COLUMBIA Drainmaker 3D
77,88 € 69,90 €
+ doprava zadarmo

Pánska obuv pre vodné športy Columbia Drainmaker 3D je výborne ventilovaná, ľahká a rýchloschnúca. Zvršok zo sieťoviny a syntetiky podporuje rýchle schnutie, zatiaľ čo ľahká a pohodlná medzipodrážka s ventilačnými otvormi zaisťuje vynikajúce odpruženie v každom kroku. Gumená podošva poskytuje skvelú trakciu a priľnavosť aj na mokrom povrchu.

Loap chlapecké boty do vody Zorb Kid modrá-46%
10,87 € 5,80 €

Výpredaj

Chlapecké boty do vody Zorb Kid ve stylovém modro-černém provedení ochrání chodidla vašich dětí před ostrými kameny a předměty, které nejsou pod vodou vidět.

Disney chlapčenské topánky do vody Paw Patrol-44%
9,72 € 5,40 €

Výpredaj

Parádne topánky do vody pre všetkých milovníkov odvážnych psíkov z rozprávky Paw Patrol. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney chlapčenské topánky do vody Spiderman-44%
11,68 € 6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Trendy topánky do vody pre všetkých milovníkov odvážneho Spidermana. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney chlapčenské topánky do vody Paw Patrol-44%
11,68 € 6,50 €

Výpredaj

Parádne topánky do vody pre všetkých milovníkov psíkov z obľúbenej série Paw Patrol. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney dievčenské topánky do vody Frozen-44%
11,68 € 6,50 €

Výpredaj

Parádne topánky do vody pre všetky milovníčky Elsy z obľúbenej rozprávky Frozen. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney dievčenské topánky do vody Frozen-44%
9,72 € 5,40 €

Výpredaj

Parádne topánky do vody pre všetky milovníčky obľúbenej rozprávky Frozen. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Loap dívčí boty do vody Tesena Kid růžová-46%
10,87 € 5,80 €

Výpredaj

Dívčí boty do vody Zorb Kid ve stylovém růžovo-oranžovém provedení ochrání chodidla vašich dětí před ostrými kameny a předměty, které nejsou pod vodou vidět.

Disney dievčenské topánky do vody Minnie-44%
11,68 € 6,50 €

Výpredaj

Parádne topánky do vody pre všetky milovníčky sympatickej myšky Minnie. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney chlapčenské topánky do vody Mickey Mouse-44%
11,68 € 6,50 €

Výpredaj

Parádne topánky do vody pre všetkých milovníkov nestarnúceho myšiaka Mickeyho. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Disney dievčenské topánky do vody Minnie-44%
9,72 € 5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne topánky do vody pre všetkých milovníkov sympatickej myšky Minnie. Topánky do vody sú vhodné na pláž, aj pre vodné športy. Sú veľmi príjemné a ľahké. Prispôsobujú sa tvaru nohy a ochránia chodidlo proti ostrým predmetom.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: