LEATHERMAN Squirt PS4 Black
54,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Squirt PS4 je mini multi tool s 9 funkciami. Jeho súčasťou sú aj nožnice pre manikúru alebo prípravu čaju. Jeho skladnosť oceníte pri každodennom nosení.


LEATHERMAN Rebar

LEATHERMAN Rebar

Hodnotenie: 5
95,77 €

89,90 €
+ doprava zadarmo

Nový Rebar od Leathermana – Klasika nikdy nevyjde z módy. U nového Rebaru fanoušci okamžitě rozpoznali osvědčený design typu Super Tool 300 a typu Micra. Stejně jako u Super Tool 300, jsou kleště optimalizovány pro sílu a funkčnost. S tímto nástrojem se můžete bez obav pustit i do náročných úkolů. Je o něco málo menší a štíhlejší než SUPER TOOL 300 a liší se i v použitém materiálu. Navíc můžete při opotřebování vyměnit břity štípacích kleští. Tento výrobek nachází uplatnění jak při práci v odborných profesích, tak při realizaci domácích projektů po celém světě.


LEATHERMAN OHT Tan
149,62 €

134,20 €
+ doprava zadarmo

Leatherman OHT Tan, jednoducho jednoručný. OHT je prvý nástroj na svete, ktorý môžete ovládať celý len jednou rukou.


LEATHERMAN Tread Metric Black
268,85 €

229 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Tread Metric Black je cool náramek s 29 funkcemi. Nově přizpůsobený na metrický systém. Jednoduchým vyjmutím můžete obměňovat nástroje, které budete nosit na ruce. Na náramku naleznete sadu šroubováků, imbusů, klíčů, ale také otvírák na lahve nebo řezací hák.


LEATHERMAN Rebar Black
103,46 €

89,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Rebar Black je multitool so 17 funkciami v tradičnom dizajne Leatherman. Bezkonkurenčná ostrosť a precízne spracovanie z neho robia spoľahlivý nástroj pre akúkoľvek prácu.


LEATHERMAN Signal
174,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Signal je outdoorový multitool s 19 funkciami – od praktických nástrojov až po vybavenie na prežitie v prírode. Otváranie čepeľou je prístupné jednou rukou, všetky nástroje sú opatrené poistkou.


LEATHERMAN OHT Black
149,62 €

134,20 €
+ doprava zadarmo

Multitool Leatherman OHT je prvý nástroj na svete, ktorý možno ovládať celý len jednou rukou. So svojimi 16 funkciami, kliešťami s pružinovým mechanizmom a priľnavou rukoväťou je vhodný napríklad pre poľovníkov alebo vojakov.


LEATHERMAN Skeletool CX
134,23 €

129 €
+ doprava zadarmo

Kto hovorí, že čo je väčšie, je lepšie? Elegantný nový Leatherman Skeletool CX vás dostane. Má len najnutnejšie náradie, pretože niekedy to je všetko čo potrebujete. S vylepšenou kvalitnejšou čepeľou z ocele 154CM, kliešťami, skrutkovačom na vymeniteľné bity, sponou na opasok a karabínou s otváračom na fľaše. Ľahký, malý objem, ideálna veľkosť. Skeletool CX: Kto hovorí, že čo je väčšie, je lepšie?.


LEATHERMAN Supertool 300

LEATHERMAN Supertool 300

Hodnotenie: 5
126,54 €

119 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Originál je zpět. Leatherman Super Tool 300 je multi nástroj pro opravdové chlapy. Tento model je extrémně odolný


LEATHERMAN Supertool 300 Black
141,92 €

119 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Supertool 300 Black je multitool s 19 funkciami v tradičnom dizajne Leatherman. Extrémna odolnosť, bezkonkurenčná ostrosť a precízne spracovanie z neho robia spoľahlivý nástroj pre akúkoľvek prácu.


LEATHERMAN Tread Metric
229 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Tread Metric je cool náramek s 29 funkcemi. Nově přizpůsobený na metrický systém. Jednoduchým vyjmutím můžete obměňovat nástroje, které budete nosit na ruce. Na náramku naleznete sadu šroubováků, imbusů, klíčů, ale také otvírák na lahve nebo řezací hák.


GERBER Suspension Multi-Plier
51,48 €

39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Multitool Suspension Multi-Plier značky Gerber s predpruženými kliešťami, patentovanou Saf.T.Plus poistkou a púzdrom z balistického nylonu. Konštrukcia je inšpirovaná portlandskými mostami Oregone. Náradie Suspension dokonale spĺňa všetky náročné požiadavky drsných mužov.


LEATHERMAN Skeletool
100,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Skeletool to je 142 gramov ocele. S iba 142 gramami hmotnosti Leatherman Skeletool kombinuje combo čepeľ, kliešte, skrutkovač s vymeniteľnými bitmi, odnímateľnú vreckovú sponu a karabínu s otváračom. Skeletool je presne to, čo potrebujete v jednom dobre vyzerajúcom a skvele fungujúcom balíčku.


LEATHERMAN Skeletool RX
145,77 €
141,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkční nářaďový nástroj Leatherman Skeletool RX je svým designem zkrátka nepřehlédnutelný! Díky odlehčovacím otvorům váží pouhých 142 g. Oproti modelu CX má zubatou čepel, kterou lze jednoduše otevřít jednou rukou.


LEATHERMAN Squirt PS4

LEATHERMAN Squirt PS4

Hodnotenie: 5
53,50 €
+ doprava zadarmo

Kto hovorí, že nemôžete mať všetko? Veľa rokov si zákazníci museli vybrať medzi šikovnými malými kliešťami na pôvodnom Squirt P4 alebo nožnicami na Squirt S4. Teraz môžete mať oboje v jednom ľahkom mini-nástroji, ktorý sa hodí na všetko od strihania vlasca po balenie darčekov.


LEATHERMAN MUT
243,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman MUT je prvý multi-nástroj, ktorý funguje ako taktický a praktický nástroj pre armádu, alebo civilného strelca. MUT ponúka nástroje pre viac oblastí použitia. Obsahuje univerzálny závit pre štetce na čistenie hlavnej a všetky bity sú dimenzované pre štandardnú vojenské a civilné materiály. Pri návrhu tohto nástroja sa vychádzalo z použiteľnosti a možnosti vymeniť komponenty na mieste počas chvíľky. Z tohto vychádzala aj koncepcia textilného puzdra, do ktorého možno vymeniteľné diely tiež uložiť.


LEATHERMAN Rev

LEATHERMAN Rev

Hodnotenie: 5
51,92 €
49,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Rev, novinka, ktorá vychádza z konštrukcie Multitool Wingman a Sidekick. Skvelý pomer ceny a výkonu. 13 funkcií z kvalitnej ocele.


LEATHERMAN Juice S2 Cinnabar Orange
103,46 €
101,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Juice S2 je ľahký elegantný multitool s 12 funkciami. Praktické nástroje uľahčujú život doma, na záhrade alebo v prírode.


LEATHERMAN Juice C2
89,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Juice C2 je multitool s 12 funkciami v tradičnom dizajne Leatherman ponúkaný v dvoch farebných variantoch. Skvelá ostrosť a precízne spracovanie z neho robia spoľahlivý nástroj pre akúkoľvek prácu.


LEATHERMAN Juice CS4
122,69 €

116,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Juice CS4 je multitool s 15 funkciami v tradičnom dizajne Leatherman, ponúkaný v dvoch farebných variantoch. Skvelá ostrosť a precízne spracovanie z neho robia spoľahlivý nástroj pre akúkoľvek prácu.


LEATHERMAN MUT Black
243,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Mut je taktický multitool so 16 funkciami a 3 dvojbitmi aj pre civilných strelcov. Otváranie čepele je prístupné jednou rukou, Nôž a pílka sú opatrené poistkou.


LEATHERMAN Sidekick

LEATHERMAN Sidekick

Hodnotenie: 3,5
76,54 €
72,90 €
+ doprava zadarmo

Skvelá voľba pre začínajúcich užívateľov. Tento šikovný vreckový nástroj má všetky funkcie, ktoré potrebujete, aby ste realizovali váš projekt a to za zlomok nákladov, ktoré by ste dali inak za všetky obsiahnuté nástroje. Nôž a pílka sú prístupné z vonkajšej strany a pohodlne ich otvoríte jednou rukou. Pružinové kliešte zaisťujú príjemnú prácu a ergonomicky tvarovaná rukoväť padne do ruky ako uliata. Nerezová oceľ a záruka 25 rokov len zvyšuje hodnotu tohto nástroja, ktorá je nepopierateľná.


LEATHERMAN Style CS
42,90 €
+ doprava zadarmo

Nikdy by ste nemali obetovať funkčnosť Praktický Style CS je jedinečný multinástroj. S pružinovými nožnicami, pilníkom, nožom, pinzetou, otváračom a skrutkovačom nebudete nikdy bez najpotrebnejších nástrojov. Zmestí sa do vrecka alebo možno prichytiť na batoh alebo tašku pomocou spony. Je tak elegantný, že je skoro škoda, že sa do tej kapsy vojde.


LEATHERMAN Style PS
42,90 €
+ doprava zadarmo

Príjemné cestovanie Praktický Style PS je jedinečný cestovný multi-nástroj. S pružinovými kliešťami, pilníkom, nožom, pinzetou, otváračom a mini-skrutkovačom. Zmestí sa do vrecka alebo možno prichytiť na batoh alebo tašku pomocou spony.


LEATHERMAN Supertool 300 EOD Black
153,46 €

119 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Supertool 300 EOD Black je multifunkčný nástroj, ktorý obsahuje 19 funkcií a navyše má EOD špecifické nástroje, ako sú napríklad špeciálne armádne kliešte pre štiepanie drôtov.


LEATHERMAN Surge Black

LEATHERMAN Surge Black

Hodnotenie: 5
176,54 €

163 €
+ doprava zadarmo

Extra silný Leatherman Surge Black s 21 funkciami je jedným z dvoch najväčších Multitool Leatherman. Extrémna odolnosť, bezkonkurenčná ostrosť a precízne spracovanie z neho robia spoľahlivý nástroj pre akúkoľvek prácu.


Victorinox SwissTool CS Plus
193,04 €

173,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátne multifunkčné vreckové náradie Victorinox SwissTool CS Plus dodávané vrátane púzdra. Počet funkcií 38.


Victorinox SwissTool Spirit plus s ráč. v k. pouz.
213,90 €
+ doprava zadarmo

Victorinox SwissTool Spirit plus je multifunkčné náradie so 40 funkciami, ktoré ukrýva nebývalé množstvo pracovných nástrojov vo vreckovom noži. Náradie je dodávané v koženom puzdre.


LEATHERMAN Crunch
153,46 €

145 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Crunch je špecialita nielen pre inštalatérov s 15 funkciami. Jeho súčasťou sú ľahko uzamykateľné kliešte pre držanie rúrky s priemerom až 25,4 mm a adaptér pre bity.


LEATHERMAN Micra
49,60 €
+ doprava zadarmo

Najužitočnejšie náradie je to, ktoré máte neustále pri sebe a taký je Leatherman Micra so svojimi kompaktnými rozmermi. Cez svoju veľkosť sa môže pochváliť 10 funkciami, ktoré využijete počas všedného dňa. Vhodný do batôžka či do kabelky..


LEATHERMAN Micra Silver
50,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Micra môžete mať, vďaka jeho malým rozmerom, stále na pri sebe. Na kľúčoch, vo vrecku, taške alebo i kabelke. Malý 6,5 cm a 51 g vážiaci, a napriek tomu v ňom nájdete 10 užitočných nástrojov pre každý deň. Vhodný tiež ako mini manikúra pre dámy.


LEATHERMAN Raptor
108,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Raptor sú záchranárske nožnice so 7 funkciami vyvinuté v spolupráci s profesionálmi. Nožnice sú opatrené poistkou proti zloženiu.


LEATHERMAN Raptor Orange/Black
108,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Raptorzáchranárske nožnice so 6 funkciami vyvinuté v spolupráci s profesionálmi. Nožnice sú opatrené poistkou proti zloženiu. Súčasťou je aj špeciálne puzdro pre Raptor.


LEATHERMAN Squirt ES4 Black
54,90 €
+ doprava zadarmo

Leatherman Squirt ES4 je mini multitool s 9 funkciami. Jeho súčasťou sú aj nožnice pre manikúru alebo prípravu čaju. Jeho skladnosť oceníte pri každodennom nosení.


LEATHERMAN Squirt ES4 Blue
53,46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Squirt ES4 je mini multitool s 9 funkciami. Jeho súčasťou sú aj nožnice pre manikúru alebo prípravu čaju. Jeho skladnosť oceníte pri každodennom nosení.


LEATHERMAN Squirt ES4 Red
54,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Leatherman Squirt ES4 je mini multitool s 9 funkciami. Jeho súčasťou sú aj nožnice pre manikúru alebo prípravu čaju. Jeho skladnosť oceníte pri každodennom nosení.


GERBER Multinářadí Vise kapesní 6cm
23,63 €
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktní všestranné nářadí. Gerber Multinářadí Vise kapesní 6cm disponuje 9 nástroji a je vyrobeno z nerezové oceli. Jeho celková délka 10 cm a váha pouhých 71 g zabezpečuje, že ho lze pohodlně převážet například v brašně na kolo nebo v postraní kapse batohu.


GERBER Set Suspension multinářadí mini
65 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Praktický set Multinářadí Suspension a skládacího nože Paraframe mini. Multinářadí s otevřenou konstrukcí disponuje kombinovanými kleštěmi a dalšími 11 nástroji. Bezpečnost při přenosu zajišťuje pojistka SAFE T-PLUS. Skládací nůž má rukojeť z nerezové oceli a hladké ostří z uhlíkové oceli. Lze jej otevřít jednou rukou a má kompaktní rozměry.


LEATHERMAN Tread LT
231,63 €
229 €
+ doprava zadarmo

Stylový náramek, který v sobě zároveň skrývá sadu 29 praktických nástrojů. V jednotlivých dílech náramku Leatherman Tread LT naleznete kromě sady šroubováků, imbusů a klíčů několika velikostí také otvírák na lahve, řezací hák, háček na vyndavání SIM karet či hrot na rozbíjení skla. Náramek můžete zkracovat pomocí jednoduchého vyjmutí jednotlivých bloků.


LEATHERMAN Wingman
81,90 €
+ doprava zadarmo

Lehký multifunkční nůž, který v sobě skrývá 14 různých nástrojů. Leatherman Wingman s tělem z nerezové oceli nabízí například nůž s kombinovanou čepelí, vysoce funkční nůžky nebo kombinovaný otvírák na lahve a konzervy s odstraňovačem kabelové izolace.