D&M ART POURING Abstrakt 3-39-8AL 45x115 cm

D&M ART POURING Abstrakt 3-39-8AL 45x115 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
45×115 cm. Abstract 3–39–8AL Autorská – originálna profesionálna reprodukcia ( Acrylic combined technique) dodávaná s originálnym certifikátom pravosti priamo autorom – ateliérom D&M ART POURING SVK. Profesionálna záruka kvality stálosti farieb až 75 rokov. Celý popis
Partner: Widerio
200 €
Vrátane DPH

Na objednanie u partnera

22.2.2022 - 23.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Widerio

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059964494

Popis

Obraz je autorská – originálna profesionálna reprodukcia „ (Acrylic combined technique ) dodávaná s originálnym certifikátom pravosti priamo autorom – ateliérom D&M ART POURING SVK. Profesionálna záruka kvality stálosti farieb až 75 rokov.

Dielo je časťou – artefaktom celku akrylovej maľby Abstract 3–39. Ako celok tak aj tento jeho artefakt je moderný obraz do vášho interiéru namaľovaný a vytvorený kombinovanou technikou ABSTRACT ACRYLIC POUR ART priamo od autorskej dvojice Moniky a Dušana Kokošku –ateliér D&M ART POURING Košice.

Dielo je postavené na vnútornom vnímaní a pocitoch. Obraz pôvodne vznikol „ ako jeden z niekoľkých detailných artefaktov , ktoré sú síce v celkovom originálnom diele ukryté a zakódované, ale pre väčšinu ľudských očí sú neviditeľné. Je to ďalšie dielo ,kde zviditeľnenie týchto prvkov nás viedlo k tomu, aby sme sa okrem pôvodného veľkého celku venovali aj zakódovaným detailom . Autori sa vo svojej tvorbe venujú rôznym kombinovaným novodobým výtvarným a kreatívnym technikám ako aj výrobe iných originálnych umeleckých bytových dekorácii. Vo svojej tvorbe nechávajú voľný priebeh farbám, náhodám , tvarom a pocitom bez žiadnej nútenej vsugeracie „ ich vnútorného postoja k tomu…“ , „ tomu otváraniu sa pre to…“ , „ určovania hľadania cesty pre to…“ ,keďže toto ponechávajú čisto na vnímaní každého individuálne , určujú len predpoklady na komunikačné naladenie, ako základného predpokladu vnímania znakov a metód ich novodobej tvorby, čím vytvárajú voľné podmienky dekódovania ich umeleckých výpovedí priamo vnútorným vnímaním každého jednotlivého diváka. Originálne výtvarné dielo má vždy len jedného majiteľa. Autori sa preto v roku 2020 rozhodli, že uvedú na trh program reprodukcie svojich vlastných diel, aby ich sprístupnili čo najširšiemu počtu záujemcov o ich tvorbu. Svoje originálne diela nafotili s profesionálnym umeleckým fotografom Milanom Krištofom ( Košice-SVK) čím dali možnosť svoje originálne diela preniesť na rôzne rozmery originálneho maliarskeho plátna. Zákazník má tak možnosť vidieť nielen samotné detaily originálneho diela , ktoré si inak na prvý pohľad na origináli nevšimne, ale sa zároveň môže rozhodnúť pre rozmer obrazu , ktorý mu vyhovuje do jeho interiéru. Reprodukcia je preto vytlačená profesionálnou technológiou na nemecké umelecké bavlnené plátno s gramážou 370gr./m2 , ktoré je určené a prispôsobené na priamu digitálnu potlač vo vysokom rozlíšení. Originálny drevený Blind /napínací rám z výberového borovicového dreva v hrúbke 20 alebo 40 mm (v závislosti na veľkosti obrazu) a šírke 45mm je doplnený v každom rohu o dvojicu španovacích kolíkov . Závesný systém je štandardný zúbkovaný typ „krokodíl“. Obraz má potlačené všetky okraje preto nie je nutné ho rámovať. Obrazy sú ošetrené špeciálnou profesionálnou povrchovou úpravou plátna, ktorá mu dodáva odolnosť a stálosť voči UV žiareniu, vlhkosti , poškriabaniu , zaručuje farebnú stálosť obrazu na minimálne 75 rokov a robí obraz umývateľným čo je obrovská výhoda. Obrazy nepotrebujú preto v nasledujúcich rokoch žiadnu údržbu. Záruka je preto poskytovaná v maximálnej možnej lehote t.j. 5 rokov. Tlač reprodukcii zabezpečuje ateliér D&M ART POURING prostredníctvom svojho vybraného zmluvného partnera. Tlač je realizovaná ekologickými farbami, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú bez zápachové – obrazy môžete okamžite zavesiť na stenu.