LAMAX BCool, Black

LAMAX BCool, Black

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inteligentné hodinky, detské. Výdrž batérie až 7 dní. Meranie krokov. Monitor tepu a športových aktivít. Analýza spánku. Vodeodolnosť IP68. Ovládanie hudby. Superjemný 1,4“ displej. Podpora Android/iOS. 4 vzdelávacie hry. 2 remienky v balení. Slimfit design ideálny pre detskú ruku. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
49,38 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz
od 25,50 €
35,90 €

Skladom u partnera 5+ kusov

Už zajtra na výdajnom mieste
 
1.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 4662021

Popis

LAMAX BCool, detské inteligentné hodinky

LAMAX BCool Black – to je šport a zábava na zápästí vašich ratolestí. Tieto inteligentné hodinky sa stanú skvelým parťákom vášho potomka, ktorého ohromí svojim dizajnom aj množstvom vychytaných funkcií.

  • Až týždenná výdrž batérie
  • Ovládanie hudby zo zápästia
  • Motivácia k pohybu
  • Odmeny za splnenie výziev
  • Meria celodennú aktivitu
  • Sledujú srdcový tep aj spánok

Vždy sa im dovoláte

Štyri hry cibriace logiku, matematiku i postreh skrátia dlhú chvíľu, nespočet ciferníkov spestrí každý deň a funkcia nájdi telefón alebo naopak hodinky pomôže neporiadnikom. Vďaka kvalitnému spracovaniu a vodeodolnosti IP68 môžu mať deti hodinky stále na ruke. Vy tak získate istotu, že si všimnú prichádzajúci hovor, kedykoľvek im voláte. BCool vibrujú a všetko zobrazia v slovenčine na super jasnom 1,4" displeji.

Stvorené pre ich pohyb

Zdvihnúť svoje deti z gauča môže byť nadľudská úloha. Preto sú tieto hodinky vybavené meraním pohybu, ale navyše veľmi zábavnou formou výziev. Stanovte deťom cieľ a odmeňte ich za jeho splnenie. Hodinky vedia okrem krokov merať celú škálu športových aktivít – napríklad bicykel, turistiku alebo beh. Počas dňa strážia priamo zo zápästia tepovú frekvenciu a v noci si posvietia na kvalitu spánku.

Dlho vydržia

LAMAX BCool vydržia na jedno nabitie 5 až 7 dní, takže výlet bez zásuviek nie je problém. Hodinky podporujú Android aj iOS a pripoja sa takmer k čomukoľvek. Slimfit design zaistí, že skvele padnú na detskú ruku a nespadnú ani pri športe. Nazbierané kroky a ďalšie aktivity sa automaticky synchronizujú do telefónu. O najväčšom športovcovi v rodine tak nebude pochýb.

Kľúčové vlastnosti

Inteligentné hodinky, detské. Výdrž batérie až 7 dní. Meranie krokov. Monitor tepu a športových aktivít. Analýza spánku. Vodeodolnosť IP68. Ovládanie hudby. Superjemný 1,4" displej. Podpora Android/iOS. 4 vzdelávacie hry. 2 remienky v balení. Slimfit design ideálny pre detskú ruku.