PANASONIC 50-200 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH Power O.I.S. (H-ES50200)

Značka: PANASONIC Náš kód: 1248096

Doprava zadarmo

PANASONIC 50-200 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH Power O.I.S. (H-ES50200)

Teleobjektív Leica DG Vario-ELMARIT 50–200 mm so svetelnosťou F2,8–4. Odolný proti vlhku, prachu a mrazu pre použitie v akomkoľvek počasí. Optika s povrchom ošetreným nanomateriálmi pre dokonalý obraz bez odleskov. Výkonná stabilizácia Power O.I.S. Celý popis

1619
1 799 €
1 619 €
-10%

Náš kód: 1248096

Popis

Popis produktu

  • 50–200 mm
  • F2,8 – 4
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 67 mm

Priblížte sa ku krásnym záberom

Objektív Leica 50–200 (ekvivalent 100–400 mm pri 35mm snímača) zachytí úplne všetko od krásnych portrétov po dokonalé zábery divokej prírody. Maximálne zväčšenie 0,25× (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 0,5×) vás uvádza aj do sveta makro snímok. Úžasné rozlíšenie objektívu LEICA DG vykreslí čisto celý snímok. Tento praktický, veľmi kvalitný objektív funguje aj za nepriaznivého počasia a môžete sa na neho spoľahnúť v každej situácii.

Objektív LEICA DG – neprekonateľná optika

Rozhodnite sa pre objektív LEICA DG a získate neprekonateľnú kvalitu optiky a výkon. Prirodzene spĺňa najprísnejšie normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Vďaka sofistikovanej konštrukcii týchto objektívov si budete užívať dokonalú čistotu obrazu až k okrajom vašich fotografií. Zároveň je zabránené skreslenie akéhokoľvek druhu, čo umožňuje presné a ostré vykreslenie snímky. To znamená, že máte vo svojej dlani ideálny nástroj pre tvorbu profesionálnych snímok.

Povrch potiahnutý nanomateriálmi – čistý obraz zo všetkých uhlov

Zbavte sa rušivých duchov a odleskov – na povrch šošoviek v tomto objektíve boli aplikované nanomateriály. Tento špeciálny, veľmi tenký povlak bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou Panasonic na účely redukcie rušivých odrazov v celom svetelnom spektre. A výsledok? Krištáľovo jasné snímky aj pri fotografovaní svetlého zdroja v tme.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachyťte scény bez obáv alebo v rýchlosti okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania po celej snímke. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológiu do stavu, kedy dokáže okamžite kompenzovať aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografii. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Odolnosť voči vlhku/ prachu/ mrazu – pre väčšiu tvorivú slobodu

Postavte sa živlom v takmer ľubovoľnom počasí alebo mieste na snímanie. Tento objektív sa vyznačuje konštrukciou odolnou voči vlhku, prachu a mrazu, ktorá je dostatočne odolná aj pre náročné použitie v teréne. Chráni vnútorný systém objektívu pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi a robí z neho skvelú voľbu pre snímanie za náročných podmienok. Teraz už vám nič nebráni v robení kreatívnych snímok prírody alebo krajiny. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti vlhku, prachu a mrazu. Odolnosť voči vlhkosti, prachu a mrazu označuje vyššiu úroveň ochrany tohto objektívu pri vystavení ich minimálnemu množstvu. Nezaručuje však, že k takému poškodeniu nedôjde, pokiaľ bude objektív vystavený priamemu kontaktu s vodou.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladke zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Rozmery a hmotnosť:

  • Priemer 76 × 132 mm na dĺžku
  • 655 g

Obsah balenia:

  • Krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, ochranný obal na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 50 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 200 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Stabilizácia obrazu áno
Zoom áno
Max. svetelnosť objektivu 4
Počet prvkov / skupín 21 / 15
Najkratšie zaostrenie 75 cm
Priemer filtra 67 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 655 g
Farba čierna