Divácký Anton: Portrét
99 € 85,14 €
+ doprava zadarmo

Na knižný trh prichádza v poradí už piata umelecká knižná publikácia autora Antona Diváckého pod názvom “Portrét, výber z tvorby”.

Ahpornsiriová Helen: Rok v prírode
9,90 € 8,51 €

Rok v prírode

Prejdite sa prírodou počas štyroch ročných období prostredníctvom tejto jedinečnej knihy, v ktorej sú ilustrácie vytvorené iba z ručne vylisovaných rastlín.

Aujeský,J.Kadlíčková,I.Kasaj,K.Mruškovič: Tattoo Portraits Slovakia
19,90 € 17,11 €

Veríme, že naša nová obrazová publikácia plná fotografií od skvelých slovenských fotografov i menej známych talentov otvorí oči a mysle širšiemu publiku a postaví fenomén tetovania tam, kde naozaj patrí – na piedestál svojbytnej formy umeleckého vyja

autor neuvedený: Rím a Vatikán - s videom online
9,50 € 8,17 €

Pôvab, umenie, krásy mesta na deviatich trasách vytýčených na mape Ríma. Vo vnútri je heslo a QR kódy pre spustenie videa „OBJAVTE RÍM A VATIKÁN“ na tv prijímači, počítači, tablete a smartfóne.

autor neuvedený: Štefánik vo fotografii
9,90 € 8,51 €

Vedec, vojak, politik… Nové vydanie úspešnej predvojnovej obrazovej publikácie približuje život a smrť národného hrdinu Milana Rastislava Štefánika.

Baričák Pavel Hirax: Nový Zéland
9,99 € 8,59 €

Táto kniha farebných fotografií so slovenskými ako aj anglickými poetickými popismi by pokojne mohla niesť názov Nový Zéland objektívom Hiraxa. Ale bolo by to klamstvo. Táto krajina sa mi ukázala taká, aká sa mi ukázať chcela.

Bárta a kolektív Vladimír: Bystrica a Bystričania 2
27,71 € 23,83 €

Kniha Bystrica a Bystričania 2 je už piatym pokračovaním obrazovo-textových kníh o metropole stredného Slovenska v edícii Ako sme tu žili. Mala by byť nielen knihou o meste, ale najmä o živote Bystričanov v 2. polovici minulého storočia.

Bárta a kolektív Vladimír: Nitra - Ako si ťa pamätáme 2.
27,70 € 23,82 €

Pokračovanie úspešnej knihy Nitra – Ako si ťa pamätáme. Z klenotnice svojich spomienok do nej zaujímavé príbehy vyberajú rodáci i obyvatelia, ktorí strávili v meste viac či menej dlhý čas, alebo v nej bývajú dodnes.

Bárta a kolektív Vladimír: Nitra – Ako si ťa pamätáme 3
27,71 € 23,83 €

Pokračovanie úspešnej edície kníh Nitra – Ako si ťa pamätáme. Z klenotnice svojich spomienok do nej zaujímavé príbehy vyberajú rodáci i obyvatelia, ktorí strávili v meste viac či menej dlhý čas, alebo v nej bývajú dodnes.

Bárta a kolektív Vladimír: Wildlife - život zveri vo voľnej prírode
49,87 € 42,89 €
+ doprava zadarmo

Pastva pre oči poľovníkov, fotografov i milovníkov prírody
Reprezentačná obrazová publikácia približuje, vo výberových snímkach renomovaných autorov – fotografov prírody, časť obrovského bohatstva voľne žijúcich karpatských živočíchov.

Bárta, Jaroslav Liptay Vladimír: Hrady, zámky, kaštiele
13,40 € 11,52 €

Nová obrazovo – slovná publikácia predstavuje 29 historických objektov. Je výberom najkrajších a najhodnotnejších šľachtických sídiel na Slovensku, ktorých interiéry sú prístupné pre verejnosť.

Bárta, Milan Marenčák Vladimír: Tatry
17,25 € 14,84 €

Najnovšie, už tretie vydanie publikácie, v ktorej sú fotografie najkrajších slovenských veľhôr. Autori predstavujú Tatry ako jeden celok, teda, Vysoké, Nízke, Západné i Belianske Tatry.

Bárta, Milan Šoka Vladimír: Banská Bystrica
3,42 € 2,94 €

Sprievodca Banská Bystrica oboznamuje čitateľov s dejinami mesta a predstavuje najvýznamnejšie pamätihodnosti mesta a okolia: hrady, kaštiele, kostoly, ľudovú architektúru, múzeá, galérie, prírodné krásy a zvláštnosti, strediská cestovného ruchu.

Bárta Václav: Terra banensium
19,47 € 16,74 €

Kniha Terra banensium, slovom i obrazom, predstavuje Zem baníkov, ako sa zvykne nazývať nevšedná, po stáročia baníkmi formovaná krajina Štiavnických vrchov.

Bárta Vladimír: Banská Bystrica - Pamätihodnosti mesta
22,97 € 19,75 €

Kniha Banská Bystrica – Pamätihodnosti mesta predstavuje mesto pod Urpínom v premenách času prostredníctvom starých pohľadníc a fotografií. Pomôže Vám spoznať a objaviť ako vyzeralo toto krásne historické mesto v srdci Slovenska v minulosti.

Barta Vladimír: Banská Štiavnica Mesto UNESCO
8,96 € 7,71 €

Nová kniha z edície Economic Slovakia / Ekonomické Slovensko je kniha Banská Štiavnica Mesto UNESCO, ktorú ocenia zákazníci, ktorí hľadajú kvalitnú knihu, primeraného rozsahu a rozmeru za veľmi priaznivú cenu.

Bárta, Vladimír Barta ml. Vladimír: 111 Várak/Grody/Burg/
9,55 € 8,21 €

Brožovaný sprievodca upozorňuje na najvýznamnejšie hrady, zámky a kaštiele na Slovensku. Je určený predovšetkým zahraničným návštevníkom. Obsahuje farebné fotografie, stručné informácie a mapku kde sú jednotlivé pamiatky lokalizované.

Bárta Vladimír: Hory moje hory
42,27 € 36,35 €

Jedna z najkrajších kníh o slovenských vrchoch, s prekrásnymi, farebnými, fotografiami horskej krajiny je dielom známeho slovenského fotografa Vladimíra Bártu.

Bárta Vladimír: Klinger - Prázdniny na Klingeri
15,98 € 13,74 €

Jedinečná obrazová publikácia o unikátnom prírodnom kúpalisku na historickej vodnej nádrži Klinger. Nevšedné kolorované čiernobiele, ale aj farebné fotografie približujú rušný spoločenský a športový život na tomto tajchu od roku 1851 až do roku 1968.

Bárta Vladimír: Krajina môjho srdca
17,64 € 15,17 €

Nevšedné umelecké pohľady renomovaného fotografa na slovenskú krajinu, jej štruktúru, tvarovú rôznorodosť i pestrosť farieb. Nádherné farebné fotografie, melancholických južných rovín, malebne zvlneného podhoria i nebotyčných horských končiarov.

Bárta Vladimír: Nízke Tatry
13,40 € 11,52 €

Kniha je sprievodcom po krásach nášho najväčšieho Nízkotatranského národného parku. Texty v slovenčine, angličtine, nemčine, maďarčine, poľštine, ruštine.

Bárta Vladimír: Slovensko - Bratislava
9,96 € 8,57 €

Unikátna dvojkniha predstavuje Slovensko s jeho historickými, prírodnými pamiatkami a krásami aj s naším hlavným mestom Bratislavou.

Bárta Vladimír: Slovensko III
16,50 € 14,19 €

Publikácia Slovensko predstavuje najvýznamnejšie prírodné, historické a turistické zaujímavosti Slovenskej republiky.

Bárta Vladimír: Slovensko na dlani
8,23 € 7,07 €

Historicky prvá obrazová kniha, ktorá po vzniku samostatného štátu, predstavuje Slovensko z „vtáčej perspektívy“. Autorský tandem, krížom-krážom, preletel ponad Slovenskom.

Bárta Vladimír: Slovensko na pamiatku
8,98 € 7,72 €

Malým, ale krásnym suvenírom z ciest po Slovensku je formátom menšia praktická publikácia. Ponúka všetko, čím sa naša krajina medzi Dunajom a Tatrami môže pred svetom pochváliť.