Skrytý zahradní obrubník 18m
37 €

32,90 €

Zahradní skrytý obrubník o délce 18 m je maximálně pružný a zároveň dostatečně tuhý, dává svobodu k vytvoření křivek dle Vašich představ. Životnost minimálně 30 let.


MALL Skrytý záhradný obrubník 12,5 cm x 25 m
50,90 €
+ doprava zadarmo

Záhradný skrytý obrubník je maximálne pružný a zároveň dostatočne tuhý, nepraská a neláme sa. Ľahko ho sformujete do požadovaného tvaru. To Vám dáva slobodu k vytvoreniu oblúkov a kriviek podľa Vašich predstáv. Obrubník zamedzí prerastaniu trávy a oddelí dva povrchy. Môžete ho prechádzať rotačnou kosačkou a strunovou osekávať.


NOHEL GARDEN GARDEN DIAMOND 2v1 so zavlažovacím syst. 6 m
32,34 €

23,90 €

Obruba – Obsahuje závlahové prvky, ktoré optimálne a úsporne zavlažujú okrasné alebo zeleninové záhony, skleníky a menšie trávnaté priestory na záhrade. Prvý obrubník na svete, ktorý nielen oddeľuje trávnik od záhonov, ciest, chodníkov a iných vonkajších priestorov, ale dokáže tiež efektívne zalievať akékoľvek miesta na vašu záhrade. Je tiež vhodný pre komerčné použitie.


NOHEL GARDEN GARDEN DIAMOND JUNIOR hnědá d8mm 0,1x6m
13,35 €

11,90 €

Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku. Spolehlivě zabrání prorůstání trávníku v místech, kde není tráva žádoucí. Obrubník je odolný proti poškození běžnými zahradními sekačkami a strunovkami.


NOHEL GARDEN Obrubník skrytý plastový 6cm 8m
41,23 €

33,90 €

Inštaluje sa pod rovinu terénu tak, aby bola vidieť iba šírka hornej hrany (5 mm). Uchytáva sa pomocou plastových klincov, ktoré sú v dolnej časti vybavené spätnými zúbkami proti vytrhnutiu. Obrubník je konštruovaný tak, aby po inštalácii nijako nenarušoval ráz záhrady. Trávnik môžeme kosiť až k okraju oddelenej plochy.