BALDOCER Ceramicas Urban Taupe 60x60 R - 3 ks (1.08 m²) v balení | | 25 €/m²

BALDOCER Ceramicas Urban Taupe 60x60 R - 3 ks (1.08 m²) v balení | | 25 €/m²

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Uvedená cena je za 1 balenie ​Urban Taupe 60×60 R. Balenie obsahuje 3 ks = 1.08 m². Cena za 1 m² je 25 €. Celý popis
27 €
Vrátane RP a DPH

Na objednanie u partnera

24.1.2022 - 26.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Kachličkovo.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100069335014

Popis

Elegancia, originalita a moderný štýl, presne tieto vlastnosti vám prináša dlažba Urban Taupe od španielskeho Baldoceru. Ide o gresové kachličky s mimoriadnou pevnosťou, ktoré sa vyznačujú širokým použitím v meste ako aj na vidieku.

Použitie

Či už rekonštruujete byt, sťahujete sa do nového domu alebo zariaďujete chatu, táto dlažba zapadne naozaj všade. Hodí sa do kuchyne, na chodbu, do kúpeľne, do obývačky okolo krbu aj na schody a punc exkluzivity prinesie aj do kancelárie.

Vlastnosti

Gresová dlažba Urban Taupe je v hrúbke 9,4 mm, no vďaka rozmeru 60×60 cm má optimálnu hmotnosť pre jednoduchú pokládku. Viete ju klásť aj na podlahové kúrenie, je odolná voči mrazu a slnku, je oteruvzdorná a dá sa použiť aj ako obklad.

Vzhľad

Odlíšte sa od okolia, tieto dlaždice sú na to ako stvorené! Imitácia betónu v béžovej farbe, veľmi zaujímavý vzor s detailnou kresbou a matný povrch sú najväčšie benefity dlažby. Klásť ju možno aj na úzku špáru, pôsobí tak oveľa kompaktnejšie.

Výrobca

Baldocer Ceramicas, výrobca série Urban Taupe, je už 25 rokov overenou značkou obkladového materiálu po celej Európe. Zákazníkom prináša originálne a trendy vzory, vysokú pevnosť, kvalitné spracovanie a nadpriemerné materiály.

]]>