My Best Home Prostírání ODILIO 43x28 cm, 6 kusů
17,38 €

12,74 €

6 ks prostírání o rozměru 43 × 28 cm s romantickým motivem krajky. Chrání povrch stolu před znečištěním, snižuje hluk při pokládání talířů a příborů a je omyvatelné. Prostírání na jídelním stole vizuálně rozděluje prostor pro každého strávníka.


My Best Home Prestieranie PETTITE 29 × 43 cm
11,42 €

Plastové prestieranie s nestarnúcim čiernobielym motívom. Prestieranie My Best Home po 6 kusoch s rozmermi 43 × 28 cm je vyrobené zo 100% polypropylénu. Praktický doplnok, ktorý chráni povrch vášho stola a je ľahko umývateľný.


My Best Home Prestieranie SQUARE 30x45 cm hnedá
13,84 €

Obojstranné elegantné prestieranie je veľmi praktickým pomocníkom pri stolovaní. Má umývateľný povrch a zabraňuje tak znečisteniu stola. Tiež rozdeľuje priestor každého stravníka. My Best Home Prestieranie SQUARE 30×45 cm hnedé je vhodné do akejkoľvek kuchyne.


My Best Home Prestieranie STRIP 30x45 cm sivá
13,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranné elegantné prestieranie je veľmi praktickým pomocníkom pri stolovaní. Má umývateľný povrch a zabraňuje tak znečisteniu stola. Tiež rozdeľuje priestor každého stravníka. My Best Home Prestieranie STRIP 30×45 cm sivé je vhodné do akejkoľvek kuchyne.


My Best Home Prestieranie OLD FRANCE 44 x 28,5 cm, 6 kusov
12,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Prestieranie z mäkkej penovky OLD FRANCE s maľovaným motívom strarého Francúzska. Balenie obsahuje 6 kusov prestierania o rozmere 44×28,5 cm. Prestieranie na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie SQUARE 30x45 cm sivá
13,84 €

Obojstranné elegantné prestieranie je veľmi praktickým pomocníkom pri stolovaní. Má umývateľný povrch a zabraňuje tak znečisteniu stola. Tiež rozdeľuje priestor každého stravníka. My Best Home Prestieranie SQUARE 30×45 cm sivé je vhodné do akejkoľvek kuchyne.


My Best Home Prestieranie STRIP 30x45 cm hnedá
13,84 €

Obojstranné elegantné prestieranie je veľmi praktickým pomocníkom pri stolovaní. Má umývateľný povrch a zabraňuje tak znečisteniu stola. Tiež rozdeľuje priestor každého stravníka. My Best Home Prestieranie STRIP 30×45 cm hnedé je vhodné do akejkoľvek kuchyne.


My Best Home Prostírání ODILLIO II. 28x43 cm
13,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní prostírání ODILLIO od značky MyBestHome je nejen praktickou pomůckou při stolování, ale i moderním doplňkem do kuchyně. Elegantní prostírání v béžové barvě se vzorem krajky tlumí zvuky při pokládání nádobí na stůl a současně jej chrání před zašpiněním.


Kela Prestieranie CASA bambus 6 ks
12,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 6 kusov bambusového prestierania ochráni váš stôl pred znečistením a k tomu dobre vyzerá. Jeho rozmer činí 43,5 × 28,5 cm a v prípade potreby ho možno zrolovať a ľahšie skladovať.


Kela Prestieranie UNI PVC 6 ks
12,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 6 kusov prestierania v neutrálnych farbách sa bude hodiť na každý stôl v každej jedálni. Prestieranie je vyrobené z PVC materiálu a má rozmer 43,5 × 28,5 cm.


Kaemingk Kroužky na ubrousky set 4 ks
6,55 €

5 €

Kroužky na ubrousky od značky Kaemingk ozdobí obyčejné prostírání a sváteční večeři pozvednou na vyšší úroveň. Tyto kroužky jsou vyrobené z plastu, tudíž jsou velmi lehké a snadno přenosné. Rozměry 4,8×2,5×5 cm.


Koopman Krúžky na obrúsky sada 4 ks, šampaň
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte radi stolovanie na úrovni? Originálne krúžky na obrúsky dodajú sviatočne prestretému stolu luxusný nádych. Elegantná a nekonvenčná dekorácia sa na vašom stole bude vynímať. Marex Trade Krúžky na obrúsky sada 4 ks, šampaň sú vhodné do každej domácnosti vďaka multifunkčnému využitiu.


Koopman Krúžky na obrúsky sada 4 ks, staroružová
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte radi stolovanie na úrovni? Originálne krúžky na obrúsky dodajú sviatočne prestretému stolu luxusný nádych. Elegantná a nekonvenčná dekorácia sa na vašom stole bude vynímať. Marex Trade Krúžky na obrúsky sada 4 ks, staroružová sú vhodné do každej domácnosti vďaka multifunkčnému využitiu.


Sifcon Krúžky na servítky set 4 ks, čierne
9,20 €

7,70 €

Tieto krúžky na servítky od značky Sifcon vaše stolovanie posunú na vyššiu úroveň. Sú vyrobené z kovu, skla a polyesteru v čiernej farbe Set obsahuje 4 ks.


Sifcon Krúžky na servítky set 4 ks, sivé
9,20 €

7,70 €

Tieto krúžky na servítky od značky Sifcon vaše stolovanie posunú na vyššiu úroveň. Sú vyrobené z kovu, skla a polyesteru v sivej farbe. Set obsahuje 4 ks.


My Best Home Prestieranie POSATE, 6 kusov
10,10 €

Súprava 6 ks prestierania POSATE od značky My Best Home s motívom starodávneho príboru rozžiari prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


Koopman Prestieranie bambus 43 x 29 cm svetlá
6,64 €

5,80 €

Elegantné prestieranie z bambusu od značky Koopman v luxusnom prevedení ozdobí každý jedálenský stôl. Chráni stôl pred znečistením a tlmí zvuky pri pokladaní riadu a príboru. Prestieranie vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka pri stole.


Koopman Prestieranie bambus 43 x 29 cm tmavo hnedá
6,64 €

5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné prestieranie z bambusu od značky Koopman v luxusnom prevedení ozdobí každý jedálenský stôl. Chráni stôl pred znečistením a tlmí zvuky pri pokladaní riadu a príboru. Prestieranie vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka pri stole.


My Best Home Prestieranie BETON, 6 kusov
10,10 €

Prestieranie BETON od značky My Best Home pridá štýlovú bodku na prestretom stole. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka. V balení 6 ks.


My Best Home Prestieranie COLAZIONE, 6 kusov
10,10 €

Prestieranie COLAZIONEod značky My Best Home s motívom šálky kávy nádherne oživí prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie DRACENA, 6 kusov
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava prestierania DRACENA od značky My Best Home s motívom listov dracény a monstery nádherne oživí prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie HIBISKUS, 6 kusov
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Prestieranie HIBISKUS od značky My Best Home s motívom kvetu a listov ibišteka vynikne na bielo prestretom stole. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie KOKARDA, 6 kusov
10,10 €

Prestieranie KOKARDA od značky My Best Home je vhodné pre milovníkov jedla, ktorí svoju lásku chcú na prestretom stole ukázať. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie KOSTARIKA, 6 kusov
10,10 €

Súprava prestierania KOSTARIKA od značky My Best Home s motívom ananásov nádherne oživí prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie PAPUGI, 6 kusov
10,10 €

Súprava prestierania PAPUGI od značky My Best Home pridá farbu na prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka. V balení 6 ks.


My Best Home Prestieranie PRANZO, 6 kusov
10,10 €

Súprava 6 ks prestierania PRANZO od značky My Best Home s motívom prestretého stola donúti aj toho najväčšieho hundroša sa pousmiať. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie TULPEN, 6 kusov
10,10 €

Súpravaprestierania TULPEN od značky My Best Home pridá farbu na prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka. V balení 6 ks.


My Best Home Prestieranie WATERMELON, 6 kusov
10,10 €

Súprava prestieraní WATERMELON od značky My Best Home s pruhmi a motívom melónov nádherne oživí prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň ** znižuje hluk** pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


My Best Home Prestieranie ZYGZAG, 6 kusov
10,10 €

Súprava prestieraní ZYGZAG od značky My Best Home s kľukatými pruhmi oživí nudne prestretý stôl. Chráni povrch stola pred znečistením a ľahko sa omýva. Zároveň znižuje hluk pri ukladaní tanierov a príborov. Na jedálenskom stole vizuálne rozdeľuje priestor pre každého stravníka.


Kela kl-15960 Utierka na riad PASADO 3 ks zelená
9,99 €

8,35 €

Utierky v balení po troch kusoch potrebuje každá domácnosť. Utierky v kapustovej farbe od značky Kela z radu Pasado určite využijete pri každodennom varení. A až ich ušpiníte, stačí ich len vyprať a vyžehliť a budú ako nové.


Koopman Ubrus Excellent 150 × 220 cm, zlatý
14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zlatý obrus s rozmermi 150 × 220 cm vyrobený zo 100% polyesteru. Marex Trade Excellent bude ozdobou každého jedálenského stola. Obrus pôsobí elegantným dojmom a hodí sa tak k výnimočným príležitostiam.


Tescoma Kuchynská zástera GrandCHEF, čierna
17,70 €

15,56 €

Kuchynská zástera GrandCHEF značky Tescoma v čiernom prevedení pre nadšených kuchárov. Má nastaviteľnú výšku, priestrannú kapsu a dlhý pásik pre pohodlné zaviazanie vpredu.


Orion Kuchynská zástera GRILL, bavlna
6,55 €

Novinka

štýlová kuchynská zástera z bavlny s farebnou potlačou. Vďaka zástere Orion Grill si budete môcť užiť trebárs letné grilovanie bez strachu, že si pri príprave jedla zašpiníte oblečenie škvrnami. Má dĺžku 80 cm a pásik pre pohodlné zaviazanie v páse.


Framsohn Sada kuchynského uteráka a utierky, Berries
18,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kuchynskej utierky s vaflovým povrchom ľahko saje a nezanecháva stopy a menšieho froté uteráka. Sada v červenej farbe s motívom malín a čučoriedok je vyrobená zo 100% bavlny.


Koopman Obrus Excellent 130 × 180 cm, vínový
11,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Obrus vo vínovej farbe s rozmermi 130 × 180 cm vyrobený zo 100% polyesteru. Marex Trade Excellent bude ozdobou každého jedálenského stola. Obrus pôsobí elegantným dojmom a hodí sa tak k výnimočným príležitostiam.


Tescoma Kuchynská zástera GrandCHEF, červená
17,70 €

15,56 €

Kuchynská zástera GrandCHEF značky Tescoma v červenom prevedení pre nadšených kuchárov. Má nastaviteľnú výšku, priestrannú kapsu a dlhý pásik pre pohodlné zaviazanie vpredu.


Dr.Oetker Chňapka

Dr.Oetker Chňapka

Hodnotenie: 1
8,23 €

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Chňapky v retro dizajne značky Dr. Oetker sú praktickou pomôckou do každej kuchyne. Sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu. Ochránia vás pred nepríjemným spálením o horúci plech alebo hrniec.


Dr.Oetker Podložka

Dr.Oetker Podložka

Hodnotenie: 4
4,29 €
3,90 €

Podložky v retro dizajne značky Dr. Oetker sú praktickou pomôckou do každej kuchyne. Sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu. Ochráni váš stôl pred poškodením horúcim plechom alebo hrncom.


Framsohn Sada kuchynského uteráka a utierky Cactus
18,37 €

Novinka

Sada kuchynskej utierky s vaflovým povrchom ľahko saje a nezanecháva stopy a menšieho froté uteráka. Sada v modernej petrolejovej farbe s motívom kaktusov je vyrobená zo 100% bavlny.


Framsohn Set kuchynského uteráka a utierky, coffee
18,90 €

Zladený set kuchynského textilu, ktorý má po ruke každý kuchár. Pri varení je správne mať stále upratanú plochu a čisté ruky. Set kuchynskej utierky a uteráka od značky Framsohn je ten správny spoločník do vašej kuchyne.


HAMA Xavax grilovacia rukavica bavlna/neoprén
8,17 €

Rukavica na ochranu pred nepríjemnou horúčavou a popáleninami pri grilovaní je obzvlášť dlhá, takže chráni tiež predlaktia. Rukavica má našité očko pre zavesenie.


Kela Zástera CARLA 100% bavlna
16,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynská zástera CARLA je vyrobená zo 100% bavlny a má nastaviteľnú dĺžku popruhu. Dĺžka zástery je 80 cm (bez popruhu). Možno prať na 40°C.


Koopman Krúžky na obrúsky sada 4 ks, strieborné
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte radi stolovanie na úrovni? Originálne krúžky na obrúsky dodajú sviatočne prestretému stolu luxusný nádych. Elegantná a nekonvenčná dekorácia sa na vašom stole bude vynímať. Marex Trade Krúžky na obrúsky sada 4 ks, strieborné sú vhodné do každej domácnosti vďaka multifunkčnému využitiu.