Disney dievčenské tenisky MINNIE 2300004414
19,60 €

Novinka

Štýlové dievčenské tenisky MINNIE od Disney budú sprevádzať vaše dievčatko na každom jej kroku. Trblietavá ružová farba doplnená o strieborné detaily s hlavou myšky Minnie poteší všetky malé princezné. Tenisky sú ideálnou voľbou nielen na von, ale aj na doma či do škôlky.

Disney dievčenské tenisky MINNIE 2300004338
16,40 €

Novinka

Dievčenské tenisky MINNIE od značky Disney so zapínaním na dve pásky so suchým zipsom. Topánky majú nízky profil a sú vyrobené z kombinácie bavlny a PVC, ktoré pomáha tlmiť nárazy a je zároveň príjemné na nosenie. Podrážka so vzorkou pre pohodlnejšie chôdzu v jarných a letných mesiacoch.

Disney dievčenské tenisky MINNIE 2300004072
27,40 €

Novinka

Dievčenské tenisky MINNIE od značky Disney si zamiluje každé dievčatko. Pohodlné tenisky v ružovom prevedení s bielymi bodkami zdobí roztomilá mašlička s čiernym pásikom. Topánky sa ľahko obúvajú pomocou čierneho pútka na päte.

Disney dievčenské sandále MINNIE 2300004308
10,50 €

Novinka

Dievčenské sandále MINNIE od značky Disney s grafickou potlačou na vrchnej strane. Topánky majú kvalitne riešené obúvanie a sú vyrobené z pevného materiálu PVC, ktorý pomáha tlmiť nárazy a zároveň je príjemný na nosenie. Podrážka so vzorkou pre príjemnejšiu chôdzu.

Disney dievčenské šľapky MINNIE 2300004327
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské papuče MINNIE od značky Disney s grafickou potlačou na vrchnej strane. Topánky majú kvalitne riešené obúvanie a sú vyrobené z pevného materiálu EVA, ktorý pomáha tlmiť nárazy a zároveň je príjemný na nosenie. Podrážka so vzorkou pre príjemnejšie chôdzu.

Disney dievčenské sandále MINNIE 2300004328
5,80 €

Novinka

Dievčenské sandále MINNIE od značky Disney zaujmú najmä motívom na priehlavku. Topánky sú výborne odvetrané. Sandále sú vyrobené z kvalitného materiálu EVA, ktorý pomáha tlmiť nárazy a je zároveň príjemný na nosenie. Podrážka so vzorom pre príjemnejšiu chôdzu.

Eplusm Dievčenské sandále Minnie - svetlo ružová
5,29 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské sandále v ružovom prevedení s motívom Minnie Mouse / Disney. Ideálne obutie do horúcich letných dní, k vode na dovolenku k moru ale aj k bazénu. Topánky sú vyrobené z ľahkého materiálu EVA.

Eplusm Disney dievčenské gumáky Minnie - modrá
12,59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské gumáky Minnie Mouse – Disney v modrom navy prevedení z obľúbenej rozpávky Minnie & Mickey mouse. Gumáky sú vyrobené z PVC a dajú sa ľahko a rýchlo obuť. Čižmy sú priamo ideálnou voľbou do dažďového počasia

SETINO Dievčenské papuče Minnie
6,99 €

Zateplené detské papučky Minnie Mouse s obľúbenou miškou sú veľmi pohodlné aj na celodenné nosenie. Výhodou týchto papučiek je ich zateplenie ktoré zabezpečí aby boli nožičky vaších detí stále v teple. Protišmyková gumenná podrážka.

Eplusm Flip-Flops dámske žabky Minnie - biela
3,89 €

Štýlové a maximálne pohlodlné flip-flopy s veselím motívom Minnie Mouse určite potešia každú dámu či slečnu. Krásny plážový dizajn ako stvorený na krásne letné dni či dovolenky.

Disney dievčenské sandále MINNIE 2300004401
21,50 €

Novinka

Pohodlné a ľahké dievčenské sandále MINNIE značky Disney sú ideálnou voľbou do horúcich letných dní. Obrázok myšky Minnie poteší nejednu malú princeznú. Sandálky sa zapínajú pomocou suchého zipsu, takže aj menšie dievčatá si ich hravo zvládnu obuť samy.

Disney dievčenské žabky MINNIE 2300004325
5,80 €

Novinka

Dievčenské žabky MINNIE od značky Disney s grafickou potlačou na vrchnej strane. Topánky majú kvalitne riešené obúvanie a sú vyrobené z pevného materiálu EVA, ktorý pomáha tlmiť nárazy a zároveň je príjemný na nosenie. Podrážka so vzorkou pre príjemnejšie chôdzu.

Eplusm Flip-Flops dievčenské žabky Minnie - ružová
2,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové a maximálne pohlodlné flip-flopy s veselím motívom Minnie Mouse určite potešia každé dieťa. Krásny plážový dizajn ako stvorený na krásne letné dni či dovolenky.

Disney chlapčenské sandále SPIDERMAN 2300004309
10,50 €

Novinka

Chlapčenské sandále SPIDERMAN od značky Disney s grafickou potlačou na vrchnej strane. Topánky majú kvalitne riešené obúvanie a sú vyrobené z pevného materiálu PVC, ktorý pomáha tlmiť nárazy a zároveň je príjemný na nosenie. Podrážka so vzorkou pre príjemnejšiu chôdzu.