Benchmade 15002-1 Saddle Mountain Skinner

Benchmade 15002-1 Saddle Mountain Skinner

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Benchmade Saddle Mountain Skinner je lovecký nôž, primárne určený pre poľovníkov. Vďaka tvaru čepele je mimoriadne vhodný na dranie a sťahovanie kože z ulovenej zveri a spracovanie mäsa. Tento model je vyrobený z prémiovej nerezovej ocele CPM S90V (tvrdosť 58–60 HRC) s matnou povrchovou úpravou. Celý popis
260 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

1.2.2023 na výdajnom mieste
 
1.2.2023 - 2.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Kniland s. r. o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 21571236

Popis

Benchmade Saddle Mountain Skinner je lovecký nôž, primárne určený pre poľovníkov. Vďaka tvaru čepele je mimoriadne vhodný na dranie a sťahovanie kože z ulovenej zveri a spracovanie mäsa. Tento model je vyrobený z prémiovej nerezovej ocele CPM S90V (tvrdosť 58–60 HRC) s matnou povrchovou úpravou. Čepeľ má plochý výbrus a dĺžku 10,6 cm. Nôž je brúsený pod uhlom 14°, vďaka čomu má excelentné rezné vlastnosti. Rukoväť z kompozitného materiálu G10. Puzdro z materiálu Boltaron (vysoko odolný termoplast podobný kydexu) je z jednej strany oranžové a z druhej strany čierne. Nôž je vyrobený v USA.

Nože Benchmade

benchmadeBenchmade so sídlom v americkom Oregone, je precízny výrobca nožov. V ponuke Benchmade nájdete zatváracie nože, automatické vyskakovacie nože, aj nože s pevnou čepeľou. Každý nôž Benchmade je 100% vyrobený v USA. Už viac ako tridsať rokov spoločnosť Benchmade navrhuje a vyrába nože svetovej úrovne pre svetových zákazníkov. Keď bolo založené Benchmade, cieľom firmy bolo vytvoriť niečo lepšie a výnimočné. Dnes Benchmade pokračuje v inováciách s cieľom posunúť výkon a spoľahlivosť nožov na ďalšiu úroveň. Prekročiť to, čo zákazník očakáva a priniesť najvyššiu kvalitu.