Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM

98%
Hodnotenie: 4,9
Canon

Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM

98%
Hodnotenie: 4,9
Canon

Ľahko prenosný plochý objektív, ktorý je ideálny pre fotografie na cestách a v uliciach miest. Jeho pokročilá optická konštrukcia zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu, zatiaľ čo veľká svetelnosť f/2,8 umožňuje snímanie z ruky za slabého osvetlenia. Zaostrovanie s krokovým motorom poskytuje plynulé, takmer tiché automatické zaostrovanie pri snímaní filmov. Celý popis

163.2
4.9 11
169 € Vrátane RP a DPH
163,20 €
Na sklade 2 kusy
 
 

Kód: 781554

Mesačne od:
16,32 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Môžete si ho vziať so sebou, nech idete kamkoľvek.

Ľahko prenosný plochý objektív, ktorý je ideálny pre fotografie na cestách a v uliciach miest. Jeho pokročilá optická konštrukcia zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu, zatiaľ čo veľká svetelnosť f/2,8 umožňuje snímanie z ruky za slabého osvetlenia. Zaostrovanie s krokovým motorom poskytuje plynulé, takmer tiché automatické zaostrovanie pri snímaní filmov.

Výhody

  • Supertenký plochý dizajn
  • Prirodzená perspektíva ľudského oka
  • Plynulé a tiché zaostrovanie pre filmy
  • Pri snímaní za slabého osvetlenia použite vysokú svetelnosť
  • Zaostrovacia vzdialenosť 0,16 m

Prenosný plochý dizajn

S hĺbkou len 22,8 mm a hmotnosťou iba 125 g predstavuje model EF-S 24 mm f/2.8 STM ľahko prenosný objektív, ktorý vám umožní vziať si fotoaparát EOS kamkoľvek. Vďaka malému prevedenie je tiež nenápadný – ideálny pre fotografovanie na ulici.

Prirodzená perspektiva

Ohnisková vzdialenosť 24 mm pri použití s telom fotoaparátu APS-C EOS prináša rovnaký zorný uhol ako 38 mm objektív plnoformátového fotoaparátu DSLR. To je tak blízko ľudskému oku, že vaše snímky budú vyzerať veľmi prirodzene.

Plynulé, tiché zaostrovanie

Takmer tiché zaostrovanie s krokovým motorom sa pri fotografovaní rýchlo nastaví a pri snímaní filmov zaisťuje plynulé prechody ostrenia pre záznamy bez rušivého šumu ostrenia.

Nízke clonové číslo pri slabom osvetlení

Vysoká svetelnosť f/2,8, ktorá prepúšťa veľa svetla, vám umožňuje robiť snímky za slabého osvetlenia bez toho, aby bolo nutné použiť blesk. Je ideálny aj pre vytváranie efektov s malou hĺbkou ostrosti, pretože vám umožní izolovať objekt proti jemne rozostrenému pozadiu.

Pokročilá optická konštrukcia

Vychutnajte si úžasnú ostrosť naprieč celou snímkou vďaka vysokej odolnosti proti presvetleniu a strate zreteľnosti farebných okrajov. Dostaňte sa k malým objektom až na vzdialenosť 16 cm pre blízke zábery pohľadov na svet.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Min ohnisková vzdialenosť 24 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 24 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Najkratšie zaostrenie 16 cm
Typ Canon EF-S
Veľkosť snímača APS-C
Typ objektívu s pevným ohniskom, základný objektív
Priemer závitu na filter 52 mm
Hmotnosť 125 g