Disney chlapčenské sandále BATMAN 2300004305-38%
5,80 € 3,59 €

Akcia

Chlapčenské sandále BATMAN od značky Disney si obľúbia všetci fanúšikovia známej komiksovej postavy. Sandále sú vyrobené z tlmivého materiálu EVA a vďaka vystupujúcemu vnútornému povrchu nebudú nôžky v topánkach kĺzať.

SETINO Chlapčenské sandále Batman - čierna
5,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské sandále v čiernom prevedení s motívom Batman / Marvel. Ideálne obutie do horúcich letných dní, k vode na dovolenku k moru ale aj k bazénu. Topánky sú vyrobené z ľahkého materiálu EVA.

Disney chlapčenské sandále BATMAN 2300003049
9,80 €

Novinka

Chlapčenské sandále BATMAN od značky Disney zaujmú svojim dizajnom s Batmanom každého malého chlapca. Topánky sú vyrobené z kvalitného materiálu EVA, ktorý prekvapí svojou ľahkosťou a tlmiacimi vlastnosťami.

Disney chlapčenské tenisky BATMAN 2300004348
16,40 €

Novinka

Chlapčenské tenisky BATMAN od značky Disney nadchnú každého malého chlapca. Bočnú stranu aj jazyk tenisiek zdobí logo Batmana. Ľahko sa obúvajú vďaka praktickému zapínaniu na suchý zips.

SETINO Chlapčenské zateplené gumáky Batman - sivá
17,39 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské gumáky Batman v sivom prevedení z obľúbeného filmu Batman. Gumáky sú vyrobené z PVC a dajú sa ľahko a rýchlo obuť. Čižmy sú priamo ideálnou voľbou do dažďového počasia a Váš malý hrdina si ich zaiste zamiluje na prvý pohľad.

SETINO Chlapčenské zateplené gumáky Batman - čierna
17,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské gumáky Batman v čiernom prevedení z obľúbeného filmu Batman. Gumáky sú vyrobené z PVC a dajú sa ľahko a rýchlo obuť. Čižmy sú priamo ideálnou voľbou do dažďového počasia a Váš malý hrdina si ich zaiste zamiluje na prvý pohľad.

Eplusm Flip-Flops chlapčenské žabky Batman - čierna
3,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové a maximálne pohlodlné flip-flopy s motívom obľúbeného hrdinu Batmana určite potešia každé dieťa. Krásny plážový dizajn ako stvorený na krásne letné dni či dovolenky.

Eplusm Flip-Flops pánske žabky Batman - čierna
4,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové a maximálne pohlodlné flip-flopy s motívom obľúbeného hrdinu Batmana určite potešia každého chlapa ktorý chce byť hrdinom :-). Krásny plážový dizajn ako stvorený na krásne letné dni či dovolenky.

SETINO Chlapčenské gumené šľapky Batman - čierna
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské gumové šľapky Batman / Marvel sú vyrobené z materiálu EVA (Ethylen Vinyl Acetate), ktorý je mäkký, pružný a zároveň odolný a ľahký, skvele odoláva UV žiareniu. Tento materiál sa pre svoje vynikajúce vlastnosti.