DELL Vostro 14 3401 6WYTK

DELL Vostro 14 3401 6WYTK

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitný firemný notebook spájajúci spoľahlivosť a bezpečnosť s modernými výkonnými procesormi a praktickými funkciami. 2-jadrový procesor Intel Core i3–1005G1 (1,2 GHz, TB 3,4 GHz, HyperThreading), 8 GB operačnej pamäte DDR4, grafika Intel UHD Graphics, 14" displej s rozlíšením Full HD. Celý popis
673,56 €
Vrátane RP a DPH
629 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5 kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056236411

Popis

Notebook Dell Vostro 14 (3401)

Počítač Vostro 14 (3401) je určený na firemné a náročné domáce použitie. Samozrejme, sú vybavené bezpečnostnými funkciami, ako aj modernými výkonnými procesormi Intel 10. generácie. Preto notebooky tejto série zabezpečia bleskové spustenie a načítanie väčšiny aplikácií bez väčších problémov.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné výhody

  • Cenovo dostupné riešenie pre profesionálov.
  • Pohodlná práca na cestách.
  • K dispozícii sú všetky bežné rozhrania.
  • Služba Dell Mobile Connect spáruje váš smartfón so systémom iOS alebo Android s notebookom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Notebooky Dell Vostro série 3000

Rad Dell Vostro 3000 je základný model notebooku na použitie v malých firmách, súkromných podnikoch a domácnostiach. Výkonné procesory najnovšej generácie, konfigurovateľné úložisko, voliteľný samostatný grafický adaptér a dostatok pamäte RAM vám poskytnú výkon, ktorý potrebujete na náročné aplikácie a projekty. Ponúkajú dôležité porty na pripojenie, dajú sa ľahko rozšíriť a sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon, ktorý nesklame

Notebook Dell Vostro 14 (3401) poskytuje potrebný výkon vďaka procesorom Intel 10. generácie, ktoré sú doplnené operačnou pamäťou DDR4, integrovanou alebo dedikovanou grafikou (v závislosti od konfigurácie modelu), rýchlymi diskami SSD alebo vysokokapacitnými pevnými diskami. Vždy máte možnosť vybrať si optimálne riešenie pre svoje potreby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustné, ale ľahko prenosné

Hmotnosť notebookov Vostro 14 (3401) je síce vyššia v porovnaní s ultrabookmi, ale stále ide o ľahko prenosné zariadenia za veľmi prijateľnú cenu. Vďaka povrchovej úprave sa notebook aj ľahšie drží, takže vám ľahko nevypadne z ruky.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komunikovať vo vysokej kvalite

Nezabudlo sa ani na vysokokvalitnú komunikáciu – vďaka webovej kamere s vysokým rozlíšením a kvalitnému mikrofónu budú vaše konferenčné hovory s klientmi, kolegami, rodinou a priateľmi čisté ako krištáľ.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Požadované možnosti pripojenia

Vďaka celému radu komunikačných rozhraní sa môžete ľahko pripojiť k internetu, používať potrebné periférne zariadenia, rozšíriť pracovnú plochu o ďalší monitor alebo jednoducho pripojiť mobilný telefón k počítaču pomocou funkcie Dell Mobile Connect, ktorá umožňuje presmerovať upozornenia na telefónne hovory, SMS alebo okamžité správy a upozornenia z iných aplikácií priamo do počítača. Pokročilá technológia Wi-Fi s veľkým dosahom poskytuje vysokú rýchlosť prenosu a stabilné pripojenie. Nechýba čítačka pamäťových kariet, Bluetooth, káblové pripojenie Gigabit Ethernet, výstup HDMI ani potrebné porty USB.

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Porty a sloty: 1. Slot pre čítačku pamäťových kariet micro SD 3.0 | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot na zámok Wedge | 4. Vstup napájania | 5. Port HDMI 1.4 | 6. Port Ethernet RJ-45 | 7. Port USB 3.2 prvej generácie | 8. Port USB 3.2 prvej generácie | 9.

Kľúčové vlastnosti

Tento konkrétny model zo série Dell Vostro 14 (3401) je vybavený 2-jadrovým procesorom Intel Core i3–1005G1, ktorý je vybavený technológiou HyperThreading pre plynulejší multitasking so schopnosťou spracovať až 2 procesy súčasne na jedno jadro a pracuje na frekvencii 1,2 GHz alebo až 3,4 GHz v režime TurboBoost. Procesor je doplnený 8 GB pamäte DDR4 RAM (1 modul/ 2 sloty). Zobrazenie zabezpečuje 14" Full HD displej s rozlíšením 1920 × 1080 pixelov v kombinácii s grafickou kartou Intel UHD Graphics. Pre používateľské dáta je k dispozícii pevný disk M.2 PCIe SSD s kapacitou 256 GB. Sieťové rozhrania zahŕňajú bezdrôtové Wi-Fi ac a Bluetooth 5.0 alebo káblový gigabitový Ethernet. K dispozícii je aj rozhranie USB, zastúpené trojicou konektorov, z ktorých sú 2 špecifikácie 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a jeden 2.0. V neposlednom rade treba spomenúť integrovanú HD kameru, čítačku pamäťových kariet, HDMI, slot na bezpečnostný zámok Wedge a konektor pre slúchadlá/mikrofón. Notebook sa dodáva s predinštalovaným systémom Windows 10 Pro.

 

 

POZNÁMKA: V prípade, že zariadenie má voľný slot na rozšírenie HDD/SSD a RAM, predávajúci nezodpovedá za žiadne náklady spojené s inštaláciou týchto komponentov (potreba zakúpenia ďalšieho príslušenstva potrebného na inštaláciu alebo potreba servisného zásahu autorizovaného servisného strediska).