FISKARS Nôž remeselnícky
15,13 €

10,90 €

Remeselnícky nôž má tenšiu, flexibilnejšiu a kratšiu čepeľ, pre precíznu prácu s dôrazom na detail. Odolný voči nárazom. Obojstranné púzdro.


FISKARS nôž tesársky

FISKARS nôž tesársky

Hodnotenie: 4,5
15,13 €

11,90 €

Nôž má masívnu dlhú čepeľ, ktorá je naostrená na dvoch miestach – po dĺžke pre funkciu klasického noža aj ako dláto. Pri použití s ​​kladivom skvele poslúži pre vytvorenie presných výsekov v dreve. Vršok rukoväte je prispôsobený pre nárazy a je farebne odlíšený podľa typu noža.


FISKARS Nôž univerzálny
13,24 €

9,90 €

Univerzálny nôž je odolný voči skrúteniu, ale súčasne dostatočne pružný pre skvelý rezací výkon. Nôž z rady Hardware s kvalitnou čepeľou z nerezovej ocele, púzdrom s integrovanou brúskou, unikátna troj komponentová rukoväť.


FISKARS Nožnice Amplify 21 cm
35,94 €

28,90 €

Nožnice z radu Amplify ™ majú špeciálny prevodový mechanizmus, ktorý až 2-násobne zvyšuje výkon pri strihaní. Sú skvelé pre uľahčenie práce, aj vďaka svojim ergonomicky tvarovaným držadlám s komfortným materiálom FiberComp ™.


FISKARS Nožnice Amplify 24 cm
35,94 €

28,90 €

Nožnice z radu Amplify ™ majú špeciálny mechanizmus, ktorý až 2× zvyšuje výkon pri strihu. Sú skvelé pre uľahčenie práce, aj vďaka svojim ergonomicky tvarovaným držadlám s komfortným materiálom FiberComp ™. Získali ocenenia Red Dot Design Award.


FISKARS Nůž zednický
10,21 €

8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fiskars nôž murársky z radu Hardware sa radí medzi najkvalitnejšie noža. Vhodný pre pravákov aj ľavákov, kvalitná čepeľ z nerezovej ocele, púzdro s integrovanou brúskou.


Stanley zasúvací nôž FatMax Xtreme
13,40 €
12,90 €

Dvojplátkový zasúvací nôž FatMax Xtreme. Integrovaný zásobník na 5 náhradných plátkov, veľmi jednoduchá výmena nožových plátkov. Ergonomická rukoväť s nekĺzavým povrchom.


FISKARS Nôž pre náročnú prácu
13,24 €

11,90 €

Nôž s masívnou čepeľou, ktorý je určený pre náročné rezanie všetkého druhu. Jeho široká čepeľ s integrovaným pilníkom umožňuje rýchle pílenie železa i dreva.