Kód: 26285014

Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti

Aga LCD chladiaca podložka s reguláciou rýchlosti

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
cHLADIACI STOJAN PRE NOTEBOOK S OVLÁDANÍM OTÁČANIA Chladiaci stojan na LCD s nastavením otáčania – je vysokokvalitná moderná chladiaca podložka, ktorá je určená pre notebooky s uhlopriečkou 9 až 17''. Extrémne pevná a odolná konštrukcia ľahko unesie hmotnosť notebooku, zároveň je ľahká a pohodlne s Celý popis
20,60 €
Tovar od: Aga24
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
20,60 €

13.4.2023 na výdajnom mieste
13.4.2023 - 17.4.2023 na vašej adrese

Popis

cHLADIACI STOJAN PRE NOTEBOOK S OVLÁDANÍM OTÁČANIA

  • Chladiaci stojan na LCD s nastavením otáčania - je vysokokvalitná moderná chladiaca podložka, ktorá je určená pre notebooky s uhlopriečkou 9 až 17''. Extrémne pevná a odolná konštrukcia ľahko unesie hmotnosť notebooku, zároveň je ľahká a pohodlne sa prenáša. Má multifunkčný displej LCD, ktorý nám umožňuje rýchlo a jednoducho manévrovať medzi režimami a úrovňami výkonu. Je vybavený 5 mimoriadne tichými ventilátormi, ktoré znižujú prevádzkovú teplotu komponentov notebooku, čo výrazne predlžuje jeho životnosť.
  • 6 ÚROVNÍ PRIETOKU VZDUCHU A 3 REŽIMY PRÁCE - Ventilátory v jednotke zabezpečujú tichú a efektívnu prevádzku, takže vás podložka nebude pri práci rušiť. Prúd vzduchu má až 6 rýchlostí! To vám umožní nastaviť silu fúkania podľa vašich preferencií. Chladiaca podložka umožňuje prevádzku v troch rôznych režimoch, počas ktorých pracujú všetky ventilátory, štyri malé ventilátory po stranách a hlavný ventilátor uprostred.
  • NASTAVENIE NÁKLONA - chladiaci stojan umožňuje nastaviť uhol sklonu až do 5 stupňov! Umožňuje prácu a zábavu vo výške prispôsobenej polohe používateľa. Nastavenie vybranej triedy. Zdvihnite veko základne a potom zaháknite páčku za vybraný výstupok umiestnený na okrajoch na oboch stranách základne. Okrem toho má položka LCD displej, ktorý zobrazuje aktuálny pracovný režim.
  • POHODLNÉ OVLÁDANIE - Vďaka LCD displeju a tlačidlám na malom ovládacom paneli môžete ľahko manévrovať medzi režimami a úrovňami výkonu. Ak chcete zmeniť intenzitu prúdenia vzduchu, stlačte tlačidlo '' + '' alebo '' – '' a podržte ho stlačené, aby sa zariadenie zaplo. Široká kompatibilita s notebookmi a prenosnými počítačmi s rôznymi veľkosťami matíc 9 10,12,13,14,15,6, 16, 17".
  • ŠPECIFIKÁCIE – farba podsvietenia: červená; chladiaca podložka pod notebook: 9"-17"; materiál: ABS + kovová sieťka; napájanie: kábel USB (súčasťou balenia); typ ložiska: hydraulické; počet portov USB: 2; rozmery stojana (dĺžka / šírka / výška) : 30 / 36,5 / 4 cm; hmotnosť: 775 g; hmotnosť s obalom: 1,115 kg.