K2R Stop zafarbeniu + odstraňovač škvŕn 5 ks

Značka: K2R Náš kód: 1180067
K2R Stop zafarbeniu + odstraňovač škvŕn 5 ks

K2R Stop zafarbeniu + odstraňovač škvŕn 5 ks

Sáčky prinášajú maximálnu ochranu pred nežiaducim zafarbením počas prania, pričom zachovávajú žiarivosť farieb vášho oblečenia. Silné zloženie, ktoré funguje ako magnet, zachytí nežiaduce farby a špinu počas pracieho cyklu. Celý popis

3.5

3,50 € vrátane DPHBežná cena: 4,68 €, Ušetríte 1,18 € (25 %)

Náš kód: 1180067

Popis

Popis produktu

K2R Stop zafarbeniu + odstraňovač škvŕn 2 v 1

  • Zabraňuje nežiadúcemu zafarbeniu oblečenia.
  • Vrecká prinášajú maximálnu ochranu pred nežiaducim zafarbením počas prania, pričom zachovávajú žiarivosť farieb vášho oblečenia.
  • Silné zloženie, ktoré funguje ako magnet, zachytí nežiaduce farby a špinu počas pracieho cyklu.
  • Účinný proti škvrnám už od 30 °C.
  • Odstraňovač škvŕn pôsobí proti najodolnejším škvrnám (škvrny od kávy, ovocia, vína, tuku, oleja) dokonca aj pri nízkych teplotách.
  • Niektoré tkaniny môžu počas prania púšťať farbu a spôsobiť tak nežiadúce zafarbenie ostatného oblečenia.
  • Okrem toho po častom a intenzívnom odstraňovaní škvŕn zostanú farby oblečenia nevýrazné a fádne.
  • Teraz môžete zmiešať rôznofarebné oblečenie bez toho, aby ste riskovali jeho zafarbenie a navyše odstránite škvrny – a to všetko počas jediného prania!
  • Balenie obsahuje 5 × 30 g.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 0.178 kg
Počet kusov v balení 5 ks
Počet pracích dávok 5

Alternatívne produkty

Quanto Fresh Alps 2 l-16%

Quanto Fresh Alps 2 l

Hodnotenie: 3,5
4,07 €

3,40 €

Akcia

Avivážny prostriedok na zjemnenie bielizne a ľahké žehlenie. Podmanivá sviežosť a hebkosť bielizne, to je rokmi vyskúšaná kvalita aviváže Quant.


Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g
5 €

3 €

Waschkönig bielidlo v prášku obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.


Waschkonig Aviváž Fruhlingsbrise 2l
5 €

3,50 €

Waschkönig aviváž s vôňou jarného vánku obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú a tak bude vaša bielizeň voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.


Waschkonig Aviváž Winterbrise 2L
5 €

3,50 €

Waschkönig aviváž so sviežou vôňou zimného vánku obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú a tak vaša bielizeň bude voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.


Waschkonig Aviváž Rotblumen 2l
5 €

3,50 €

Waschkönig aviváž s vôňou červených kvetov obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú, a tak bude vaša bielizeň voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.


Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g
5 €

3 €

Ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Aktívna formula zaisťuje odstránenie aj zašlých škvŕn od čaju, kávy, vína, džúsu, blata, trávy, zeleniny, ovocia atď. Balenie obsahuje 750 g.


Lanza Ultra 2v1 Color 1,125 kg, 15 praní-41%
4,98 €

2,90 €

Akcia

Lanza Vanish 2v1 skvele odstráni odolné škvrny z vašej farebnej bielizne. Lanza dodá vašej bielizni čistotu, ktorá nie je len vidieť ale aj cítiť. Obsahuje ** 15 pracích dávok **.