SONY 70-200 mm f/4 G OSS (SEL70200G)

100%
Hodnotenie: 5
SONY

SONY 70-200 mm f/4 G OSS (SEL70200G)

100%
Hodnotenie: 5
SONY

Teleobjektív 70–200 radu G pre Full-frame fotoaparáty Sony. Optická stabilizácia Steady Shot, telo odolné proti prachu a vlhkosti. Konštantná clona f/4. Ostrý a čistý obraz vďaka optickým ED členom a antireflexnou nanovrstvou. Celý popis

1479
5 1
1 638,78 € Vrátane RP a DPH
1 479 €
Na sklade 2 kusy
 
 

Kód: 1051653

Mesačne od:
147,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Teleobjektív 70–200 mm radu G

  • Full-Frame formát
  • Konštantná clona f/4
  • Dva ostriace motory pre rýchle a presné ostrenie
  • Antireflexná Nanovrstva

Špičkové vykresľovanie objektívov radu G

Tento kompaktný, ľahký objektív so špičkovou optikou a konštantný maximálny clonou F4 ponúka atraktívne a kreatívne kvalitu obrazu, ktorou sú objektívy radu G povestné. Objektívy radu G vyhovujú tým najprísnejším merítkam, pričom každý jednotlivý kus je testovaný tak, aby spĺňal vysoké štandardy kvality obrazu a kreatívneho ovládania.

** Objektív s optimálnou ostrosťou a efektom bokeh **

Kombinácia precíznych členov AA (Advanced Aspherical), špičkového skla ED a antireflexnou nanovrstvou v prepracovanej optickej konštrukcii zaisťuje vysoké rozlíšenie naprieč celým snímkou ​​pri všetkých ohniskových vzdialenostiach. Kruhová clona s 9 lamelami prináša nádherný efekt bokeh s prirodzeným osvetlením a rozširuje tak kreatívne možnosti objektívu.

Mobilita a pohodlné ovládanie v ľahkom tele

Tento kompaktný, ľahký objektív Full-Frame so zoomom a bajonetom E je skvelým spoločníkom tiel fotoaparátov radu α7, ktorý maximalizuje mobilitu. Ďalšou výhodou je interné zaostrovanie, ktoré udržuje konštantnú ohniskovú vzdialenosť objektívu a zaisťuje tak lepšiu ovládateľnosť. Všetky ovládacie prvky, vrátane tlačidiel aretácia ostrenia a obmedzenia ohniskovej vzdialenosti, boli navrhnuté s ohľadom na intuitívne ovládanie a umožňujú tak sústrediť sa len na fotenie.

** Vždy ostré a jasné **

Vstavaný optický stabilizátor obrazu SteadyShot kompenzuje chvenie fotoaparátu, ktoré spôsobuje rozmazanie snímok pri fotení z ruky. Ľahšie dosiahnete ostrých, jasných fotiek, pričom pri fotení v miestnosti alebo pri slabom osvetlení nebudete musieť zvyšovať citlivosť ISO a riskovať tak vyšší šum.

Režimy švenkovania

Prvý prepínač stabilizácie obrazu svojho druhu na objektíve radu G prináša „režim švenkovania“, s ktorým môžete aj pri tejto fotografickej technike využiť optický stabilizátor obrazu SteadyShot. Výsledkom budú dynamické snímky s využitím horizontálneho posunu pri efektívnej minimalizácii rozmazania v ostatných osiach.

Stála svetelnosť F4

Konštantná clona F4 naprieč celým rozsahom 70–200 mm vám umožní využívať zoom a meniť kompozíciu, bez toho aby ste sa museli zaoberať úpravou expozície.

Antireflexná Nanovrstva

Táto povrchová úprava bola špecificky navrhnutá pre zaistenie presného prepúšťania svetla pri súčasnom znížení negatívnych vplyvov odleskov, odrazov a tieňových obrazov. Snímky tak majú vylepšený kontrast, sú zreteľnejšie a ich celková kvalita je oveľa lepšia.

Kruhová clona s 9 lamelami

Unikátny 9-dielny kruhový dizajn umožňuje, aby clona zostala takmer dokonale kruhová aj pri zaclonení o dve clonové čísla. Vďaka tomu je možné dosiahnuť plynulejšieho a prirodzenejšieho rozostrenia snímok (vrátane umeleckého rozmazania čiže efektu „bokeh“) a lepšieho ovládania hĺbky ostrosti.

Dve lineárne motorky

Ostrenie je rýchle a presné vďaka dvom lineárnym motorčekom. Tichý a plynulý pohyb je ideálny najmä pri natáčaní filmov, rýchle akcie či čohokoľvek, kde sa zaostrenie rýchlo a často mení. Využitím vnútornej skupiny zaostrovacích členov miesto pohyblivej prednej časti objektívu vzniká kompaktný dizajn, ktorý je ideálny pre pripevnenie príslušenstva, ako sú slnečná clona na objektív či polarizačný filter.

Spoľahlivo a ľahko za akýchkoľvek podmienok

Spoľahlivá obsluha v celej rade podmienok je zaistená dizajnom, ktorý zabraňuje vnikaniu prachu a vlhkosti do objektívu.

Rozmery a hmotnosť:

  • 80 × 175 mm
  • 840 g

Obsah balenia:

  • Slnečná clona
  • Predná krytka objektívu
  • Zadná krytka objektívu

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Min ohnisková vzdialenosť 70 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 200 mm
Min. Svetelnosť objektivu 4
Najkratšie zaostrenie 100 cm
Typ Sony E
Veľkosť snímača APS-C
Typ objektívu zoom objektív, teleobjektív
Výbava stabilizácia obrazu, automatické ostrenie
Priemer závitu na filter 72 mm
Farba biela
Hmotnosť 840 g