PANASONIC 12-35 mm Lumix G X Vario F2,8 II ASPH POWER O.I.S. (H-HSA12035E)

Značka: PANASONIC Náš kód: 1230367

Doprava zadarmo

PANASONIC 12-35 mm Lumix G X Vario F2,8 II ASPH POWER O.I.S. (H-HSA12035E)

Objektív Lumix G X Vario 12–35 mm so svetelnosťou F2,8. Power O.I.S. optická stabilizácia obrazu. Vďaka všestrannému ohniskovému rozsahu je ideálny pri mnohých príležitostiach, zvlášť potom pre zhotovovanie snímok krajiniek či interiérov. Odolný vplyvom počasia. Celý popis

999
1 045,60 €
999 €
-4%

Náš kód: 1230367

Mesačne od:
99,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 12–35 mm
  • F2,8
  • POWER O.I.S. stabilizácia
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 58 mm

Všestranný vysoký výkon

Jas F2.8 v celom rozsahu zoomu vďaka objektívu s vysokorýchlostným zoomom. Jeho ohnisková vzdialenosť 12–35 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 24–70 mm) pokrýva širokouhlé i štandardné spektrum až po stredné teleskopické snímania. Je ideálny pre zhotovovanie snímok krajiniek na cestách a vďaka širokému priemeru s ním zaobstaráte tiež veľmi kvalitné snímky v interiéri. Efekty vnímania a rozostrenia dopĺňajú jeho funkcie, aby ste s ním zaobstarali fotografie aj videá podľa svojich prianí. Vďaka konštrukcii odolné voči vlhku/ prachu/ mrazu sa tiež skvele hodí na snímanie v exteriéroch, takže ho môžete kreatívne používať takmer v ľubovoľnom počasí spolu s fotoaparátom LUMIX odolným voči vlhku/ prachu/ mrazu.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachyťte scény bez obáv alebo v rýchlosti okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania po celej snímke. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológiu do stavu, kedy dokáže okamžite kompenzovať aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografii. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Povrch potiahnutý nanomateriálmi – čistý obraz zo všetkých uhlov

Odstráňte nechcený vznik duchov a odleskov – na objektívy systémy bol aplikovaný povrch potiahnutý nanomateriálmi. Tento špeciálny, veľmi tenký povlak bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou Panasonic na účel redukcie otravných odrazov v celom svetelnom spektre. A výsledok? Krištáľovo čisté snímky, aj keď fotografujete svetlý zdroj v temnote.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Odolnosť voči vlhku/ prachu/ mrazu – pre väčšiu tvorivú slobodu

Postavte sa živlom v takmer ľubovoľnom počasí alebo mieste na snímanie. Tento objektív sa vyznačuje konštrukciou odolnou voči vlhku, prachu a mrazu, ktorá je dostatočne odolná aj pre náročné použitie v teréne. Chráni vnútorný systém objektívu pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi a robí z neho skvelú voľbu pre snímanie za náročných podmienok. Teraz už vám nič nebráni v robení kreatívnych snímok prírody alebo krajiny. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti vlhku, prachu a mrazu.

Rozmery a hmotnosť:

  • Priemer 67,6 × 73,8 mm na dĺžku
  • 305 g

Obsah balenia:

  • Krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, ​​ochranný obal na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 12 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 35 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Stabilizácia obrazu áno
Zoom áno
Max. svetelnosť objektivu 2.8
Najkratšie zaostrenie 25 cm
Priemer filtra 58 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 305 g
Farba čierna