provedení zajišťuje dostatečnou flexibilitu a funkčnost. Praktické zapínání na suchý zip usnadňuje obouvání. Praktickým prvkem je vyjímatelná kožená stélka v antibakteriální úpravě.

Froddo Dívčí bačkůrky G1700244-1
27,50 €

Novinka

Dívčí bačkůrky od značky Froddo s vnitřní stranou nabízející možnost podepsání. Svrchní strana z odolné textilní látky. Kožená stélka s výraznou výdrží i měkkou strukturou. Zapínání na pásku se suchým zipem. Zvýšená patní část. Podrážka se vzorkem pro plynulejší krok bez prokluzování.

Froddo Dívčí polobotky G3130148-6
57 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí polobotky od značky Froddo s lehce zvýšenou špičkou. Kožená stélka s výraznou výdrží a antibakteriální vlastností. Svrchní strana z hladké kůže. Zapínání na dvojici pásek se suchým zipem. Podrážka s prošitím pro pohodlný krok a větší výdrž.

Froddo Dívčí polobotky G3130149-5
55,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí polobotky od značky Froddo s lehce zvýšenou špičkou. Kožená stélka s výraznou výdrží a antibakteriální vlastností. Svrchní strana z hladké kůže. Zapínání na tkaničky a pásku se suchým zipem. Podrážka s prošitím pro pohodlný krok a větší výdrž.

Froddo dívčí tenisky G2130199
52,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí tenisky od značky Froddo si rázem jejich nositelky zamilují. Kožené provedení zajišťuje dostatečnou flexibilitu a funkčnost. Praktické zapínání na suchý zip usnadňuje obouvání. Praktickým prvkem je vyjímatelná kožená stélka v antibakteriální úpravě.

KTR chlapčenské kožené poltopánky 190/1/V/EKO/KTR/MOD
47 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapčenské voľnočasové kožené poltopánky, ktoré spĺňajú parametre pre zdravotne nezávadnú detskú obuv. Topánky majú vyberateľnú stielku s podporou klenbu, ktorá mierni otrasy a zmäkčuje došľap. Podšívka je vyrobená z netkanej tkaniny, ktorá sa prispôsobuje tvaru nohy, je priedušná a rýchlo odvádza vlhkosť.

KTR dievčenské kožené poltopánky 190/1/V/EKO/KTR/RUZ
47 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské voľnočasové kožené poltopánky, ktoré spĺňajú parametre pre zdravotne nezávadnú detskú obuv. Topánky majú vyberateľnú stielku s podporou klenbu, ktorá mierni otrasy a zmäkčuje došľap. Podšívka je vyrobená z netkanej tkaniny, ktorá sa prispôsobuje tvaru nohy, je priedušná a rýchlo odvádza vlhkosť.

Ponte 20 chlapecká obuv PP220-DA07-1-591
38,40 €

Novinka

Chlapecká obuv od značky Ponto 20 má sportovní design a jednoduché zapínání na 2 suché zipy. Botičky jsou zpracované z kvalitních kožených materiálů a mají reflexní prvky. Flexibilní podrážka klukům dopřeje pohodlí při každém kroku. Stélku lze z bot snadno vyjmout a případně ošetřit.

Ponte 20 dívčí obuv PP220-DA07-1-695
38,40 €

Novinka

Dívčí obuv od značky Ponto 20 má stylový design a jednoduché zapínání na 2 suché zipy. Botičky jsou zpracované z kvalitních kožených materiálů. Flexibilní podrážka malým slečnám dopřeje pohodlí při každém kroku. Stélku lze z boty snadno vyjmout a případně ošetřit.

Primigi Chlapčenská celoročná obuv 5358911
43,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská celoročná obuv značky Primigi je pohodlná a navyše štýlová, takže váš malý uličník neurobí hanbu na žiadnej prechádzke. Topánky sa môžu pochváliť kvalitným spracovaním kože a strikovanou podrážkou, ktorá je ľahká a flexibilná. Zaväzovanie obuvi je na šnúrky.

Primigi Chlapčenská celoročná obuv 5440711
47 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapčenské tenisky značky Primigi v modrom prevedení so zapínaním na suchý zips a gumičky. Spracovanie topánočiek je z kombinácie kože a priedušného materiálu s funkčnou strikovanou podrážkou v protišmykovej úprave. Koženú stielku je možné z topánok ľahko vybrať a prípadne ošetriť.

Primigi Chlapčenské tenisky 5447322
39,20 €

Novinka

Chlapčenské tenisky značky Primigi v modrom prevedení so zapínaním kombinujúcim gumičky a suchý zips. Spracovanie topánočiek je textilná so strikovanou ľahkou a mäkkou podrážkou. Koženú stielku je možné z topánok ľahko vybrať a prípadne ošetriť.

Primigi dievčenská celoročná obuv 5373200
50,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská celoročná obuv značky Primigi je veľmi pohodlná a má všestranné využitie od jari až do jesene. Topánky majú spoľahlivú Goretex membránu a praktické zapínanie na 2 suché zipsy, takže už žiadne zdržovanie sa so šnúrkami.

Protetika chlapčenské tenisky RONY tyrkys
39,20 €

Novinka

Chlapčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou podrážkou a zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť z kvalitnej hladkej kože a textilu. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú samozrejmosťou.

Protetika chlapecké polobotky RUPERT
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké polobotky od značky Protetika jsou vyrobené z kvalitní kůže, která se skvěle hodí na každodenní nošení do školky, na výlety, do města. Modré polobotky unosí chlapci od jara do podzimu a díky suchému zipu se snadno nazouvají.

Protetika dievčenská celoročná obuv RORY fuxia
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenská celoročná obuv od značky Protetika s pohodlnou stielkou. Spoľahlivé zapínanie na 2 pásky Vonkajšia strana zo semišovej kože. Podrážka s výbornou ohybnosťou a vyšším profilom. Zosilnená pätná časť. Bohaté polstrovanie pre mäkký došľap. Ozdobné nášivky na bokoch.

Protetika dívčí celoroční obuv RORY navy
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí celoroční obuv od značky Protetika se symetrickou podrážkou. Kvalitní kůže dominuje svrchní části. Zesílená špička i patní část pro příjemnější chůzi. Zapínání na 2 pásky. Výška až ke kotníkům dovoluje celoroční využití. Ozdobný motiv na boční straně.

Protetika dívčí polobotky LISBON pink
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí polobotky od značky Protetika s pohodlnou stélkou. Spolehlivé zapínání na 2 pásky. Vnější strana ze semišové kůže. Podrážka s výbornou ohebností a nižším profilem. Zesílená patní část. Bohaté polstrování pro měkký došlap.

Protetika dívčí tenisky MELINDA navy
43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí tenisky od značky Protetika s pohodlnou stélkou. Zapínání na pásku a tkaničky. Kvalitní kůže na svrchní straně. Nízkoprofilová podrážka s výbornou ohebností. Zesílená patní část pro snadnější chůzi. Bohaté polstrování pro příjemnější nošení.

Geox dievčenské tenisky MALTIN J0200A_0NFKC_C1028
49,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské tenisky v striebornom prevedení s ružovými detailami. Geox MALTIN disponujú stielkou z textilnej sieťoviny a podšívkou z polyesteru. Povrch z polyuretánu a textilnej sieťoviny. Ohybná podrážka z gumy umožňuje prirodzený ohyb chodila pri každom kroku. Pohodlné zapínanie na suchý zips.

Geox chlapčenská obuv BERNIE J0211A_0FE14_C9A2T
44,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tenisky pre chlapcov disponujú jednoduchým zapínaním na suchý zips. Majú podrážku z termoplastickej gumy, ktorá je veľmi odolná. Geox chlapčenská obuv BERNIE J0211A_0FE14_C9A2T sú ideálne na prechádzky, výlety a každodenné nosenie.

Geox chlapecké tenisky ANDROID J0244C_014BU_C0735
64,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké tenisky od značky Geox se zavazováním na pásky a střihem pod kotník pro větší volnost pohybu. Svrchní část ze směsi polyesteru a polyuretanu a TPU. Pevná podrážka z termoplastické gumy s výrazným vzorkem. Ozdobná boční část.

Geox chlapecké tenisky FLEXYPER J029BD_01422_C0700
64,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké tenisky od značky Geox se zavazováním na klasické tkaničky a jistící páskou. Střih pod kotník pro větší pohodlnost při chůzi. Svrchní část ze směsi kůže, polyesteru a polyuretanu. Odolná podrážka s podílem gumy a materiálu EVA s prodyšnou funkcí pro celodenní nošení.

Geox chlapecké tenisky POSEIDO J02BCA_0CLME_C6N4E
69,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapecké tenisky od značky Geox se zavazováním na pásky a střihem pod kotník pro větší volnost pohybu. Svrchní část ze směsi kůže, polyuretanu a polyesteru. Odolná podrážka z gumy s prodyšnou funkcí pro celodenní nošení. Ozdobná boční část s šipkou.

Geox dievčenské tenisky NEW TORQUE J028HA_0NF14_C0886
44,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské tenisky v ružovom prevedení s bielymi detailmi. Geox NEW TORQUE disponujú stielkou a podšívkou z polyesteru. Povrch z polyuretánu a polyesterovej sieťoviny. Ohybná podrážka z etylén-vinyl acetátu umožňuje prirodzený ohyb chodila pri každom kroku. Pohodlné zapínanie na šnúrky.

Geox dievčenské tenisky SKYLIN J028WC_0ASAJ_C4002
69,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tenisky od značky Geox so zaväzovaním na pásiky a strihom pod členok pre väčšiu voľnosť pohybu. Vrchná časť zo zmesi polyesteru a polyuretánu. Pevná podrážka z termoplastickej gumy s výrazným vzorom. Ozdobná bočná časť s hviezdami.

Geox dievčenské tenisky SPACECLU J028VC_01454_C4002
64,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské tenisky v modrom prevedení so svietiacou podrážkou. Geox SPACECLU disponujú stielkou z kože a podšívkou z polyesteru. Povrch z polyuretánu a polyesterovej sieťoviny. Ohybná podrážka z termoplastickej gumy umožňuje prirodzený ohyb chodidla pri každom kroku. Pohodlné zapínanie na suchý zips.

Geox dívčí tenisky ALBEN J02AQA_02212_C5000
64,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dívčí tenisky v béžovém provedení. Geox ALBEN disponují stélkou z kůže Nappa a podšívkou z polyesteru a mikrovlákna. Povrch ze semiše a plátna. Ohebná podrážka z gumy umožňuje přirozený ohyb chodila při každém kroku. Pohodlné zapínání na suchý zip a tkaničky.