Befado dievčenské prezuvky 116Y261
13,40 €

Dievčenské prezúvky na doma, do škôlky, či do školy s mäkkou podrážkou pre celodenné pohodlné nosenie. Prezuvky majú dva elastické pásiky, vďaka ktorým skvele držia na nohe, mierny okop chrániaci špičku a spevnenú pätu pre lepšiu stabilitu.

Befado dievčenské papučky s ňufáčikom 907P108
15,30 €

Detské topánočky Befado s priedušným pláteným povrchom, ideálne pre celodenné nosenie či už doma, alebo v škôlke. Topánočky sú zdobené ňufáčikom na špičke, majú zapínanie na pásiky so suchým zipsom, pružnú podošvu z gumy a spevnenú pätu, ktorá fixuje chodidlo v správnej polohe.

Befado chlapčenské tenisky s príšerkou 273X275
13,40 €

Chlapčenské tenisky Befado s farebným motívom príšerok, ktoré si obľúbi každý malý nezbedník. Tenisky sú veľmi ľahké a pohodlné, ideálne pre celodenné nosenie. Majú textilný povrch, gumovú podrážku, inovatívnu mäkčenú vnútornú stielku pre mäkký došľap, odvetranú podrážku a zapínanie na suchý zips.

Befado chlapčenské tenisky 273X269
14,20 €

Chlapčenské tenisky Befado s farebným motívom futbalu, ktoré si obľúbi každý malý nezbedník. Tenisky sú veľmi ľahké a pohodlné, ideálne pre celodenné nosenie. Majú textilný povrch, gumovú podrážku, inovatívnu mäkčenú vnútornú stielku pre mäkký došľap, odvetranú podrážku a zapínanie na suchý zips.

Befado chlapčenské prezuvky 290Y190
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské prezuvky Befado v ľahkom plátenom prevedení s futbalovým motívom a pružnou podošvou, ktorá uľahčuje chôdzu a tým pôsobí proti únave nožičiek. Každé dieťa si ich ľahko obuje vďaka elastickému pásku. Podrážka obuvi je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je tak ideálna na celodenné nosenie doma, v škole, alebo v škôlke.

Toms Dámske Slip-On Red Canvas Core Classics Alpargatas
54,90 € 35,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečné dámske Slip-On od inovatívne značky so silným charitatívnym a ekologickým podtextom TOMS. „One for One“ – za každý zakúpený pár topánok daruje TOMS jeden pár topánok dieťaťu v núdzi.

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X194
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X194 v lehkém plátěném provedení s pružnou podešví usnadňují chůzi, a tím působí proti únavě nohou. Podrážka je odvětraná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení doma nebo ve školce.

Befado dievčenské papučky s ňufáčikom 907P107
15,30 €

Detské plátené topánočky Befadopriedušné a vaša malá princezná ich môže bez problému nosiť pokojne celý deň. Topánočky sú zdobené ňufáčikom na špičke, majú zapínanie na pásiky so suchým zipsom, pružnú podošvu z gumy a spevnenú pätu, ktorá fixuje chodidlo v správnej polohe.

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X192
13 €

Novinka

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X192 v lehkém plátěném provedení s pružnou podešví, která usnadňuje chůzi a tím působí proti únavě nohou. Každé dítě si je snadno obuje díky elastickému pásku. Podrážka odvětravá a odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení doma nebo ve školce.

Befado chlapecké bačkorky Skate 290Y163
12,30 €

Chlapecké bačkorky Skate od značky Befado v lehkém plátěném provedení se sportovním motivem a pružnou podešví usnadňují chůzi, a tím působí proti únavě nožiček. Každé dítě si je snadno obuje díky elastickému pásku. Podrážka obuvi je odvětraná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost.