Delphin Dvojkomorové Púzdro Porta Dlhé Vrecko 390-2 / 215 cm

Delphin Dvojkomorové Púzdro Porta Dlhé Vrecko 390-2 / 215 cm


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelom vychádzajúcim z klasického a obľúbeného púzdra PORTA.​ Celý popis

32.58
36,96 € Vrátane DPH
32,58 €
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100002425170

Popis

Popis produktu

Toto puzdro je určené pre 2 kompletné dvojdielne prúty dĺžky 390cm s dvoma navijakmi je kompletne naprojektované dizajnérmi značky Delphin.

Puzdro je plne polstrované 6mm výstelkou na každej stene, vrátane predeľovacej steny. Tým pádom nehrozí pri transporte 2 prútov ich vzájomné poškodenie. Obe vnútorné komory na prúty sú fixovateľné pomocou suchého zipsu na ich vrchu. Pri navrhovaní puzdier sme mysleli na uloženie najväčších navijakov a dovolíme si tvrdiť, že je sem možné uložiť 99,9% bežne používaných kaprárskych zostáv, vrátane tých, s očkami veľkosti 50mm!

Model má po strane extra dlhé vrecko so zipsom, ktoré slúži napríklad na transport rybárskeho podberáku. Na ňom sú našité uloženia na rázsošky aj so sťahovacou páskou. Toto puzdro tak pojme väčšinu ťažko skladného rybárskeho náčinia.

Celý materiál púzdra je vyrobený z odolnej látky, ktorá bez problémov odolá bežnému dažďu. Spodná časť púzdra je navyše chránená odolným, nepremokavým materiálom, čo umožňuje položenie tejto časti púzdra aj na mokrú zem, či dokonca do mláky. Ľahké zipsy s kovovým bežcom, komfortná rukoväť či pás pre zavesenie púzdra na plece dotvárajú vysoko praktické využitie tohto púzdra.

Technické parametre:

  • Vonkajšia dĺžka púzdra – 215cm
  • Dĺžka bočného vrecka – 110cm
  • Pre 2 dielne prúty dĺžky 390cm

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 215 cm
Počet prútov, udíc 2