Inov-8 TRAILROC 270 (M) - 47.0

Značka: Inov-8 Náš kód: 100002583672

Partnerský predaj

Inov-8 TRAILROC 270 (M) - 47.0

Fantasticky hravá topánka na behy v náročnom teréne. Celý popis

119
119 € vrátane DPHBežná cena: 145 €, Ušetríte 26 € (17 %)
Cena s MALL kartou:
89 €
Viac info tu
Mesačne od:
11,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Pánska trailová topánka INOV-8 TRAILROC 270

Legenda sa vracia v plnej sile. TRAILROC bol fenomén, ktorý zmenil vnímanie trailových topánok a druhá generácia nasleduje svoju éru. Z prvej generácie podošvy TRAILROC sme zobrali dizajn, konštrukciu a rozmiestnenie štupľov a spojili sme ju plochou platformou podošvy RACE ULTRA. Tri rôzne tvrdé zmesi podošvy (TriC), výška štupľov 4mm, v pätovej časti efektívnejšie rozkladá došlapovú energiu u pätarov (terradapter), v prednej časti umožňuje efektívne vedenie odrazu (metaflex), ostré obvodové hrany navyšujú grip na podmáčaných traverzových chodníčkoch. Medzi podošvou a medzipodošvou je vložená nová polymérová výstuha meta-plate, ktorá ochraňuje chodidlá proti prerazeniu, od strednej časti kopíruje tvar a pohyb plantárnej fascie a za odrazovou hranou je opäť spojená. Celkovo pôsobí ako flexibilný rockplate, ktorá výrazne chráni vaše nohy pred prerazením podošvy / medzipodošvy.

Parametre medzipodrážky sú päta 10mm, špička 6mm, drop 4mm, medzipodošva PowerFlow + ponúka v pätovej časti o cca 10% vyššiu mieru tlmenia, predná časť je naopak tvrdšia pre účinné a presné vedenie odrazu.

Zvršok je tvarovaný na stredne širokom kopyte (medium), je perfektne priedušný s lemom okolo celého obvodu, trojito vystužená špička s výrazným termoplastovým „okopom“ ochráni prsty pred nakopnutím. Stredná časť hornej časti obsahuje trojitý sendvič ľahkých a pevných materiálov (metcradle +), ktoré sú pripevnené k šnurovaniu. Výsledkom je, že topánka pohodlne a citlivo drží na priehlavku, priečna klenba má prirodzený priestor na pohyb, je potrebné len dobre vyskúšať správnu šírku.

Výborná, hravá, vnímavá topánka na rýchlejšie, technickejšie a kratšie behy na rôznych prírodných povrchoch, ktorá dokáže dobre chrániť vaše nohy.

  • Drop: 4 mm
  • Výška pod špičkou: 6 mm
  • Výška pod pätou: 10 mm
  • Výška vkladacej stielky: 6mm
  • Jazyk: 4mm
  • Farba: Čierna/ Červená
  • Váha: 270g (UK8) 
Veľkostná tabuľka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dámska obuv nie
Pánska obuv áno
Dievčenská obuv nie
Chlapčenská obuv nie
Typ obuvi bežecká obuv
Určenie obuvi športová
Veľkosť EUR 47
Membrána bez membrány
Farba čierna/červená
Výška obuvi členkové
Zaväzovanie Šnúrky
Typ špičky guľatá
Jarná obuv áno
Letná obuv áno
Jesenná obuv áno