Bennon Outdoorové sandále Lombardo
37,99 €

Športové sandále Bennon Lombardo sú ľahké outdoorové sandále, ktoré budete nosiť celé leto. Majú pevný chránič špice pre zvýšenie ich odolnosti a špeciálne otvory v podošve zaisťujúce dobrú priedušnosť obuvi a odvod vody.

Disney dievčenské topánky do vody Frozenchristmas delivery-40%
11,68 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne topánky do vody pre všetky milovníčky Elsy z obľúbenej rozprávky Frozen. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

AquaWave dievčenské topánky do vody TABUK KIDS G 932christmas delivery-40%
10 € 6 €

Akcia

Ostrý kamienok ani morské ježko neublíži detskej nôžke vďaka ochrane v podobe dievčenských topánok do vody TABUK KIDS G s pevnou gumovou podrážkou. Guma zabraňuje tiež pošmyknutiu pri vyvádzaní na brehu. Perfektné priľnutie k nohe zaručuje elastický golier aj praktické stopky v oblasti päty.

Loap chlapčenské topánky do vody Cosma Kidchristmas delivery-39%
11,50 € 6,90 €

Akcia

Chlapčenské topánky do vody Cosma Kid v štýlovom modro-zelenom prevedení ochránia chodidlá vašich detí pred ostrými kameňmi a predmetmi, ktoré nie sú pod vodou vidieť.

Disney chlapčenské topánky do vody AVENGERS 2300003877christmas delivery-39%
9,60 € 5,80 €

Akcia

Chlapčenské topánky do vody AVENGERS od značky Disney využijú chlapci pri vodných hrách a všelijakých vodných športoch. Topánky si navyše ihneď zamilujú vďaka originálnemu dizajnu Kapitána Ameriky.

Disney Chlapčenské topánky do vody Paw Patrol PW12917christmas delivery
11,90 €

Disney Chlapčenské topánky do vody PW12917 s motívom obľúbených kreslených postavičiek Tlapkovej patroly ochráni tlapky vašich ratolestí pred ostrými kameňmi vo vode alebo hrubým dnom brodiska.

Disney chlapčenské topánky do vody Spidermanchristmas delivery-40%
11,68 € 7 €

Akcia

Trendy topánky do vody pre všetkých milovníkov odvážneho Spidermana. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney dievčenské topánky do vody Minniechristmas delivery-40%
9,72 € 5,80 €

Akcia

Parádne topánky do vody pre všetkých milovníkov sympatickej myšky Minnie. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

V+J detská obuv do vody 324304 / MIXchristmas delivery
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské topánky do vody z textilnej sieťoviny a gumovou podrážkou užijú chlapci v lete na kúpalisku, pri bazéne alebo na pláži. Topánky si chlapci obľúbia aj vďaka veselému obrázkovému motívu.

AquaWave chlapčenské topánky do vody TABUK KIDS B 931christmas delivery-40%
10 € 6 €

Akcia

Ostrý kamienok ani morské ježko neublíži detskej nôžke vďaka ochrane v podobe chlapčenských topánok do vody Tabuk KIDS B s pevnou gumovou podrážkou. Guma zabraňuje tiež pošmyknutiu pri vyvádzaní na brehu. Perfektné priľnutie k nohe zaručuje elastický golier aj praktické stopky v oblasti päty.

Disney Chlapčenské topánky do vody Avengers AV13052christmas delivery
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Disney Chlapčenské topánky do vody AV13052 s motívom obľúbených komiksových hrdinov Avengers ochránia nohy vašich ratolestí pred ostrými kameňmi vo vode alebo hrubým dnom brodiska.

Disney Chlapčenské topánky do vody Mickey Mouse WD12948christmas delivery
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Disney Chlapčenské topánky do vody WD12948 s motívom obľúbenej kreslenej postavičky Mickey Mouse ochráni nohy vašich ratolestí pred ostrými kameňmi vo vode alebo hrubým dnom bazénika.

Loap dievčenské topánky do vody Cosma Kidchristmas delivery-39%
11,50 € 6,90 €

Akcia

Dievčenské topánky do vody Cosma Kid v štýlovom ružovo-šedom prevedení ochráni chodidlá vašich detí pred ostrými kameňmi a predmetmi, ktoré nie sú pod vodou vidieť.

V+J dievčenská obuv do vody 324304christmas delivery
7,80 €

Dievčenské topánky do vody z textilnej sieťoviny a gumovou podrážkou užijú dievčatá v lete na kúpalisku, pri bazéne alebo na pláži. Topánočky si dievčatká obľúbia aj vďaka veselému obrázkovému motívu.

AquaWave chlapčenské topánky do vody BARGI JR 929christmas delivery-40%
12,70 € 7,60 €

Akcia

Ostré kamene? Morský ježko? Nič a nikto neporaní detskú nôžku vďaka chlapčenským topánkam do vody BARGI JR od značky AquaWave, ktoré účinne chránia pred zranením vďaka pevnej gumovej podrážke. Sieťovaný zvršok na slnku rýchlo schne a topánočky je tak možné skoro po kúpaní vložiť do tašky a ísť domov.

AquaWave chlapčenské topánky do vody TRUNE KIDS 934christmas delivery
23 €

Zákerné morský ježko ani ostré kamienky nedostanú príležitosť poraniť detskú nôžku vďaka účinnej ochrane v podobe chlapčenských topánok do vody trónu KIDS od značky AquaWave, ktoré majú gumovou podrážka a posilnenú hornú časť pre ešte väčšie bezpečie pri vodných radovánkach. Sú veľmi pohodlné vďaka nízkej hmotnosti.

AquaWave dievčenské topánky do vody BARGI JRG 930christmas delivery-40%
12,70 € 7,60 €

Akcia

Ostré kamene? Morský ježko? Nič a nikto neporaní detskú nôžku vďaka dievčenským topánkam do vody BARGI JRG od značky AquaWave, ktoré účinne chránia pred zranením vďaka pevnej gumovej podrážke. Sieťovaný zvršok na slnku rýchlo schne a topánočky je tak možné skoro po kúpaní vložiť do tašky a ísť domov.

AquaWave dievčenské topánky do vody TRUNE KIDS 933christmas delivery
23 €

Zákerné morské ježko ani ostré kamienky nedostanú príležitosť poraniť detskú nôžku vďaka účinnej ochrane v podobe dievčenských topánok do vody trónu KIDS od značky AquaWave, ktoré majú gumovou podrážka a posilnenú hornú časť pre ešte väčšie bezpečie pri vodných radovánkach. Sú veľmi pohodlné vďaka nízkej hmotnosti.

Beppi chlapčenské topánky do vody 2163662christmas delivery-40%
11,70 € 7 €

Akcia

Chlapčenské topánky do vody od značky Beppi sú vyrobené z textilného materiálu a sú vhodné pre bezpečný pohyb vo vode. Praktické topánky na pláž pre chôdzu na okruhliakoch, piesku i kameňoch. Užite si s nimi šnorchlovanie, kajak aj paddleboard.

Beppi detské topánky do vody 2163651christmas delivery-40%
11,70 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské topánky do vody od značky Beppi sú vyrobené z textilného materiálu a sú vhodné pre bezpečný pohyb vo vode. Praktické topánky na pláž pre chôdzu na okruhliakoch, piesku i kameňoch. Užite si s nimi šnorchlovanie, kajak aj paddleboard.

Beppi dievčenské topánky do vody 2163663christmas delivery-40%
11,70 € 7 €

Akcia

Dievčenské topánky do vody od značky Beppi sú vyrobené z textilného syntetického materiálu a sú vhodné pre bezpečný pohyb vo vode. Praktické topánky na pláž pre chôdzu na okruhliakoch, piesku i kameňoch. Chráni deti pred poranením chodidiel a minimalizujú riziko pošmyknutia.

Disney Chlapčenské topánky do vody Spiderman SM12960christmas delivery
11,90 €

Disney Chlapčenské topánky do vody SM12960 s motívom obľúbeného komiksového hrdinu Spidermana ochránia nohy vašich ratolestí pred ostrými kameňmi vo vode alebo hrubým dnom brodiska.

Disney dievčenské topánky do vody Frozenchristmas delivery-40%
9,72 € 5,80 €

Akcia

Parádne topánky do vody pre všetky milovníčky obľúbenej rozprávky Frozen. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney Dievčenské topánky do vody Minnie WD12934christmas delivery
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Disney Dievčenské topánky do vody WD12934 s motívom obľúbenej kreslenej postavičky Minnie ochráni nohy vašich ratolestí pred ostrými kameňmi vo vode alebo hrubým dnom brodiska.

Disney Dievčenské topánky do vody Minnie WD13066christmas delivery
11,90 €

Disney Dievčenské topánky do vody WD13066 s motívom obľúbenej kreslenej postavičky Minnie ochráni nohy vašich ratolestí pred ostrými kameňmi vo vode alebo hrubým dnom bazénika.

Loap COSMA KID detské topánky do vody GSU1949M94Jchristmas delivery-40%
11,90 € 7,10 €

Akcia

Detská obuv do vody COSMA KID od značky Loap ochráni vašu ratolesť pred ostrými kameňmi, črepmi alebo inými nástrahami počas vodných radovánok. Topánky zaistia aj pohodlný pohyb po nerovnom dne aj po rozpálenom piesku na slnečných plážach.

Loap COSMA KID detské topánky do vody GSU1949V20Nchristmas delivery-40%
11,90 € 7,10 €

Akcia

Detská obuv do vody COSMA KID od značky Loap chráni detská chodidlá pred ostrými kameňmi, črepmi alebo inými nástrahami, na ktoré môžu vo vode naraziť. Vďaka týmto topánkam sa môžu deti pohodlne pohybovať po nerovnom dne v mori, rybníku, rieke i jazere, ale aj po rozpálenej pláži.

Speedo detská obuv do vody JELLY JU 68-11304D719christmas delivery
18,50 €

Pohodlná detská obuv do vody JELLY JUNIOR značky Speedo je ideálna nielen k moru, ale aj k bazénu. Protišmyková podrážka zaistí väčšie bezpečie pri vode pre vaše deti. Ľahké obúvanie zvládnu hravo aj menšie deti.

V+J detská obuv do vody 324304 / MIXchristmas delivery
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské topánky do vody z textilnej sieťoviny a gumovou podrážkou užijú chlapci v lete na kúpalisku, pri bazéne alebo na pláži. Topánky si chlapci obľúbia aj vďaka veselému obrázkovému motívu.

V+J dievčenská obuv do vody 324304christmas delivery
7,80 €

Dievčenské topánky do vody z textilnej sieťoviny a gumovou podrážkou užijú dievčatá v lete na kúpalisku, pri bazéne alebo na pláži. Topánočky si dievčatká obľúbia aj vďaka veselému obrázkovému motívu.

COLUMBIA dámska športová obuv Drainmaker IV 1767461100christmas delivery-51%
89,95 € 43,99 €

Akcia

Dámska športová obuv Columbia Drainmaker IV 1767461100. Vetracie a odvodňovacie otvory v medzipodrážke. Vďaka nim sú topánky ideálne pre všetky vonkajšie aktivity a obzvlášť tie, ktoré prebiehajú v blízkosti vody.

Hiko Rafter Detskéchristmas delivery

Hiko Rafter Detské

Hodnotenie: 4
33,40 €

Kvalitné teplé pevnejšie topánky Rafter v detskej variante majú zapínanie na zips, sú zosilnené na špičke, päte a priehlavku.

AquaWave dievčenské topánky do vody TABUK KIDS G 932 - zánovnéchristmas delivery-54%
10 € 4,60 €

Zánovné

Ostrý kamienok ani morské ježko neublíži detskej nôžke vďaka ochrane v podobe dievčenských topánok do vody TABUK KIDS G s pevnou gumovou podrážkou. Guma zabraňuje tiež pošmyknutiu pri vyvádzaní na brehu. Perfektné priľnutie k nohe zaručuje elastický golier aj praktické stopky v oblasti päty.

Loap Cosma Unisex Topánky Do Vodychristmas delivery
13,53 € 10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske topánky do vodu Loap Cosma. Pod hladinou aj na pláži bývajú ostré kamene, črepy a odhodené veci, ktoré nepríjemne tlačia do bosých chodidiel a môžu vás aj zraniť. Topánky Cosma vás pred nimi ochránia a vy skoro nebudete vedieť, že ich máte na nohách.