KARE Sklenený obraz Flower Art Lady 120 × 120 cm
257,08 €

Sklenený obraz Flower Art Lady predstavuje očarujúcu kvetinovú bohyňu. Veľká umelecká fotografia je tlačená priamo na sklo a nie je opatrená rámom, ktorý by rušil rovné a čisté línie obrazu.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Abstraktné pozadia 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Abstraktné pozadia. Fotoobraz na plátne Abstraktné pozadia sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje.

WALLMURALIA Foto-obraz canvas do obývačky Farebné pásky 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Farebné pásky. Fotoobraz na plátne Farebné pásky sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje. Obraz canvas Farebné pásky sa bude hodiť do malej, ale aj do väčšej miestnosti.

KARE Olejomaľba Chihuahua 50x50cm
44,04 €

Psie plemeno Chihuahua alebo aj čivava je pojem a súčasne jednou z najobľúbenejších rás bytového maznáčika. Ak patríte medzi milovníkov tohto malého a roztomilého psíka, originálna olejomaľba Chihuahua by u vás doma nemala chýbať.

shumee Sada nástenných obrazov na plátne Dažďový strom rôznofarebná 150x60 cm
38 €
Doprava zadarmo

Táto 5-panelová sada nástenných obrazov je ideálna na skrášlenie vašej obývačky, jedálne, spálne atď. Táto sada nástenných obrazov vyrobená z plátna je vodeodolná a ľahko sa čistí. Drevený rám zvyšuje jej stabilitu. Vďaka potlači s dažďovým stromom má táto sada nástenných obrazov romantický charakte

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Žlté tulipány 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Žlté tulipány. Fotoobraz na plátne Žlté tulipány sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje. Obraz canvas Žlté tulipány sa bude hodiť do malej, ale aj do väčšej miestnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne do obývačky Šach 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Šach. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Šach trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

Papillon Nástenná dekorácia hliníková Flying bird, 34 cm-22%
22 € 17 €
Doprava zadarmo

Akcia

Holubica v lete je stelesnením elegancie. Nástenná dekorácia v lesklom hliníkovom prevedení na stene v obývačke alebo v spálni vám pomôže vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru blízku prírode..

shumee Sada nástenných obrazov na plátne Stromy rôznofarebná 150x60 cm
38 €
Doprava zadarmo

Táto 5-panelová sada nástenných obrazov je ideálna na skrášlenie vašej obývačky, jedálne, spálne atď. Táto sada nástenných obrazov vyrobená z plátna je vodeodolná a ľahko sa čistí. Drevený rám zvyšuje jej stabilitu. Vďaka potlači so stromami má táto sada nástenných obrazov romantický charakter. Táto

Emba Trade Tri spojené fotočemčeky
2,57 €

Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorú fotografiu si vystaviť, kúpte si tri spojené fotorámčeky. Je tvorený z troch rámčekov vo farbe žltej, modrej a ružovej, do ktorých si môžete vložiť svoje fotografie. Rámček je úzky a hlboký, čím každú fotku originálne zvýrazní.

Emba Trade Multirámeček KAPUA prírodny
4,30 €

Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorú fotografiu si vystaviť, kúpte si moderné multirámeček. Rám je v prírodnej farbe. Vnútro je tvorený niekoľkými radmi obláčikov, do ktorých môžete vložiť fotografie obrázky i pohľady. S týmto moderným rámčekom si môžete kreatívne ozdobiť váš domov peknými spomienkami.

Emba Trade Dekoračný obraz AUTA
3 €

Nástenný obraz bude zdobiť stenu v každej izbe. Je tvorený zo štyroch kachličiek, ktoré spoločne vytvoria obraz s motívom veteránov. Celý obrázok je zasadený v šedom ráme, ktorý je upravený patinou.

Emba Trade Dekoračný obraz CUPCAKE
3 €

Nástenný obraz bude zdobiť stenu v každej izbe. Je tvorený zo štyroch kachličiek, ktoré spoločne vytvoria obraz s motívom sladkých tort. Celý obrázok je zasadený vo svetle modrom ráme, ktorý je upravený patinou.

Emba Trade Dekoračný obraz RETRO
3 €

Nástenný obraz bude zdobiť stenu v každej izbe. Je tvorený z troch kachličiek s motívom veteránov. Celý obrázok je zasadený v gaštanovom ráme upraveným patinou. Jednotlivé kachličky sú vyrobené zo speciálího materiálu, ktorý je vierohodne spracovaný, takže vyzerá ako keramika.

Emba Trade Dekoračný obraz COFFEE
3 €

Nástenný obraz bude zdobiť stenu v každej izbe. Je tvorený zo štyroch kachličiek s motívom kávy. Celý obrázok je zasadený v hnedom ráme, upraveným patinou. Jednotlivé kachličky sú vyrobené zo speciálího materiálu, ktorý je vierohodne spracovaný, takže vyzerá ako keramika.

Emba Trade Dekoračný obraz PARIS
3 €

Nástenný obraz bude zdobiť stenu v každej izbe. Je tvorený z troch kachličiek, ktoré spoločne vytvoria obraz s motívom Paríža. Celý obrázok je zasadený v tmavo hnedom ráme, ktorý ho elegantne zvýrazní.

KARE Olejomaľba Flower Garden 100×100cm
231,37 €

Olejomaľba Flower Garden predstavuje nádhernú rozkvitnutú záhradu úplne netradične uprostred hlbokej noci. Zaujímavý kontrast vytvára dokonalý efekt.

KARE Olejomaľba Abstract Stroke One 120×90 cm
231,37 €

Krásna olejomaľba Abstract Stroke One sa sústreďuje do jednej vodorovnej línie, kde sú vkusne zladené farby. Štruktúra obrazu s priehlbinami, prasklinami a vyšším nánosom farieb pôsobí zaujímavým a nevšedným dojmom.

KARE Olejomaľba Abstract Blue One 150×120 cm
404 €

Olejomaľba Abstract Blue One jedinečným spôsobom zaplní aj veľkú stenu vo vašom interiéri. Jemné farby ladené do modra, praskliny a vodorovné línie pripomínajúce pevninu pri pohľade z mora vás zavedú do čarovného sveta plného fantázie.

Papillon Kovová nástenná dekorácia Strom, 115 cm-25%
278 € 206 €

Akcia

Milujete prírodu? Potom sa nechajte očariť pôvabnou nástennou dekoráciou Strom od nemeckej značky Papillon. Vyzerá tak romanticky a nežne, že by ste ani nepovedali, že je kovová.

Nástenná dekorácia Strom je celokovová dekorácia na zavesenie na stenu.

Obrazy do interiérov

Obrazy sú vkusným doplnkom interiéru. Vybrať môžete jednodielne aj viacdielne obrazy na stenu, populárne sú maľované, tlačené či moderné obrazy.

Obrazy na stenu

  • Menšie obrazy sú doplnené stojanom na rámčeku, väčšie obrazy sú určené na zavesenie na stenu. V motívoch prevládajú upokojujúce krajinky, zvieracie motívy aj abstraktné prevedenia. Niektoré obrazy majú možnosť podsvietenia a detaily viac vyniknú.

Jednodielne obrazy na stenu

  • Jednodielne obrazy na stenu zachytávajú celý motív. Motív však môže byť rozdelený do viacerých polí v rámci jedného obrazu. Obrazy bývajú na plátne, kove, dreve či skle.

Viacdielne obrazy na stenu

  • Viacdielne obrazy na stenu sa skladajú z niekoľkých kusov samostatných plátien, na ktorých spoločne zachytávajú jediný motív. Ten je potrebné na stene nápadito zostaviť a zladiť s ostatnými doplnkami do interiéru.

Rámované obrazy na stenu

  • Rámy na obrazy sa hodia skôr k tradičným, a predovšetkým originálnym maľbám (olej a pod.) Pokiaľ chcete obrazy do moderného interiéru, potom vyberajte skôr tie bez rámovania či s úzkym jednoduchým rámčekom.

Maľované obrazy

  • Maľované obrazy v originálnom prevedení patria medzi najpopulárnejšie dekorácie. Dominuje olejomaľba na plátne, ale vybrať môžete aj akryl či uhlík.

Moderné obrazy

  • Moderné obrazy sa vyznačujú verným zachytením aj tých najmenších detailov. Obľúbené sú motívy krajín, miest i budov. Z abstraktných motívov sú obľúbené rôznofarebné geometrické tvary. Moderné obrazy obvykle nemajú rám.

Tlačené obrazy

  • Tlačené obrazy využívajú možnosti dokonalého prevedenia a verných farieb. Tlačené obrazy môžete mať na plátne aj na skle.