Počet nájdených produktov: 15

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Vanish To najlepšie pre škvrny
21,26 €

11,58 €

Táto sada na pranie od značky Vanish vám proces čistenia bielizne značne uľahčí. Sada obsahuje 4 čistidlá: Utierky Color Protect, ktoré chránia farby, Vanish Power odstraňovač škvŕn, Oxi Action odstraňovač škvŕn s bieliacimi prísadami a Vanish Oxi Action 1 l, ktorý sa aktivuje pri nízkych teplotách.


AEG Vonné utierky do sušičky Soft
13,05 €

10,87 €

Vďaka parfémovaným mäkkým obrúskom do sušičky bude vaša bielizeň mäkšia a bude sa ľahšie žehliť. Jednoducho len pridajte do každej náplne jednu tierku a znížite tak pokrčenie a zabránite vplyvu statickej elektriny na všetky prateľné tkaniny.


Electrolux Vonné ubrousky do sušičky 30 ks
12,32 €

10,91 €

Díky parfémovaným měkkým ubrouskům do sušičky bude vaše prádlo měkčí a bude se snáze žehlit. Jednoduše jen přidejte do každé náplně jeden ubrousek a snížíte tak pomačkání a zbráníte vlivu statické elektřiny na všechny pratelné tkaniny.


Coccolino Ubrousky do sušičky 20 ks
4,98 €

3,20 €

Vonné ubrousky do sušičky Coccolino dodají vašemu prádlu příjemnou vůni a svěžest květinových tónů podtrhnutých nádechem vůní citrusových plodů lehce doplněných příjemnou vůní exotických dřevin. Společně s okouzlující vůní dodají vonné ubrousky do sušičky vašemu prádlo dlouhotrvající měkkost a hebkost, navíc redukují počet záhybů a statický náboj, který na prádle během sušení vzniká. Balení obsahuje 20 ubrousků.


Dr. Beckmann Aktívne bieliace utierky 15 ks
4,58 €

3,42 €

Novinka

Aktívne bieliace utierky pôsobia proti zošednutiu a žltnutiu. Vašej bielizni vrátai žiarivú bielu farbu. Pohodlné a jednouché použitie. Balenie obsahuje 15 utierok.


Dr. Beckmann Ubrousky na zachycení barev a nečistot 10 ks-41%
4,59 €

2,69 €

Výpredaj

Speciální ubrousky na zachycení barev a nečistot ochrání vaše prádlo před zabarvením. Spolehlivě zadržují barvy a umožňují praní oblečení různých barev najednou. Balení obsahuje 10 ks.


Fackelmann Balóniky do sušičky 2 ks
11,69 €

7,78 €

Novinka

Špeciálne balóniky do sušičky zaručia, že vaše oblečenie bude mäkké a nadýchané. Kopírujú pohyb bubna sušičky a vlákna nadýchavajú a udržujú jednotlivé kusy oblečenia od seba. Fackelmann Balóniky do sušičky 2 ks zaisťujú dobré vysušenie látok.


K2R Intensive White 20 ks
6,13 €

4,21 €

Unikátne bieliace obrúsky K2R Intensive White, ktoré pôsobia proti zošednutiu bielizne a navráti jej žiarivú bielu farbu. Pohodlné a jednoduché použitie. Balení obsahuje 20 obrúskov


K2R Intenzívna biela 10 ks
4,68 €

3,50 €

Revolučné utierky, ktoré zachovávajú žiarivo bielu a chránia pred zašednutím. Šetrná starostlivosť pre každodenné použitie. Unikátne zloženie neutralizuje čiastočky nečistôt z vody, čím s každým ďalším praním chráni vlákna pred zašednutím. Balenie obsahuje 10 utierok.


K2R Intenzivna biela + odstraňovač škvŕn 5 ks
4,68 €

3,50 €

Revolučné utierky „Intensive white“ a „Odstraňovač škvŕn“ 2 v 1, ktoré zachovávajú žiarivo bielu a chránia vaše oblečenie pred zašednutím. Šetrná starostlivosť pre každodenné použitie. Balenie obsahuje 5 utierok. (Svetlomodrú) je možné pridať do jedného prania s bielym oblečením.


K2R Stop zafarbeniu 10 ks
4,68 €

3,50 €

Milióny ľudí dôverujú produktu Colour Catcher – vôbec prvým revolučným obrúskom zabraňujúcim zafarbenie oblečenia. Colour Catcher – chráni vaše oblečenie, šetrí čas a peniaze vďaka tomu, že umožňuje prať bez triedenia. Balenie obsahuje 10 obrúskov.


K2R Stop zafarbeniu 20 ks
5,86 €

3,60 €

Milióny ľudí dôverujú produktu Colour Catcher – vôbec prvým revolučným obrúskom zabraňujúcim zafarbenie oblečenia. Colour Catcher – chráni vaše oblečenie, šetrí čas a peniaze vďaka tomu, že umožňuje prať bez triedenia. Balenie obsahuje 20 obrúskov.


K2R Stop obarvení 40 ks
7,70 €

5,90 €

Milióny ľudí dôverujú produktu Colour Catcher – vôbec prvým revolučným obrúskom zabraňujúcim zafarbenie oblečenia. Colour Catcher – chráni vaše oblečenie, šetrí čas a peniaze vďaka tomu, že umožňuje prať bez triedenia. Balenie obsahuje 40 obrúskov.


K2R Stop zafarbeniu + odstraňovač škvŕn 5 ks
4,68 €

3,50 €

Sáčky prinášajú maximálnu ochranu pred nežiaducim zafarbením počas prania, pričom zachovávajú žiarivosť farieb vášho oblečenia. Silné zloženie, ktoré funguje ako magnet, zachytí nežiaduce farby a špinu počas pracieho cyklu.


TimeLife Špeciálne pracie loptičky 2 ks
24,01 €

Momentálne nedostupné

Špeciálne pracie loptičky sú revolučným prostriedkom na pranie, ktorý vám výrazne ušetrí náklady na bežné pracie prostriedky. Obsah loptičky je prírodného pôvodu, takže sú zároveň šetrné k životnému prostrediu a cez to vaša bielizeň bude žiarivo čistá a nadýchaná.