FISKARS Nožnice Amplify 24 cm
35,94 € 25,30 €

Nožnice z radu Amplify ™ majú špeciálny mechanizmus, ktorý až 2× zvyšuje výkon pri strihu. Sú skvelé pre uľahčenie práce, aj vďaka svojim ergonomicky tvarovaným držadlám s komfortným materiálom FiberComp ™. Získali ocenenia Red Dot Design Award.

FISKARS Nôž remeselnícky
15,13 € 12 €

Remeselnícky nôž má tenšiu, flexibilnejšiu a kratšiu čepeľ, pre precíznu prácu s dôrazom na detail. Odolný voči nárazom. Obojstranné púzdro.

FISKARS Nôž pre náročnú prácu
13,24 € 11 €

Nôž s masívnou čepeľou, ktorý je určený pre náročné rezanie všetkého druhu. Jeho široká čepeľ s integrovaným pilníkom umožňuje rýchle pílenie železa i dreva.

Fieldmann Hobby nože 14 ks FDN 1003-14R
10,40 € 7 €

Súprava obsahujúca 14 ks profesionálne spracovaných hobby nožov pre každého kutila. Súprava Fieldmann FDN 1003–14R ponúka nože, ktoré sú ideálne pre rezanie rôznych druhov látok, papierov, fólií atď. Kvalitné spracovanie nožov zaisťuje dlhú životnosť. Uložené v praktickom puzdre.

FISKARS Nôž univerzálny (1023618)
13,24 € 8,60 €

Univerzálny nôž je odolný voči skrúteniu, ale súčasne dostatočne pružný pre skvelý rezací výkon. Nôž z rady Hardware s kvalitnou čepeľou z nerezovej ocele, púzdrom s integrovanou brúskou, unikátna troj komponentová rukoväť.

FISKARS nôž tesársky

FISKARS nôž tesársky

Hodnotenie: 4,7
15,13 € 9,90 €

Nôž má masívnu dlhú čepeľ, ktorá je naostrená na dvoch miestach – po dĺžke pre funkciu klasického noža aj ako dláto. Pri použití s ​​kladivom skvele poslúži pre vytvorenie presných výsekov v dreve. Vršok rukoväte je prispôsobený pre nárazy a je farebne odlíšený podľa typu noža.

FISKARS Nožnice Amplify 21 cm
35,94 € 24,90 €

Nožnice z radu Amplify ™ majú špeciálny prevodový mechanizmus, ktorý až 2-násobne zvyšuje výkon pri strihaní. Sú skvelé pre uľahčenie práce, aj vďaka svojim ergonomicky tvarovaným držadlám s komfortným materiálom FiberComp ™.

Hoteche Nůžky na plech 250 mm, pravé - HT320103 | Hoteche
9,77 €

Nůžky na plech pravé jsou vyrobené z kované oceli, což zajišťuje trvanlivost a sílu. Rukojeť je vyrobena z PVC a disponuje protiskluzovou rukojetí, a proto se s nimi dobře manipuluje. Indukční kalení zajišťuje větší životnost.

FISKARS Nůž zednický
10,21 € 10 €

Fiskars nôž murársky z radu Hardware sa radí medzi najkvalitnejšie noža. Vhodný pre pravákov aj ľavákov, kvalitná čepeľ z nerezovej ocele, púzdro s integrovanou brúskou.