ALPINE PRO chlapčenská športová obuv KBTR241530-42%
23,90 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenskú športová obuv Alpine pro vynosia chlapci na akékoľvek športy alebo vychádzky do prírody. Topánky so suchým zipsom sú vybavené funkčnou medzipodrážkou EVA a podrážkou z termoplastickej gumy.

ALPINE PRO dievčenská športová obuv KBTR241324-42%
23,90 € 13,80 €

Akcia

Dievčenská športová obuv Alpine pro vynosia dievčatá na akékoľvek športy alebo vychádzky do prírody. Topánky so suchým zipsom sú vybavené funkčnou medzipodrážkou EVA a podrážkou z termoplastickej gumy.

ALPINE PRO detská zimná obuv VOLOSO KBTS260530
53,90 €

Novinka

Detskú zimná obuv VOLOSO značky Alpine Pro v čiernom prevedení so žltými detailmi vynosia deti pokojne po celú zimu. Vyššie topánky so zapínaním na suchý zips sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO dievčenská zimná obuv VOLOSO KBTS260452
53,90 €

Novinka

Dievčenská zimná obuv VOLOSO značky Alpine Pro v čiernom prevedení s ružovými detailami vynosia dievčatá pokojne po celú zimu. Vyššie topánky so zapínaním na suchý zips sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumu, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO chlapčenská zimná obuv MOKOSHO KBTS261682
65,90 €

Novinka

Chlapčenská zimná obuv MOKOSHO značky Alpine Pro v tmavomodrom prevedení s ozdobným prešívaním vločky vynosia chlapci v chladnejšom období na výlety a iné vonkajšie aktivity. Vyššie topánky so zapínaním na suchý zips a pútkom na päte sú vybavené funkčnou membránou PTX a podošvou z termoplastickej gumy.

ALPINE PRO dievčenská zimná obuv MOKOSHO KBTS261990
65,90 €

Novinka

Dievčenská zimná obuv MOKOSHO značky Alpine Pro v tmavom prevedení s ozdobným prešívaním vločky vynosia dievčatá v chladnejšom období na výlety a iné vonkajšie aktivity. Vyššie topánky so zapínaním na suchý zips a pútkom na päte sú vybavené funkčnou membránou PTX a podošvou z termoplastickej gumy.

ALPINE PRO dievčenská obuv SAIRO
15,90 €

Dievčenská obuv SAIRO od značky Alpine Pro zaujme svojím roztomilým kvetinovým dizajnom i kvalitným materiálom. Dievčatká topánky unosia do prírody aj do mesta vďaka textilnému materiálu, doplnenému o TPR podošvu, ktorá umožňuje takto univerzálne použitie.

ALPINE PRO detská obuv ERZIO KBTR240770-40%
19,90 € 11,90 €

Akcia

Detská letná obuv ERZIO s reflexnými prvkami a funkčnou podošvou TPR budú príjemné na nosenie a zároveň dostatočne pevné na letné výlety. Deti si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO chlapčenská obuv SAIRO-37%
15,90 € 9,99 €

Akcia

Chlapčenská obuv SAIRO od značky Alpine Pro zaujme svojim moderným dizajnom i kvalitným materiálom. Chlapci topánky unosia do prírody aj do mesta vďaka textilnému materiálu, doplnenému o TPR podošvu, ktorá umožňuje takto univerzálne použitie.

ALPINE PRO chlapčenská obuv BIELO KBTR237779G
38,90 € 26,40 €

Detské letné sandále BIELO sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň veľmi ohybnou podošvou TPR. Dokonalú fixáciu na nohu zaisťuje sťahovací remienok na suchý zips a pružná šnúrka na priehlavku.

ALPINE PRO chlapčenská obuv DRUSSILO KBTR222677
38,90 € 26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská letná obuv DRUSSILO s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Chlapci si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO chlapčenská obuv LANCASTERO KBTR221697
46,90 € 31,70 €

Chlapčenská letná obuv LANCASTERO 2 s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Chlapci si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO chlapčenská športová obuv AVICESE KBTR219697
49,90 € 34,30 €

Chlapčenská športová obuv AVICESE s reflexnými prvkami s funkčnou podrážkou EVA prinesie vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky chlapci vynosia na akýkoľvek šport, na výlety do prírody alebo do školy.

ALPINE PRO dievčenská obuv BIELO KBTR237846G
38,90 € 26,40 €

Dievčenské letné sandále BIELO sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň veľmi ohybnou podošvou TPR. Dokonalú fixáciu na nohu zaisťuje sťahovací remienok na suchý zips a pružná šnúrka na priehlavku.

ALPINE PRO dievčenská obuv DRUSSILO KBTR222419
38,90 € 26,40 €

Dievčenská letná obuv DRUSSILO s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Dievčatá si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská obuv JONO KBTR238770G
38,90 € 26,40 €

Dievčenské letné sandále JONO sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň veľmi ohybnou podošvou TPR. Dokonalú fixáciu na nohu zaisťuje sťahovací remienok na suchý zips a pružná šnúrka na priehlavku.

ALPINE PRO dievčenská obuv LANCASTERO 2KBTR221524
46,90 € 31,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská letná obuv LANCASTERO 2 s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesú vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky dievčatá vynosia na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská obuv LANCASTERO KBTR221846
46,90 € 31,70 €

Dievčenská letná obuv LANCASTERO 2 s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Dievčatá si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská športová obuv AVICESE KBTR219452
49,90 € 34,30 €

Dievčenská športová obuv AVICES s reflexnými prvkami s funkčnou podošvou EVA prinesie vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky dievčatá vynosia na akýkoľvek šport, na výlety do prírody alebo do školy.

ALPINE PRO dievčenská športová obuv CLEMENSE KBTR220677
53,90 € 37 €

Dievčenská športová obuv CLEMENSE s reflexnými prvkami s funkčnou medzipodrážkou EVA prinesie vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky dievčatá vynosia na akýkoľvek šport, na výlety do prírody alebo do školy.

ALPINE PRO dievčenská outdoorová obuv VATO KBTS265990G
38,90 €

Novinka

Dievčenská obuv VATO značky Alpine Pro v tmavom prevedení s reflexnými detailmi vynosia dievčatká na všetky možné vonkajšie aktivity. Outdoorové topánky so zapínaním na suchý zips sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO dievčenská outdoorová obuv VATO KBTS265452G
38,90 €

Novinka

Dievčenská obuv VATO značky Alpine Pro v tmavom prevedení s ružovými reflexnými detaily únos dievčaťa na všetky možné vonkajšie aktivity. Outdoorové topánky so zapínaním na suchý zips sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO dievčenská zimná obuv AVETO KBTS267452G
38,90 €

Novinka

Dievčenská obuv AVETO značky Alpine Pro v ružovom prevedení s vnútorným zateplením vynosia dievčat8 pokojne celú zimu. Zimné topánky s rychlozaväzovaním sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO chlapčenská zimná obuv AVETO KBTS267682G
38,90 €

Novinka

Chlapčenská obuv AVETO značky Alpine Pro v modrom prevedení s vnútorným zateplením môžu nosiť chlapci pokojne celú zimu. Zimné topánky s rýchlozaväzovaním sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaniu a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO Detská zimná obuv FEWRO KBTS268112G
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detskú obuv FEWRO značky Alpine Pro v štýlovom béžovom prevedení môžu nosiť deti v chladnejšom období na väčšinu vonkajších aktivít. Zimné topánky sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO Detská zimná obuv FEWRO KBTS268602G
38,90 €

Novinka

Detskú obuv FEWRO značky Alpine Pro v štýlovom modrom prevedení môžu nosiť deti v chladnejšom období na väčšinu vonkajších aktivít. Zimné topánky sú vybavené funkčnou podrážkou z termoplastickej gumy, ktorá má výbornú odolnosť pri ohýbaní a pôsobí protišmykovo.

ALPINE PRO dievčenská outdoorová obuv Elimo-62%
70,42 € 26,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná dievčenská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO dievčenská outdoorová obuv Golovino-62%
62,62 € 23,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná dievčenská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO detská outdoorová obuv Golovino
62,62 € 39 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná detská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO detská obuv Newhaleno-62%
50,87 € 18,99 €

Akcia

Pohodlné detské zateplené zimné členkové topánky v okrovom prevedení udrží nôžky Vášho Neposeda v teple a suchu za každého počasia. Sú optimálnou voľbou do zimných a snehových dní. Topánky majú klasické zaväzovanie na šnúrky.

ALPINE PRO chlapčenská obuv Sibeal
65,30 € 38 €

Posledný kus za túto cenu!

Topánky pre chlapcov disponujú reflexnými pruhmi, ktoré zaisťujú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Súčasťou je membrána PTX ochraňuje pred vnikom vlhkosti a reguluje vnútornú klímu. ALPINE PRO chlapčenská obuv Sibeal nájdu využitie pri prechádzkach v prírode ale aj v meste.

ALPINE PRO Lanka Dámska Obuv Mestská-29%
23,90 € 16,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske plátenky sú vhodné na prechádzky a bežné nosenie po meste. Disponujú podrážkou z gumy, ktorá je ľahká a ľahko udržiavateľná. ALPINE PRO Lanka Dámska Obuv Mestská sú vybavené klasickými šnúrkami na zaväzovanie.

ALPINE PRO chlapčenské snehule ETELO-53%
34,60 € 15,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské snehule značky Alpine Pro budú výbornou obuvou pre vášho chlapčeka do chladných zimných mesiacov. Vďaka zvýšenej podrážke sa skvele hodí pre chôdzu v snehu.

ALPINE PRO chlapčenkská outdoor obuv REPTO KBTP216697G
30,90 € 15,50 €

Detská outdoor obuv REPTO českej značky Alpine Pro vynosia deti von do prírody, na výlety a iné vonkajšie športy. Topánky sú vybavené TPR podrážkou, ktorá zaistí potrebnú flexibilitu a odolnosť pri ohýbaní.

ALPINE PRO dievčenské snehule Kolaso KBTP213990G
46,10 €

Dievčenské snehule Alpine Pro Kolaso sú ideálne na zimné obdobie. Vaša ratolesť v nich môže vyraziť ako do mesta, tak do prírody. Snehule sú vyrobené z odolného syntetického materiálu s vodoodpudivou impregnáciou. Vnútri sú snehule zateplené hrejivým kožúškom a vďaka rýchlošnurovaciemu systému neunikne ani trochu tepla.

ALPINE PRO chlapčenská outdoorová obuv Elimo
70,42 € 44 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná chlapčenská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO Lans Pánska Obuv Športová-29%
47,80 € 33,70 €

Akcia

Tenisky sú vhodné na šport, prechádzky aj bežné nosenie. Disponujú podrážkou z materiálu EVA, ktorý je veľmi ľahký. ALPINE PRO Lans Pánska Obuv Športová je vybavená klasickými šnúrkami na zaväzovanie.

ALPINE PRO detská letná obuv Liono
46,90 € 31,70 €

Pohodlná letná obuv od značky Alpine Pro poskytne deťom dokonalú fixáciu nohy vďaka pružnej sťahovacej šnúrke so stoperom a suchému zipsu na päte topánky. Praktické spracovanie a kvalitné materiály si vaše dieťa obľúbi nielen na prechádzke po meste, ale aj na výlete do prírody.

ALPINE PRO Lora Dámska Obuv Športové-29%
33,10 € 23,30 €

Akcia

Dámske tenisky sú vhodné na šport, prechádzky aj bežné nosenie. Disponujú podrážkou z materiálu EVA, ktorý je veľmi ľahký. ALPINE PRO Lora Dámska Obuv Športové sú vybavené sťahovacími šnúrkami so stopom pre dostatočné utiahnutie.