Canpol babies Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre

Canpol babies Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre s jednoduchou obsluhou je určená deťom mladším troch rokov, ktoré si nevedia samy vyfúkať nos. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
9,70 €
Vrátane DPH

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1269276

Popis

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre s jednoduchou obsluhou je určená deťom mladším troch rokov, ktoré si nevedia samy vyfúkať nos. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha.

Návod na obsluhu: 1 Položte dieťa na chrbát do postieľky alebo na prebaľovací pult. Aby ste lepšie videli, môžete mierne zakloniť hlavičku dieťaťa. Niektorí rodičia uprednostňujú položenie dieťaťa na svoje kolená. 2 Opatrne vsuňte koncovku odsávačky do nosovej dierky dieťaťa a silikónový náustok do vlastných úst. Nasávaním cez náustok vytvoríte podtlak, ktorý odsáva hlien z nosnej dierky dieťaťa. Silu odsávania regulujte podľa potreby. Odporúčame postupne zväčšovať silu odsávania. Často sa stáva, že hlien je príliš hustý a suchý a nie je možné ho odsať. V takýchto prípadoch odporúčame kvapnúť fyziologický roztok do nosových dierok. 3 Odsávačka obsahuje dvojitý systém zabezpečenia pred možným nasatím hlienov do úst. Pre väčšiu psychickú pohodu môžete do plastovej trubičky vložiť kúsok vaty. 4. Po vyčistení nosových dierok dieťaťa ukončite odsávanie. Nosové dierky očistite hygienickým obrúskom.