Stojany a podložky pod notebooky

Upresniť parametre
TRUST Cyclone Notebook Cooling Stand (17866) TRUST Stojan na notebook Cooling Stand Xstream Breeze (17805)
TRUST Cyclone Notebook Cooling Stand (17866)

Stojanček na 16" notebook s dvoma vstavanými tichými ventilátormi poskytuje naklonenú pozíciu pre pohodlné písanie a ochranu pred prehriatím. Kábel so zástrčkou USB možno uložiť vnútri stojana, keď sa nepoužívajú.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
TRUST Stojan na notebook Cooling Stand Xstream Breeze (17805) TRUST Stojan na notebook Cooling Stand Xstream Breeze (17805)
TRUST Stojan na notebook Cooling Stand Xstream Breeze (17805)

Stojan na notebook s dvoma vstavanými tichými ventilátormi poskytuje naklonenú pozíciu pre pohodlné písanie a ochranu pred prehriatím

môžete mať ZAJTRA

MALL
Aga Skladací stolík pod notebook/na posteľ TRUST Stojan na notebook Cooling Stand Xstream Breeze (17805)
Aga Skladací stolík pod notebook/na posteľ

Praktický stolík na notebook, ktorý premení každý priestor na kanceláriu. Má sklopné nohy, vďaka ktorým stôl po zložení zaberá málo miesta. Zabudovaný držiak na poháre. Materiál: mdf + kov. Rozmery. horná časť: 60×39,5 cm. Výška. v rozloženom stave: 25,5 cm.

môžete mať 03.04 - 04.04

Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti
Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti

cHLADIACI STOJAN PRE NOTEBOOK S OVLÁDANÍM OTÁČANIA Chladiaci stojan na LCD s nastavením otáčania – je vysokokvalitná moderná chladiaca podložka, ktorá je určená pre notebooky s uhlopriečkou 9 až 17''. Extrémne pevná a odolná konštrukcia ľahko unesie hmotnosť notebooku, zároveň je ľahká a pohodlne s

môžete mať 13.04 - 17.04

Pecka cena
Yenkee Chladiaca podložka pod notebook (YSN 120) Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti
Yenkee Chladiaca podložka pod notebook (YSN 120)

Tenká a elegantná chladiaca podložka vhodná pre prenosné počítače až do veľkosti 17". Nízka hmotnosť a ergonomický dizajn umožňujú jej používanie na stole alebo lone, keď sedíte alebo odpočívate na pohovke alebo v posteli.

môžete mať ZAJTRA

MALL
ISO 6224 Flexibilné stolík pod Notebook Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti
ISO 6224 Flexibilné stolík pod Notebook

S týmto stolíkom môžete všade pohodlne pracovať … trebárs na gauči sede surfovať po internete. Pohodlná práca s notebookom vďaka špeciálnej ploche pre myš a nastaviteľnému stolíka. Súčasťou je vetrák pre optimálne chladenie. Vhodný pre všetky veľkosti notebookov.

môžete mať 03.04 - 04.04

STELL SAA 4000 držiak notebooku C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvietenie, regulácia otáčok
STELL SAA 4000 držiak notebooku

Ergonomický držiak na notebook, vďaka ktorému svoj notebook budete môcť pohodlne používať spolu s externým monitorom. Stell SAA 4000 je kompatibilný so všetkými mechanickými aj plynovými držiaky Stell, má nastaviteľné bočné klipy, ktoré bránia pádu notebooku, a ventilačné otvory, ktoré zaisťujú účinné chladenie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Yenkee Chladiaci stolík pod notebook (YSN 210) C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvietenie, regulácia otáčok
Yenkee Chladiaci stolík pod notebook (YSN 210)

Chladiaci stojan pod notebooky do veľkosti až 17". Hliníkové telo a dva 80 mm ventilátory zaručujú dostatočný odvod tepla a optimálne chladenie vašich prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvietenie, regulácia otáčok C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvietenie, regulácia otáčok
C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvietenie, regulácia otáčok

Chladiaca podložka ZEFYROS je novým prírastkom do hernej rady značky C-TECH. So vzrastajúcou obľubou herných notebookov je potrebné notebooky kvalitne chladiť, aby nedochádzalo k spomaľovaniu chodu notebooku v dôsledku prehrievania, a zároveň tak predĺžiť ich vlastnú životnosť. ZEFYROS je moderná chladiaca podložka určená pre notebooky do veľkosti 17,3".

môžete mať ZAJTRA

MALL
CoolCeny Podložka na stôl - mapa sveta XXL C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01R), casual gaming, 17,3", červené podsvietenie, regulácia otáčiek
CoolCeny Podložka na stôl - mapa sveta XXL

Klasická podložka pod myš nie je príliš pohodlná, a preto pre vás máme podložku nie len pod myš ale skoro na celý stôl

môžete mať 04.04 - 05.04

Novinka
C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01R), casual gaming, 17,3", červené podsvietenie, regulácia otáčiek C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01R), casual gaming, 17,3", červené podsvietenie, regulácia otáčiek
C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01R), casual gaming, 17,3", červené podsvietenie, regulácia otáčiek

Chladiaca podložka CLP-140 je moderná chladiaca podložka určená pre notebooky do veľkosti 15,6". Je braný maximálny ohľad na kvalitu chladenia tak, aby nedochádzalo k spomaľovaniu chodu notebooku v dôsledku prehrievania a zároveň tak predĺži jeho vlastnú životnosť. Hlavným parametrom podložky je chladiaci výkon a celková hlučnosť, ktorú produkujú použité ventilátory. Chladiaca podložka CLP-140 je vybavená dvoma tichými ventilátormi o veľkosti 140mm s LED podsvietením a možnosťou zapnutia/vypnutia chodu ventilátora. Pre lepšiu ergonómiu má podložka nastaviteľný podstavec s 6 polohami sklonu.

môžete mať ZAJTRA

MALL

Stojany a podložky pre notebooky

Stojany a podložky pre notebooky výrazne uľahčujú a spríjemňujú prácu na notebooku. Vďaka nim môžete notebook bezpečne a pohodlne využívať aj v posteli, na pohovke a ďalších miestach.

Aký je rozdiel medzi podložkou a stojanom pre notebook

Stojan na notebook

Stojan na notebook poskytuje stabilný priestor pre notebook, niektoré typy umožňujú naklápanie notebookov pod rôznymi uhlami podľa potreby.

Chladiaca podložka pod notebook

Podložka pre notebook je často navyše vybavená výkonnými ventilátormi, ktoré zlepšujú cirkuláciu vzduchu, a tým napomáhajú správnemu chladeniu notebooku.


Veľkosť vetrákov chladiča pre notebook

  • do 13 cm - vhodné pre menej výkonné notebooky, zvyčajne nehlučné podložky
  • od 13 cm - vhodné pre výkonnejšie stroje, vyššia hlučnosť podložky

Pre herné notebooky sú k dispozícii špeciálne tvarované a vysoko výkonné chladiace podložky.


Príslušenstvo a ďalšie funkcie stojanov a chladičov pre notebooky

  • USB port - vetráky chladiacich podložiek je možné napájať pomocou USB portu
  • Odkladacia plocha - stojan či podložka ponúka dostatočný priestor pre odloženie nabíjacej stanice, externého disku a ďalších potrieb
  • Podsvietenie - často v oblasti ventilátorov
  • Nastaviteľná výška a sklon - výšku nožičiek stojanov či sklon stojanov možno regulovať podľa potreby

Potrebujete na počítači pracovať aj mimo pracovný stôl? Kúpte si praktické podložky a stojany pod notebook!

Na Mall.sk ponúkame chladiace podložky pod notebook, stojany na notebook do postele aj podložky pod notebook do lona, ktoré zamedzia prehrievaniu notebooku.

Odolné a výkonné chladiace podložky aj stojany pod notebook ponúka Evolveo, Trust, Cooler Master, Connect IT a ďalší.