PANASONIC 12-60 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH Power O.I.S. (H-ES12060)

Značka: PANASONIC Náš kód: 1228567

Doprava zadarmo

PANASONIC 12-60 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH Power O.I.S. (H-ES12060)

Širokouhlý objektív Leica 12–60 mm so svetelnosťou F2,8–4. Odolný proti vlhku, prachu a mrazu pre použitie v akomkoľvek počasí. Optika s povrchom ošetreným nanomateriálmi pre dokonalý obraz bez odleskov. Stabilizácia Power O.I.S. Celý popis

1070.5
1 070,50 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
1 040,50 €
Viac info tu

Náš kód: 1228567

Mesačne od:
107,05 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 12–60 mm
  • F2,8 – 4
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 58 mm

Zachyťte krásu okolo seba

Dlho očakávaný štandardný transfokátorový objektív od spoločnosti LEICA je konečne tu! Tento 12–60mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 24–120mm) objektív prináša flexibilnú kompozíciu od dych berúcich krajiniek po krásne stredne telefotografické portréty. Úžasné rozlíšenie objektívu LEICA DG vykreslí čisto celý snímok. Tento praktický, vysoko kvalitný objektív funguje aj za nepriaznivého počasia a môžete sa na neho spoľahnúť v každej situácii.

Objektív LEICA DG – neprekonateľná optika

Rozhodnite sa pre objektív LEICA DG a získate neprekonateľnú kvalitu optiky a výkon. Prirodzene spĺňa najprísnejšie normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Vďaka sofistikovanej konštrukcii týchto objektívov si budete užívať dokonalú čistotu obrazu až k okrajom vašich fotografií. Zároveň je zabránené skresleniu akéhokoľvek druhu, čo umožňuje presné a ostré vykreslenie snímky. To znamená, že máte vo svojej dlani ideálny nástroj pre tvorbu profesionálnych snímok.

POWER O.I.S. – ostré fotografie bez rozmazania

Zachyťte scény bez obáv alebo v rýchlosti okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania po celej snímke. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológiu do stavu, kedy dokáže okamžite kompenzovať aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografii. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Povrch potiahnutý nanomateriálmi – čistý obraz zo všetkých uhlov

Zbavte sa rušivých duchov a odleskov – na objektívy v tomto systéme bol aplikovaný povrch potiahnutý nanomateriálmi. Tento špeciálny, veľmi tenký povlak bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou Panasonic na účel redukcie otravných odrazov v celom svetelnom spektre. A výsledok? Krištáľovo jasné snímky aj pri fotografovaní svetlého zdroja v tme.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Odolnosť voči vlhku/ prachu/ mrazu – pre väčšiu tvorivú slobodu

Postavte sa živlom v takmer ľubovoľnom počasí alebo mieste na snímanie. Tento objektív sa vyznačuje konštrukciou odolnou voči vlhku, prachu a mrazu, ktorá je dostatočne odolná aj pre náročné použitie v teréne. Chráni vnútorný systém objektívu pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi a robí z neho skvelú voľbu pre snímanie za náročných podmienok. Teraz už vám nič nebráni v robení kreatívnych snímok prírody alebo krajiny. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti vlhku, prachu a mrazu.

Rozmery a hmotnosť:

  • priemer 66 × 71 mm na dĺžku
  • 210 g

Obsah balenia:

  • Krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, ​​ochranný obal na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 12 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 60 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Stabilizácia obrazu áno
Zoom áno
Max. svetelnosť objektivu 4
Počet prvkov / skupín 14 / 12
Najkratšie zaostrenie 20 cm
Priemer filtra 58 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 210 g
Farba čierna