DESIDESIRE2 nastaviteľný hliníkový podstavec pod notebook Supreme Plus, strieborna LAPHOLR

Značka: Náš kód: 1267525

Doprava zadarmo

DESIDESIRE2 nastaviteľný hliníkový podstavec pod notebook Supreme Plus, strieborna LAPHOLR

Nastaviteľný stojan pod notebook navrhnutý pre notebooky s uhlopriečkou 11–17", sklon možno upravovať až o 90°, nastaviteľné rameno s výškou 18 cm, luxusné prevedenie z odolného brúseného hliníka, zlepšuje prúdenie vzduchu pod notebookom, silikónové podložky na základni pre väčšiu stabilitu, nosnosť 24 kg Celý popis

86
86 € vrátane RP a DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1267525

Popis

Popis produktu

DESIRE2 nastavitelný hliníkový podstavec pod notebook Supreme Plus

Univerzálny stojan pod notebook umožňuje jeho správne nastavenie do výšky očí, tým zefektívni vašu prácu a vďaka ideálnemu sklonu uľaví vašim chrbtovým aj krčným svalom. Svojim luxusným dizajnom ozdobí každý pracovný stôl doma aj v práci.

Pre notebooky 11–17"

  • Luxusný dizajn a starostlivé spracovanie
  • Ulaví chrbtovým a krčným svalom, vďaka nastaviteľnému sklonu
  • Napomáhá lepšiemu prúdeniu vzduchu pod notebookom
  • Silikonové podložky na spodnej časti podstavca
  • Pohodlie pri vašej práci
  • Supreme Plus vám umožní nastaviť notebook do výšky očí a upraviť tak ideálne podmienky pre vašu činnosť. Pre väčšie pohodlie je možné rameno podstavca nakloniť až do výšky 18 cm a notebook potom môžete otáčať vertikálne v rozsahu 90°. Vďaka optimálnemu nastaveniu uľavíte vašim chrbtovým a krčným svalom.

Podstavec je vyrobený z odolného a pevného brúseného hliníka, ktorý pôsobí veľmi moderným dojmom a ľahko sa tak stane praktickým a elegantným doplnkom vášho stola. Na spodnej strane základne sú umiestnené silikónové podložky, ktoré zaručujú, že zariadenie bude vždy za akýchkoľvek podmienok na svojom mieste. Vďaka lepšiemu prúdeniu vzduchu pod notebookom v podstavci sa zefektívni chladenie pri záťaži systému.

Klúčové vlastnosti

Praktický a elegantný podstavec pod notebooky s veľkosťou 11–17" umožňuje jeho pohodlné nastavenie výšky a uhla pre efektívnejšiu prácu, čím je zaistená aj úľava chrbtovým a krčným svalom. Tento hliníkový pomocník môže rameno nakloniť do výšky 18 cm a otáčať sa môže v rozsahu 90°. Vďaka svojmu vzhľadu je ozdobou každej domácnosti alebo kancelárie a pomôže vám lepšie si zorganizovať pracovnú plochu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ príslušenstva stojan
Do rozmeru 17 Palec
USB nie
S vetrákom nie
Tvarované nie