Raweks chlapčenské papučky KRZYŠ K13
14,20 €

Chlapčenské papučky KRZYŠ K13 od značky Raweks sú určené pre všetkých malých aj veľkých futbalistov. Majú pevný opätok, ktorý dodáva potrebnú stabilitu chodidlu vášho chlapca. Papučky sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktorá zaisťuje dokonalú priedušnosť.

Raweks chlapčenské papučky Ula 46
13,40 €

Chlapčenské papučky ULA 46 od značky Raweks sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej tkaniny, ktorá zaistí dokonalú priedušnosť. Kroky vášho chlapčeka budú stabilné vďaka pevnému opätku. Krásny dizajn a pohodlie pri chôdzi si obľúbi každý malý chlapec.

Raweks chlapčenské papučky BORYS B9
14,20 €

Chlapčenské papučky BORYS B9 od značky Raweks sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktorá zaisťuje dokonalú priedušnosť. Pevný opätok dodá chodidlu vášho chlapca potrebnú stabilitu. Svojim originálnym pavúčím dizajnom zaujme všetkých malých aj veľkých chlapcov.

Raweks dievčenské papučky DOROTKA D33
14,20 €

Dievčenské papučky Dorotka D33 od značky Raweks očaria svojím dizajnom všetky maléveľké slečny. Sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktorá zaisťuje dokonalú priedušnosť. Pevný opätok dodá chodidlu vašej slečne potrebnú stabilitu.

Raweks dievčenské papučky IGA 70
13,40 €

Dievčenské papučky IGA 70 od značky Raweks sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej tkaniny, ktorá zaistí dokonalú priedušnosť. Kroky vašej slečne budú stabilné vďaka pevnému opätku. Krásny dizajn a pohodlie pri chôdzi si obľúbi každá malá slečna.

Raweks chlapčenské papučky BORYS B8
14,20 €

Chlapčenské papučky BORYS B8 od značky Raweks očarí svojím dizajnom všetkých malých aj veľkých chlapcov. Sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktorá zaisťuje dokonalú priedušnosť. Pevný opätok dodá chodidlu vášho chlapčeka potrebnú stabilitu.

Raweks chlapčenské papučky-39%
14,20 € 8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasné papučky s motívmi New Yorku sú tou najlepšou voľbou pre vášho chlapčeka. Sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej tkaniny a sú tak dokonale priedušné. Ideálna voľba na doma i do škôlky.

Raweks chlapčenské papučky-39%
14,20 € 8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasné papučky s vojenskými nápismi sú tou najlepšou voľbou pre vášho chlapčeka. Sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej tkaniny a sú tak dokonale priedušné. Ideálna voľba na doma i do škôlky.

Raweks chlapčenské papučky ULA 45
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

S chlapčenskými papučkami ULA 45 od značky Raweks budú krôčiky vášho chlapčeka plné pohodlia a stability vďaka pevnému opätku. Kvalitná bavlnená tkanina zaistí dokonalú priedušnosť. Krásny dizajn si obľúbi každý malý chlapec.

Raweks dievčenské papučky ULA 52
13,40 €

S dievčenskými papučkami ULA 52 od značky Raweks budú krôčiky vašej slečne plné pohodlia a stability. Kvalitná bavlnená tkanina zaistí dokonalú priedušnosť. Krásny dizajn si obľúbi každá malá slečna.

Raweks dívčí bačkůrky

Raweks dívčí bačkůrky

Hodnotenie: 4,2
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Okouzlující bačkůrky s cool pejskem si oblíbí malé i velké slečny. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Díky pevnému opatku je zajištěna stabilita dětského chodidla. Ideální přezůvky na doma i do školky.