Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di II VC pre Sony (5 rokov záruka)

Hodnotenie: 4,5 4 hodnotení Značka: Tamron Náš kód: 810067

Doprava zadarmo

Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di II VC pre Sony (5 rokov záruka)

Tamron 18–200 je univerzálny teleobjektív ponúkajúci výbornú optickú kvalitu pri hmotnosti len 400 g. Vďaka rozsahu ohniskových vzdialeností nie je potreba používať viac objektívov a ich výmeny. Výkonný stabilizačný sytém – VC – zaisťuje ostré snímky a možnosť použitia dlhších časov uzávierky. Celý popis

249
4.5 4
249 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 254 €, Ušetríte 5 € (1 %)
Cena s MALL kartou:
219 €
Viac info tu

Náš kód: 810067

Mesačne od:
24,90 € Spočítať splátky

2 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 4
 • Vladimír Š., Košice

kúpil som ho k starej A100. Lepší ako setoví, ale nie je badať stabilizáciu. V Tamrone k nikonu je stabilizácia aktívna. Bez stabilizácie by to mohlo byť lacnejšie.

Hodnotenie: 4
 • Autor si prial zostať v anonymite

Spokojen s ohniskovou vzdálenosti, pro kerou jsem ho kupoval. Většina z mála vyfocených snímku splnila očekávání a v ostatních - chyby fotografa.

Popis

Popis produktu

Záruční servis Tamron - max 3 dny Záruka 5 let - Tamron Mall autorizovaný prodejce Tamron

Viac informácií o päťročnej záruke, servise do troch dní a spôsobu registrácie k ich uplatneniu nájdete na tomto tomto odkazu

Tamron 18–200mm VC využíva najmodernejšiu optickú a mechanickú konštrukciu na dosiahnutie kompaktného rozmeru a vysokého výkonu. Použitie stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu a zároveň je najľahším zoom objektívom vo svojej triede.

Objektív 18–200mm F/ 3.5–6.3 Di II VC (Model B018) je nástupcom 18–200mm F/ 3.5–6.3 XR Di II LD Aspherical [IF] MACRO (Model A14), ktorý bol jedným z najpredávanejších objektívov od svojho vývoja.

Firma Tamron plne využila svoje dlhoročných skúseností a odborných znalostí medzi zoom objektívmi s vysokým výkonom pre vytvorenie all-in-one objektívu, ktorý otvára nové fotografické možnosti pre všetkých užívateľov digitálnych zrkadloviek.

Fotografovanie od širokého uhla až po teleobjektív s jedným objektívom

Rozsah zoomu od 18 do 200 mm (ekvivalent 35mm: 28–310mm) znamená, že nie je potrebné meniť objektívy zo širokouhlých záberov priľahlých miest na zábery vzdialených objektov pomocou dlhého telezoomu. Ideálne pre všetko – veľké skupinové fotografie, rodinné fotografie, portréty, krajiny, zvieratá a školské akcie, dokonca aj pre zachytenie snímok potravín zblízka (menej ako 0,5 m).

Ešte lepšia mobilita pri hmotnosti len 400g – najľahší objektív vo svojej triede

Pokrýva ohniskovú vzdialenosť 18–200mm, je vybavený vlastnou stabilizáciou obrazu VC (Vibration Compensation), ale váži len 400g. Používatelia ocenia presnosť a pocit pohodlia z tohto objektívu pri použití s najnovšími digitálnymi zrkadlovkami s APS-C snímačom.

Funkcia stabilizácie obrazu VC a AF ostrenie poskytujú cennú podporu pre nováčikov začínajúcich s digitálnymi zrkadlovkami

Vibrácie fotoaparátu sú zvýšené u snímok urobených teleobjektívom na dlhú vzdialenosť a pri pomalej rýchlosti uzávierky, ktorá je použitá z dôvodu zlého osvetlenia. Dokonca aj začiatočníci môžu zaobstarať skvelé snímky na dlhé vzdialenosti, v noci alebo v interiéri – a vyhnúť sa chveniu fotoaparátu – vďaka uznávanej stabilizácii obrazu VC od Tamronu.

Poskytuje vyššiu obrazovú kvalitu v ľahkom tele

Konštrukcia tohto objektívu sa skladá z 16 členov v 14 skupinách zahŕňajúce LD sklo (Low Dispersion) k minimalizácii chromatickej aberácie. Aj cez svoju nízku hmotnosť, kompaktné rozmery a zabudovaný systém stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) ponúka tiež výborný optický výkon. 7 lamelová kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonení o 2 expozičné stupne z plne otvorenej clone.

Skvele funguje ako univerzálny objektív pre každodenné použitie

Pre zvýšenie spoľahlivosti a zabezpečenie dlhšej životnosti je tento nový objektív vybavený konštrukciou odolnou proti vlhkosti, ktorá pomáha predchádzať škodám, ktoré sú spôsobené v dôsledku nechceného vystavenia vlhkosti.Objektiv disponuje mechanizmom zamknutie zoomu (Zoom Lock), aby sa zabránilo nežiaducemu vysunutiu tubusu pri akomkoľvek nosení fotoaparátu vybaveného objektívom. Objektív je tiež lepšie chránený a zároveň pripravený na ďalšie použitie.

 • Ohnisková vzdialenosť 18–200mm
 • Maximálna clona F3.5–6.3
 • Uhol záberu (diagonálne) 75° 33'- 7° 59'
 • Maximálny pomer zväčšenia: 1: 4
 • Hmotnosť 400g
 • Minimálna clona F22–40
 • Pre snímač APS-C

Obsah balenia:

 • Objektív
 • slnečná clona
 • krytky

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Sony
Určené pre DSLR
Min ohnisková vzdialenosť 18 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 200 mm
Min. Svetelnosť objektivu 3.5
Max. svetelnosť objektivu 6.3
Počet prvkov / skupín 16 / 14
Najkratšie zaostrenie 49 cm
Ultrsonické zaostrovanie nie
Stabilizácia obrazu nie
Priemer filtra 62 mm
Hmotnosť 400 g