Manduca FumBee

Manduca FumBee

Hodnotenie: 4,5
15,50 € 13,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca FumBeedvojité návleky na popruhy, ktoré ochránia Vaše nosítko pred slinami a zároveň poskytnú príjemnejší povrch, o ktorý si vaši najmenší môžu opierať hlavičku. 100% bio-bavlna.

Manduca Size-It

Manduca Size-It

Hodnotenie: 5
12,80 €

Tento doplnok k ergonomickým nosičom Manduca je vhodný pre použitie u menších detí. Sedaciu plochu nosidla si môžete upraviť podľa potrieb, aby sa v nej dieťaťu dobre sedelo.

MaM Kapsa Deluxe
61,90 €
+ doprava zadarmo

MaM Kapsa Deluxe len univerzálna obojstranná zateplená kapsa, s ktorou zvládnete s bábätkom vonku aj nepriaznivé počasie! Využiteľná so všetkými nosidlami, aj na autosedačku či kočík. Súčasťou čiapočka, nositeľná aj zvlášť, reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.

KiBi Chrániče ramenných popruhov
13,60 €

Bábätká v nosičoch veľmi rada pri pozorovaní sveta okolo seba ocucávajú ramenné popruhy. Aby nebolo nutné nosič stále dokola kvôli znečisteným ramenným popruhom prať, navlečte Kibi chrániče ramenných popruhov – Podbradníky.

KiBi Chrániče bedrového pásu
9,80 € 9,70 €

Chrániče prekrývajú rozopnuté cvočky až k tomu poslednému a chránia tak celý popruh. Aby sa chrániče nezvliekali pohybom nožičiek noseného bábätka, alebo potom pri manipulácii s rozopnutým nosičom, môžete ich jednoducho na svojom mieste zabezpečiť.

Caboo Cocoon V2 - zatepľovacia vložka
23,80 €

Cocoon V2 – zatepľovaciu vložku pre nosené deti možno používať so všetkými typmi šatiek na nosenie detí a mäkkými nosidlami. Novo s reflexnými pruhmi pre lepšiu viditeľnosť za tmy.

Manduca ExTend
32,10 €

Tento doplnok k ergonomickým nosičom Manduca je vhodný pre použitie u detí, starších ako 18 mesiacov. Sedaciu plochu nosidla rozšíri až o 50 cm. Pre maximálne pohodlie je vyrobený zo 100% biobavlny.

Manduca ZipIn Elipse
13,80 €

Manduca ZipIn Elipse je bavlnený doplnok k nosiču Manduca. Vkladá sa medzi zipsy na prednú stranu nosiča. Tvaruje chrbtovú opierku pre nosenie najmenších detí a súčasne vám pomáha robiť z Manducy nový model, podľa Vašej nálady.

Ergobaby Podbradníky na popruhy
10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergobaby Podbradníčky na popruhy slúžia ako ochrana nosidiel Ergobaby. Balenie obsahuje jeden obojstranný pár. Materiál: 100% bavlna. Veľkosť 22 × 15 cm.

KiBi Taška 3v1
38,50 €

Keď potrebujete vyraziť von s noseným bábätkom a potrebujete niekam odložiť najnutnejšie veci, taška Kibi 3v1 je ideálnou voľbou. Môžete ju nosiť klasicky cez jedno rameno alebo krížom, ale veľmi praktickým riešením je zapnutie v páse a nosenie podobne ako sa nosí ľadvinka.

Manduca Kapsička
20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto kapsička je vynikajúci doplnok k nosítku Manduca. Možno ju pripnúť k nosidlu, na opasok, alebo ju nosiť len tak cez rameno. Poskytuje ideálne miesto na telefón, kľúče, alebo peňaženku – veci, ktoré je dobré mať po ruke.

Caboo Cocoon V2 - ochrana proti dažďu
45,60 €
+ doprava zadarmo

Cocoon V2 – ochrana proti dažďu je univerzálna ochrana proti dažďu pre nosené deti. Možno používať so všetkými typmi šatiek na nosenie detí a mäkkými nosidlami. S reflexnými pruhmi pre lepšiu viditeľnosť za tmy

KiBi Chrániče popruhov Flora
18,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chrániče ramenných popruhov Flora, s ktorými skvele doplníte nosítko z kolekcie KiBi EVO Flora. Bábätká nosené v nosidlách veľmi radi pri pozorujú svet okolo seba, ocucávajú ramenné popruhy, ktoré majú hneď vedľa hlavičky. Týmito návlekmi predídete neustálemu praniu celého nosítko.

KiBi Chrániče ramenných popruhov
13,60 €

Chrániče ramenných popruhov, s ktorými skvele doplníte nosítko Kibi. Bábätká nosené v nosidlách veľmi radi pri pozorujú svet okolo seba, ocucávajú ramenné popruhy, ktoré majú hneď vedľa hlavičky. Týmito návlekmi predídete neustálemu praniu celého nosítko.

KiBi Taška 3v1
38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

KiBi Taška 3v1 je ideálna taška do ktorej dáte všetko čo pre bábätko a seba potrebujete. Pomocník, keď potrebujete vyraziť von s noseným bábätkom a potrebujete mať voľné ruky. Môžete ju nosiť klasicky cez jedno rameno alebo krížom, ale veľmi praktickým riešením je zapnutie v páse a nosenie podobne ako sa nosí ľadvinka.

KiBi Taška 3v1 Flora
46,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

KiBi Taška 3v1 Flora je ideálny pomocník, keď potrebujete vyraziť von s noseným bábätkom a potrebujete niekam odložiť najnutnejšie veci. Môžete ju nosiť klasicky cez jedno rameno alebo krížom, ale veľmi praktickým riešením je zapnutie v páse a nosenie podobne ako sa nosí ľadvinka.

Manduca ZipIn Ellipse WildCrosses
16,06 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

ZipIn Ellipse WildCrosses je malá drobnosť, ktorá oživí vašu Manducu a urobí z nej nový model. ZipIn môžete ladiť podľa vášho oblečenia alebo len tak podľa nálady.

Babybjörn Prikrývka na nosítko Black
42,80 €
+ doprava zadarmo

Keď je vonku vlhko a sychravo, prikrývka na nosítko BabyBjörn zabezpečí, aby bolo Vaše dieťa v teple a suchu. Vyrobená z mäkkého a pružného fleecu, ktorý neprepúšťa vodu ani vietor, ale je dokonale priedušný.

MaM MaM Topánočky Winter 16 Poppy Red
23,20 €

MaM Topánočky Winter 16 Poppy Redobojstranné vysoké topánočky pre dieťa do nosidla, jednoduché farby a praktickosť. V dvoch veľkostiach pre rôzne veľké deti. Topánočky sú obojstranné, z každej strany inak farebné (a jedna z merino vlny, druhá z teplého fleesu).

MaM MaM Cold Weather Insert
38,50 €

MaM Cold Weather Insert je zimná vložka na nosenie detí, zabraňuje nežiaducemu prechladnutiu. 2 časti zopnuté bezpečne pomocou patentiek. Veľkosť regulovateľná pomocou gumičky, univerzálna so všetkými typmi šatiek a nosidiel. Možné prať na 40 °C.

Manduca FumBee WildCrosses
18,10 €

Ochranné návleky FumBee WildCrosses sú drobná nevyhnutnosť, ktorá uchráni popruhy vášho nosidla Manduca pred slinami dieťaťa. Sú vyrobené zo 100% biobavlny.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: