DESIRE2 univerzálny hliníkový podstavec na notebook, 360° otočná základňa, Strieborný U3-1

Značka: Náš kód: 1267536

Doprava zadarmo

DESIRE2 univerzálny hliníkový podstavec na notebook, 360° otočná základňa, Strieborný U3-1

Štýlový nastaviteľný stojan navrhnutý pre notebooky s uhlopriečkou 13–17", 5 nastaviteľných výškových stupňov (max. výška 13 cm), otočná základňa o 360°, luxusné prevedenie z odolného brúseného hliníka, zlepšuje prúdenie vzduchu pod notebookom, nosnosť 24 kg Celý popis

58

Náš kód: 1267536

Popis

Popis produktu

DESIRE2 univerzálny hliníkový podstavec

Univerzálny podstavec umožňuje správne nastavenie notebooku do výšky očí, zefektívni vašu prácu a vďaka ideálnemu sklonu uľaví vašim chrbtovým aj krčným svalom. Svojim luxusným dizajnom ozdobí každý pracovný stôl doma aj v práci.

Pre notebooky 13–17"

  • Luxusný dizajn a starostlivé spracovanie
  • Napomáhá lepšiemu prúdeniu vzduchu pod notebookom
  • Silikonové podložky na spodnej časti podstavca
  • Jemný silikónový povrch pre ochranu zariadenia aj stojana
  • Pohodlie a zefektívnenie práce

Univerzálny podstavec vám umožní nastaviť notebook do pohodlnej výšky a tým upraviť ideálne podmienky pre vašu činnosť. Možno ho nastaviť na 5 rôznych stupňov výšky (max. 13 cm) a so základňou môžete otáčať o 360°. Vďaka jeho vlastnostiam ho môžete bez problémov prispôsobiť každému užívateľovi. Pre stabilné uchytenie notebooku je vrchná časť podstavca vybavená povrchom z jemného silikónu, ktorý je šetrný k vloženému zariadeniu a zároveň zabráni nechcenému skĺznutiu.

Podstavec je vyrobený z odolného a pevného brúseného hliníka, ktorý pôsobí veľmi moderným dojmom a ľahko sa stane elegantným doplnkom vášho stola. Vďaka lepšiemu prúdeniu vzduchu pod notebookom v podstavci sa zefektívni chladenie pri záťaži systému.

Praktický a elegantný podstavec pod notebooky s veľkosťou 13–17" umožňuje jeho pohodlné nastavenie do správnej výšky pre efektívnejšiu prácu, čím je zaistená aj úľava chrbtovým a krčným svalom. Tohto hliníkového pomocníka môžete nastaviť do 5 stupňov výšky a otáčať s ním o 360°, podľa aktuálnej potreby. Vďaka svojmu vzhľadu je ozdobou každej domácnosti alebo kancelárie a pomôže vám lepšie si zorganizovať pracovnú plochu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ príslušenstva stojan
Do rozmeru 17 Palec
USB nie
S vetrákom nie
Tvarované nie