SONY FE 28 mm f/2 (SEL28F20.SYX)

SONY FE 28 mm f/2 (SEL28F20.SYX)


Širokouhlý objektív so svetelnosťou f/2 určený pre Full-Frame fotoaparáty Sony. Konštrukcia odolná prachu a vlhkosti. Malý a ľahký pre každodenné fotografovanie. Celý popis

479
561,48 € Vrátane RP a DPH
479 €
Na sklade 2 kusy

Kód: 1051421

Mesačne od:
47,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • Ohnisková vzdialenosť 28 mm
  • Clona f/2
  • Hmotnosť len 200 g

Rozlíšenie a kontrast objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Pokročilá optika s pevnou ohniskovou vzdialenosťou účinne minimalizuje aberáciu od nekonečna až po najmenšiu zaostrovaciu vzdialenosť, takže sa v celom obraze dosahuje vynikajúcej ostrosti. Povrchy všetkých šošoviek majú viacnásobné poťahy, aby sa minimalizovali odlesky spôsobené protisvetlom a viacnásobný obraz a dosiahlo sa maximálnej zreteľnosti a kontrastu objektu.

Plynulý a výrazný efekt bokeh

Kruhová clona s 9 lamelami v kombinácii s veľkou svetelnosťou tohto objektívu umožňuje vytvárať jemný a krásny efekt bokeh na pozadí.

Malý a ľahký pre každodenné fotografovanie

Kompaktné a ľahké prevedenie tohto objektívu Full-Frame sa ideálne hodí ku kompaktným telám radu α7. Vďaka hmotnosti 200 gramov ide o pohodlnú voľbu pre momentky a každodenné používanie. Vonkajší povrch z hliníkovej zliatiny dodáva objektívu elegantný a vycibrený vzhľad.

Preskúmajte výkon objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Ideálny druhý objektív pre fotografov využívajúci formát Full-Frame, ktorí chcú spoznať mimoriadnu ostrosť a výrazný potenciál vysoko výkonného objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Vďaka optickému prevedeniu, ktoré obsahuje 3 asférické členy objektívu (z toho jeden pokročilý asférický člen) a 2 členmi zo skla ED, sa mimoriadny optický výkon zmestí do kompaktného objektívu a vysoká svetelnosť F2,0 uľahčuje fotografovanie pri nedostatočnom osvetlení.

Špeciálne voliteľné predsádky rozširujú uhol záberu

Dve voliteľné špeciálne predsádky ľahko rozšíria uhol záberu na 21mm veľmi široký a 16mm rybie oko, bez toho, aby zhoršili optický výkon alebo vizuálny vzhľad. Vďaka systému snímačov v predsádok a objektívu sa pri nasadení predsádky generujú správne dáta EXIF, čo uľahčuje správu dát.

Optimalizované pre videa a fotografie

Presný lineárny pohon vstavaný do objektívu poháňa ostriaci mechanizmus plynule a ticho a vďaka vnútornému ostreniu sa objektív pri ostrení nepredlžuje. Tichá prevádzka a stabilná manipulácia predstavujú významné výhody pri zázname videa.

Vysoká spoľahlivosť v drsnom prostredí

Konštrukcia, ktorá bráni vniknutiu prachu a vlhkosti, zvyšuje spoľahlivosť v drsnom prostredí, takže môžete s istotou fotografovať kdekoľvek.

Rozmery a hmotnosť:

  • 64 × 60 mm
  • 200 g

Obsah balenia:

  • Slnečná clona
  • Predná krytka objektívu
  • Zadná krytka objektívu

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Sony
Min ohnisková vzdialenosť 28 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Stabilizácia obrazu nie
Zoom nie
Počet prvkov / skupín 9 / 8
Najkratšie zaostrenie 25 cm
Priemer filtra 49 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 200 g
Farba čierna