Nože

Druh náradia: nože

U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj nožnice, nože a pílky na železo. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie nožnice, nože a pílky na železo alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

  • Druh náradia
    nože
    ×
Extol Premium Rezač rúrok 3-30mm s odhrotovačom

Extol Premium Rezač rúrok 3-30mm s odhrotovačom

9,99 €
Novinka

Rezač rúrok 3–30mm s odhrotovačom pre rúrky pr. 3–30mm (1/8"-9/8"), 2× náhradné koliesko. Použitie na rúrky z materiálov: meď, hliník, mosadz, oceľ, antikorová oceľ do hrúbky steny menšej ako 1,2mm a plastové rúrky (PVC, PP, PE, PEX, PB, PVDF a pod.). Z kategórie vodovodné náradie.

Partner: Widerio
Extol Premium Rezač rúrok 3-42mm s odhrotovačom

Extol Premium Rezač rúrok 3-42mm s odhrotovačom

21,99 €
Novinka

Rezač pre rúrky pr. 3–42mm (1/8"-13/8"), 2× náhradné koliesko, s odhrotovačom. Použitie na rúrky z materiálov: meď, hliník, mosadz, oceľ, antikorová oceľ do hrúbky steny menšej ako 1,2mm a plastové rúrky (PVC, PP, PE, PEX, PB, PVDF a pod.).

Partner: Widerio
FISKARS Nôž pre náročnú prácu
47x

FISKARS Nôž pre náročnú prácu

13,24 €
12,90 €

Nôž s masívnou čepeľou, ktorý je určený pre náročné rezanie všetkého druhu. Jeho široká čepeľ s integrovaným pilníkom umožňuje rýchle pílenie železa i dreva.

Tovar od predajcu MALL
FISKARS nôž tesársky
16x

FISKARS nôž tesársky

15,13 €
14,20 €

Nôž má masívnu dlhú čepeľ, ktorá je naostrená na dvoch miestach – po dĺžke pre funkciu klasického noža aj ako dláto. Pri použití s ​​kladivom skvele poslúži pre vytvorenie presných výsekov v dreve. Vršok rukoväte je prispôsobený pre nárazy a je farebne odlíšený podľa typu noža.

Tovar od predajcu MALL
Alum online Multifunkčné kladivko 18v1 - TACTOOL

Alum online Multifunkčné kladivko 18v1 - TACTOOL

14,49 €

Pefektní multifunkčné kladivko – už nikdy nebudete musieť nosiť tašku plnú náradia! V tomto kladivko sa ukrýva celkom 18 dômyselných nástrojov, ktoré hravo vyrieši každú úlohu v domácnosti, dielni alebo na záhrade.

Partner: Alum SK
Bahco Multifunkčný nôž/dláto II 2449

Bahco Multifunkčný nôž/dláto II 2449

25,84 €

Multifunkčný nôž/dláto II 2449

Robustný univerzálny nôž vyrobený z PPE materiálu, odolný voči nárazom s čepeľou kalenou do 58–61 Hrc pre dlhú životnosť a ostrosť noža. Zaoblený chránič kĺbov prstov, ktorý možno použiť ako páku pri ťažkej práci.