Yenkee Chladicí stolek pod notebook (YSN 210)
42,55 € 38,90 €

Chladící stojan pod notebooky do velikosti až 17“. Hliníkové tělo a dva 80mm ventilátory zaručují dostatečný odvod tepla a optimální chlazení vašich přístrojů.

Yenkee Chladiaca podložka pod notebook (YSN 120)
13,49 €

Tenká a elegantná chladiaca podložka vhodná pre prenosné počítače až do veľkosti 17". Nízka hmotnosť a ergonomický dizajn umožňujú jej používanie na stole alebo lone, keď sedíte alebo odpočívate na pohovke alebo v posteli.

Yenkee Chladiaca podložka pod notebook (YSN 110)-18%
27 € 22 €

Výpredaj

Podložka obsahuje 4-portový USB 2.0 hub a praktický držiak káblov na zadnej strane (s možnosťou schovania ak ho nepoužívate). Regulovateľná výška (6 aretovaných polôh) umožňuje nastavenie požadovaného zorného uhla. Optimálny odvod tepla od notebooku zaisťuje výkonný ventilátor s možnosťou vypnutia. Vhodný pre všetky notebooky do 15".

Yenkee Komfortná podložka pod notebook (YSN 010)
13 € 9,90 €

Komfortná podložka nielen pod notebook. Pevná a nekĺzavá pracovná plocha ponúka dostatok miesta a zaručuje plný komfort pri práci. Pre maximálne pohodlie a optimálnu stabilitu je spodná časť podložky vybavená dvoma vankúšmi z fleecového materiálu. Podložku je možné použiť pre prácu s počítačom, maľovanie, písanie, čítanie, a pod.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: