Počet nájdených produktov: 148

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Kubáni Jozef: Z Tatier Jožo Kubáni
10,90 €

9,37 €

Reportér Jozef Kubáni napísal knižku o svojej práci v spravodajstve TV JOJ. Je to len krátky výsek z množstva hodín v teréne, v horách, nad nimi aj pod nimi. Autor chcel opísať to, čo na obrazovkách nevidno: nervy, zábavu i smútok.


Kucbeľová, Peter Brenkus Jana: Odetí do krásy
39,90 €

34,31 €

Slovensko odeté do krásy

Slovensko má byť na čo hrdé.

Po prvýkrát u nás vychádza unikátna encyklopedicko-zážitková publikácia, ktorá vám prináša dedičstvo našich predkov.


Dörflinger Michael: Traktory – veľká kniha
16,90 €

14,53 €

Obrazový sprievodca svetom poľných gigantov

Bulldog, Titan alebo Maxxum – už názvy modelov naznačujú, že máme do činenia so strojmi, ktoré na poliach podávajú enormné výkony.


Lacika Ján: Slovensko v obrazoch
14,90 €

12,81 €

Sú krajiny, kde prejdete desiatky, ba aj stovky kilometrov bez toho, aby sa okolo vás niečo zmenilo. O Slovensku to však určite neplatí.


Bioque Bartolomé: Kniha posvätných miest
17,90 €

15,39 €

Otvoriť Knihu posvätných miest znamená vydať sa po stopách tých najnádhernejších svätých miest, aké je vôbec možné na našej zemi navštíviť. Mnohé z nich sú tu už dlhé stáročia, počas ktorých sa stali nemými svedkami ľudského vývoja.


Collins Michael: Vatikán, 2. vydanie
24,90 €

21,41 €

VATIKÁN – JEDINEČNÝ OBRAZOVÝ PORTRÉT JEDNÉHO Z NAJVÄČŠÍCH NÁBOŽENSKÝCH A UMELECKÝCH CENTIER SVETA.

Vatikán je najmenší suverénny štát na svete s asi 800 obyvateľmi. Zároveň je centrum katolíckej Cirkvi.


Lacika Ján: 1000 Sehenswurdigkeiten der Slowakei, 2. vydanie
33 €

28,38 €

Tausend beeindruckende Sehenswürdigkeiten – Werke von Mensch und Natur. Dieser attraktive Bildband bringt Ihnen die Slowakei und die Einzigartigkeit dieses wunderschönen Stückchens Erde näher.


Lacika Ján: 1000 Slovakian sights and monuments, 2. vydanie
33 €

28,38 €

By presenting a thousand remarkable sights created by Man and Nature, this attractive photographic book fittingly introduces and describes Slovakia, a land that indeed deserves attention for its uniquely beautiful landscape.


Lacika Ján: 1000 zaujímavostí Slovenska, 4. vydanie
14,90 €

12,81 €

Atraktívna obrázkovo-textová kniha prostredníctvom tisícky reprezentatívnych objektov – výtvorov človeka a prírody – výstižne vypovedá o Slovensku, o tom, že jedinečnosť tejto krásnej krajiny si skutočne zaslúži pozornosť.


Lacika Ján: 1000 zaujímavostí Slovenska, 5. vydanie
33 €

28,38 €

Atraktívna obrázkovo-textová kniha prostredníctvom tisícky reprezentatívnych objektov – výtvorov človeka a prírody – výstižne vypovedá o Slovensku, o tom, že jedinečnosť tejto krásnej krajiny si skutočne zaslúži pozornosť.


Lacika Ján: Bratislava
11,90 €

10,23 €

Bratislava nemusí byť iba chutným dezertom v turistickom menu návštevníkov neďalekej Viedne. Táto útla knižka vypovedá o tom, že má na viac.


Lacika Ján: Bratislava
11,90 €

10,23 €

Bratislava is at once hilly and flat; old and young; historical and modern; big, and yet small; metropolitan and provincial; lively and tranquil. It is a city of many, often contradictory, appearances.


Lacika Ján: Divy Bratislavy
19,90 €

17,11 €

Cudzinci často vedia o Bratislave iba to, že leží neďaleko Viedne a na návštevu im postačí jeden deň. Mnohí, čo tento výlet absolvujú, však zistia, že slovenská metropola si zaslúži viac ako letmú prehliadku miestnych pamätihodností spojenú s obedom.


Lacika Ján: Tatry
11,90 €

10,23 €

Navštívte jeden z najmalebnejších kútov Európy. V Tatrách sa totiž koncentrujú fascinujúce prírodné krásy.


Lacika Ján: The Tatras
11,90 €

10,23 €

According to legend, the Tatras' creation stemmed from God’s longing for beauty. On the seventh day of creation God sent one of his angels forth to scatter handfuls of it across the freshly created world.


Lacika Ján: The Wonders of Bratislava
19,90 €

17,11 €

The only thing that most foreigners know about Bratislava is that it is a city not far from Vienna which can be seen in one day.


Vojček, Ján Lacika Alexander: Slovensko Slovakia Slowakei La Slovaquie
14,90 €

12,81 €

Vstúpte do galérie s názvom Slovensko. Uvidíte unikátnu zbierku nádherných krajiniek. Na malý priestor uprostred Európy sa sústredili vysoké tatranské končiare aj šíre podunajské roviny, dlhé zalesnené horské pásma i hlboké kotliny plné života.


Aujeský,J.Kadlíčková,I.Kasaj,K.Mruškovič: Tattoo Portraits Slovakia
29,70 €

25,54 €

Veríme, že naša nová obrazová publikácia plná fotografií od skvelých slovenských fotografov i menej známych talentov otvorí oči a mysle širšiemu publiku a postaví fenomén tetovania tam, kde naozaj patrí – na piedestál svojbytnej formy umeleckého vyja


autor neuvedený: Rím a Vatikán -  s videom online
9,50 €

8,17 €

Pôvab, umenie, krásy mesta na deviatich trasách vytýčených na mape Ríma. Vo vnútri je heslo a QR kódy pre spustenie videa „OBJAVTE RÍM A VATIKÁN“ na tv prijímači, počítači, tablete a smartfóne.


Baričák Pavel Hirax: Nový Zéland
9,99 €

8,59 €

Táto kniha farebných fotografií so slovenskými ako aj anglickými poetickými popismi by pokojne mohla niesť názov Nový Zéland objektívom Hiraxa. Ale bolo by to klamstvo. Táto krajina sa mi ukázala taká, aká sa mi ukázať chcela.


Barta a kolektív Vladimír: Wildlife - život zveri vo voľnej prírode
49,87 €

42,89 €
+ doprava zadarmo

Pastva pre oči poľovníkov, fotografov i milovníkov prírody
Reprezentačná obrazová publikácia približuje, vo výberových snímkach renomovaných autorov – fotografov prírody, časť obrovského bohatstva voľne žijúcich karpatských živočíchov.


Blaško Jaroslav: Cesty za tichom
19,90 €

17,11 €

Veselé i vážne príbehy z potápačských ciest po Slovensku, Egypte, Chorvátsku, Filipínach, Taliansku, Thajsku, Mexiku a Kube, od niekoľkonásobného majstra Slovenska v kategóriách fotografia a film z vodného prostredia, doplnené výberom fotografií auto


Bárta a kolektív Vladimír: Banská Štiavnica v našich spomienkach 2
27,71 €

23,83 €

Druhé pokračovanie novej knihy Banská Štiavnica v našich spomienkach 2 v obľúbenej edícii Ako sme tu žili, v ktorom obyvatelia a rodáci z Banskej Štiavnice spomínajú na svoj život v meste v druhej polovici 20. storočia.


Bárta a kolektív Vladimír: Bystrica a Bystričania 2
27,71 €

23,83 €

Kniha Bystrica a Bystričania 2 je už piatym pokračovaním obrazovo-textových kníh o metropole stredného Slovenska v edícii Ako sme tu žili. Mala by byť nielen knihou o meste, ale najmä o živote Bystričanov v 2. polovici minulého storočia.


Bárta a kolektív Vladimír: Nitra - Ako si ťa pamätáme 2.
27,70 €

23,82 €

Pokračovanie úspešnej knihy Nitra – Ako si ťa pamätáme. Z klenotnice svojich spomienok do nej zaujímavé príbehy vyberajú rodáci i obyvatelia, ktorí strávili v meste viac či menej dlhý čas, alebo v nej bývajú dodnes.


Bárta a kolektív Vladimír: Nitra – Ako si ťa pamätáme 3
27,71 €

23,83 €

Pokračovanie úspešnej edície kníh Nitra – Ako si ťa pamätáme. Z klenotnice svojich spomienok do nej zaujímavé príbehy vyberajú rodáci i obyvatelia, ktorí strávili v meste viac či menej dlhý čas, alebo v nej bývajú dodnes.


Bárta, Milan Marenčák Vladimír: Tatry
17,25 €

14,84 €

Najnovšie, už tretie vydanie publikácie, v ktorej sú fotografie najkrajších slovenských veľhôr. Autori predstavujú Tatry ako jeden celok, teda, Vysoké, Nízke, Západné i Belianske Tatry.


Bárta Václav: Terra banensium
19,47 €

16,74 €

Kniha Terra banensium, slovom i obrazom, predstavuje Zem baníkov, ako sa zvykne nazývať nevšedná, po stáročia baníkmi formovaná krajina Štiavnických vrchov.


Bárta Vladimír: Banská Bystrica - Pamätihodnosti mesta
22,97 €

19,75 €

Kniha Banská Bystrica – Pamätihodnosti mesta predstavuje mesto pod Urpínom v premenách času prostredníctvom starých pohľadníc a fotografií. Pomôže Vám spoznať a objaviť ako vyzeralo toto krásne historické mesto v srdci Slovenska v minulosti.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Nad Slovenskom - Exkluzív
49,29 €

42,39 €
+ doprava zadarmo

Krásna, obrazová kniha Nad Slovenskom- Exkluzív, v reprezentačnej potlačenej kartónovej kazete renomovaných slovenských fotografov, ponúka neopakovateľné pohľady na Slovenskú republiku z nadhľadu.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovenské mestá z oblakov
19,17 €

16,49 €

Nevšedné letecké pohľady na najkrajšie mestá Slovenskej republiky. Autori fotografií sa zamerali predovšetkým na historické jadrá našich miest, ktoré patria medzi najpôsobivejšie v celej knihe.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovensko čarovné
22,96 €

19,75 €

Kniha Slovensko čarovné upúta nielen názvom, ale prináša nádherné a doslovne až čarovné spojenie krás slovenskej prírody a vzácnych kultúrno-historických pamiatok.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovensko-Pamiatky a príroda
22,97 €

19,75 €

Slovensko – Pamiatky a príroda je kniha, ktorá predstavuje najvýznamnejšie, najkrajšie a najúžasnejšie lokality Slovenskej republiky na 395 fotografiách v 15 kapitolách s textom v 6 jazykoch.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovensko-Slovakia-Slowakei
37,90 €

32,60 €

Reprezentačné dielo Slovensko – Slovakia – Slowakei – La Slovaquie – Slovakija – Słowacja – Szlovákia vychádzajúce v 2. rozšírenom vydaní predstavuje najkrajšie a najvýznamnejšie prírodné a historické miesta Slovenska.