PANASONIC 35-100 mm Lumix G X Vario F2,8 II POWER O.I.S. (H-HSA35100E)

Značka: PANASONIC Náš kód: 1230366

Doprava zadarmo

PANASONIC 35-100 mm Lumix G X Vario F2,8 II POWER O.I.S. (H-HSA35100E)

Teleobjektív Lumix G X Vario 35–100 mm so svetelnosťou F2,8. Power O.I.S. optická stabilizácia obrazu. Skvelý pre fotenie portrétov, športových podujatí a vzdialených objektov. Povrch potiahnutý nanomateriálmi pre krištáľovo čisté snímky. Odolný vplyvom počasia. Celý popis

1129
1 161,82 €
1 129 €
-2%

Náš kód: 1230366

Mesačne od:
112,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 35–100 mm
  • F2,8
  • POWER O.I.S. stabilizácia
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 58 mm

Dokonalosť z každého uhla

Vďaka ultra dlhému rozsahu 35–100 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: –200mA) s vysokorýchlostnou svetelnosťou F2.8 vám tento objektív umožňuje jemne rozmazať pozadie portrétov a snímok na krátku vzdialenosť. A poskytuje tiež krátke časy uzávierky pre rýchle zábery pohybujúcich sa predmetov, napríklad pri akcii a športoch. Zároveň je jeho konštrukcia odolná voči vlhku/ prachu/ mrazu, takže je dostatočne odolný pre snímanie v exteriéroch a môžete ho kreatívne používať takmer v ľubovoľnom počasí spolu s fotoaparátom LUMIX odolným voči vlhku/ prachu/ mrazu.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachyťte scény bez obáv alebo v rýchlosti okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania po celej snímke. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológie do stavu, kedy dokáže okamžite kompenzovať aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografii. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Povrch potiahnutý nanomateriálmi – čistý obraz zo všetkých uhlov

Odstráňte nechcený vznik duchov a odleskov – na objektív systému bol aplikovaný povrch potiahnutý nanomateriálmi. Tento špeciálny, veľmi tenký povlak bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou Panasonic na účel redukcie otravných odrazov v celom svetelnom spektre. A výsledok? Krištáľovo čisté snímky, aj keď fotografujete svetlý zdroj v temnote.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Odolnosť voči vlhku/ prachu/ mrazu – pre väčšiu tvorivú slobodu

Postavte sa živlom v takmer ľubovoľnom počasí alebo mieste na snímanie. Tento objektív sa vyznačuje konštrukciou odolnou voči vlhku, prachu a mrazu, ktorá je dostatočne odolná aj pre náročné použitie v teréne. Chráni vnútorný systém objektívu pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi a robí z neho skvelú voľbu pre snímanie za náročných podmienok. Teraz už vám nič nebráni v robení kreatívnych snímok prírody alebo krajiny. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti vlhku, prachu a mrazu.

Rozmery a hmotnosť:

  • priemer 67,4 × 99,9 mm na dĺžku
  • 357 g

Obsah balenia:

  • Krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, ​​ochranný obal na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 35 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 100 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Stabilizácia obrazu áno
Zoom áno
Max. svetelnosť objektivu 2.8
Počet prvkov / skupín 18 / 13
Najkratšie zaostrenie 85 cm
Priemer filtra 58 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 357 g
Farba čierna