PANASONIC 200 mm LEICA DG ELMARIT F2,8 Power O.I.S. (H-ES200)

PANASONIC 200 mm LEICA DG ELMARIT F2,8 Power O.I.S. (H-ES200)


Špičkový teleobjektív Leica DG ELMARIT 200 mm so svetelnosťou F2,8. Odolný proti vlhku, prachu a mrazu pre použitie v akomkoľvek počasí. Optika s povrchom ošetreným nanomateriálmi pre dokonalý obraz bez odleskov. Stabilizácia Power O.I.S. balenia je telekonvertor 1,4× Celý popis

3849.7
3 849,70 € Vrátane RP a DPH
U dodávateľa

Kód: 1228566

Mesačne od:
384,97 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 200 mm
  • F2,8
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 77 mm
  • Telekonvertor 1,4× a puzdro súčasťou balenia

Vysoká rýchlosť na dosah ruky

Tento ľahký kompaktný vysokorýchlostný telefotografický objektív sa skvelo hodí pre fotografovanie z ruky. Vďaka telefotografickej funkčnosti 200 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 400 mm) a jasu F2.8 môžete fotiť vtáky a ďalšie zvieratá a športové udalosti z potrebnej vzdialenosti a v požadovanej rýchlosti. Súčasťou je aj 1,4× telekonvertor, ktorý zvyšuje ohniskovú vzdialenosť na 280 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 560 mm). Špeciálne tvarované tlačidla sa postarajú o plynulé zaostrovanie a vodeodolné telo fotoaparátu je pripravené k akcii v každom prostredí.

Objektív LEICA DG – neprekonateľná optika

Rozhodnite sa pre objektív LEICA DG a získate neprekonateľnú kvalitu optiky a výkon. Prirodzene spĺňa najprísnejšie normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Vďaka sofistikovanej konštrukcii týchto objektívov si budete užívať dokonalú čistotu obrazu až po okraje fotografií. Zároveň je zabránené skreslenie akéhokoľvek druhu, čo umožňuje presné a ostré vykreslenie snímky. To znamená, že máte vo svojej dlani ideálny nástroj pre tvorbu profesionálnych snímok.

Povrch potažený nanomateriálmi – čistý obraz zo všetkých uhlov

Zbavte sa duchov a odleskov! Na objektívy v systéme bola nanesená povrchová vrstva z nanomateriálu. Tento špeciálny veľmi tenký povlak bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou Panasonic na účel redukcie otravných odrazov v celom svetelnom spektre. A výsledok? Krištáľovo čisté snímky aj pri fotografovaní zdroja svetla v tme.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachytávajte scény bez obáv alebo impulzívne. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania na celej ploche snímky. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológiu do stavu, kedy dokáže okamžite kompenzovať aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografiu. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Odolnosť voči vlhku/ prachu/ mrazu – pre väčšiu tvorivú slobodu

Postavte sa živlom v takmer ľubovoľnom počasí alebo mieste na snímanie. Tento objektív sa vyznačuje konštrukciou odolnou voči vlhku, prachu a mrazu, ktorá je dostatočne odolná aj pre náročné použitie v teréne. Chráni vnútorný systém objektívu pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi a robí z neho skvelú voľbu pre snímanie za náročných podmienok. Teraz už nič neobmedzuje vašu tvorivú slobodu pri fotografovaní prírody alebo krajiny. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti vlhku, prachu a mrazu. Odolnosť voči vlhkosti, prachu a mrazu označuje vyššiu úroveň ochrany tohto objektívu pri vystavení ich minimálnemu množstvu. Nezaručuje však, že k takému poškodeniu nedôjde, pokiaľ bude objektív vystavený priamemu kontaktu s vodou.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Rozmery a hmotnosť:

  • priemer 87,5 × 174 mm na dĺžku
  • 1245 g

Obsah balenia:

  • DMW-TC14 (1,4× telekonvertor), krytka objektívu, zadný kryt objektívu, externá objímka pre statív, slnečná clona, puzdro na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 200 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Stabilizácia obrazu áno
Zoom nie
Max. svetelnosť objektivu 2.8
Počet prvkov / skupín 15 / 13
Najkratšie zaostrenie 115 cm
Priemer filtra 77 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 1245 g
Farba čierna