Fujitsu Lifebook U7411 (VFY:U7411MF5GRCZ)

Fujitsu Lifebook U7411 (VFY:U7411MF5GRCZ)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Notebook atraktívneho, tenkého a napriek tomu plne vybaveného prevedenia pre každodenné nasadenie v podnikovom prostredí a pri vašom podnikaní. 4jadrový procesor Intel Core i5–1135G7 (2.4GHz, TB 4.2GHz, HyperThreading), 8GB RAM DDR4 SDRAM, 13.3" Full HD displej (1920 × 1080 bodov). Celý popis
1 319 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

22.9.2021 - 23.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056438000

Popis

Notebook Fujitsu Lifebook U7411

Notebook Fujitsu Lifebook U7411 osloví všetkých profesionálnych a firemných užívateľov skvelou mobilitou, atraktívnym prevedením a širokou funkčnou výbavou. Vyniká nízkou hmotnosťou, precíznym spracovaním v kombinácii s moderným dizajnom. Predstavuje ultramobilný notebook pre všetkých náročných užívateľov, ktorí vyžadujú optimálnu mobilitu na služobných cestách a ergonómiu v kancelárii. Dôležitým aspektom dnešnej doby je tiež zabezpečenie dát a tu rad notebookov U7411 dokáže ponúknuť tie najlepšie možnosti.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti

  • Tenký a ľahký ultramobilný notebook pre profesionálov.
  • Ľahký prístup ku kľúčovým komponentom umožní pohodlnú výmenu.
  • Zabezpečenie s vynikajúcimi funkciami, ktoré spoľahlivo ochráni váš notebook a firemné dáta.
  • Rýchla konektivita Thunderbolt 4.
  • Odolnosť podľa vybraných testov MIL-STD.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonná mobilná kancelária

Pohodlná práca kdekoľvek vďaka celej rade funkcií pre najnáročnejších mobilných užívateľov, to sú ultrabooky Fujitsu Lifebook U7411. Moderný procesor Intel Core 11. generácie, v kombinácii s rýchlou operačnou pamäťou DDR4 SDRAM, zaručujú vynikajúci výkon pre náročné aplikácie. Samozrejmosťou je pevný disk SSD M.2 s rozhraním PCIe NVMe. Lifebook U7411 má dostatok výkonu pre pohodlnú prácu na cestách.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvoľte si to správne zabezpečenie

V podnikovej sfére je zabezpečenie a správa jedným zo základných parametrov pre investíciu do informačných technológií. V prípade radu Lifebook U7411 si môžete vybrať z radu možností zabezpečenia v konfigurácii aká vám bude vyhovovať. Zvoľte zabezpečenie, ktoré najlepšie ochráni váš notebook a firemné dáta pred neoprávneným prístupom.

Jednoduchý upgrade

Lifebook U7411 vám poskytuje jednoduchý prístup k najdôležitejším komponentom, takže ich môžete ľahko vymeniť. Táto praktická konštrukcia skracuje čas a znižuje náklady súvisiace s rozšírením.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvelá konektivita

Ultrabooky Lifebook U7411 podporujú celú škálu možností pripojenia periférií a sieťovej konektivity. Veľkou prednosťou je moderné rozhranie Thunderbolt 4 / Type-C pre vysokorýchlostné pripojenie periférií, zobrazovacích zariadení, dokovania alebo napájanie. Samozrejmosťou je WiFi ax, alebo Gigabit Ethernet, ale nechýba ani rozhranie Bluetooth. Dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rad Lifebook U vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii a s portom HDMI ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia a s USB Type-A klasické periférie.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Základom tohto modelu ultrabooku Fujitsu Lifebook U7411 je 4jadrový procesor Intel Core i5–1135G7, ktorý disponuje technológiou HyperThreading pre plynulejší multitasking so schopnosťou spracovať až 2 procesy súčasne na jedno jadro. Procesor pracuje na frekvencii 2.4 GHz a s podporou technológie turbo poskytuje možnosť navýšenia pracovnej frekvencie až na 4.2 GHz. Procesor je doplnený o 8 GB DDR4 SDRAM operačnej pamäte. 14" Full HD displej disponuje rozlíšením 1920 × 1080 obrazových bodov a obrazové dáta zabezpečuje grafická karta Intel Iris Xe Graphics. Pre používateľské dáta je určený pevný disk 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe SED. Medzi sieťové rozhrania patrí bezdrôtová Wi-Fi ax, Bluetooth 5.1 a káblový Gigabit Ethernet. Ďalej máte k dispozícii 2× USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 a 2× Thunderbolt 4 / Type-C. Integrovaná je praktická HD kamera a nechýba ani čítačka odtlačkov prstov, čítačka čipových kariet, dokovací konektor, čítačka pamäťových kariet, podsvietená klávesnica a HDMI. Na napájanie slúži batéria 65 Wh. Notebook je dodávaný s operačným systémom Windows 10 Pro.