Babybjörn Nosič ONE 3D Mesh 2018
175 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE 3D Mesh je mäkké a veľmi pohodlné. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodné pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom. Je šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej je priedušnejší a rýchlejšie schne.

Babybjörn Detský nosič Miracle Cotton
130,36 € 119,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Detský nosič Miracle je veľmi komfortný nosič dokonale sadne deťom hneď od narodenia. Vhodné od narodenia do 12 kg váhy dieťaťa.

Babybjörn MINI 3D Jersey
91,50 €
+ doprava zadarmo

Babybjörn MINI 3D Jersey je perfektný v ranných mesiacoch, keď každý novorodenec potrebuje veľa blízkosti po celý deň. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Jersey – najnovší materiál je najkompaktnejší len ako to šlo. Hladká a pružná látka jemne objíme vaše bábätko. Pozíciu novorodenca a jeho prirodzenú krivku C môžete skontrolovať rukami cez látku.

Babybjörn MINI 3D Mesh
103,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

BabyBjorn nosítko MINI 3D Mesh bolo vyvinuté pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch života. Nie je treba žiadna novorodenecká vložka. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Mesh, čo je chladná a vzdušná sieťovina s neuveriteľne mäkkým podkladom. Sieťová tkanina zaisťuje výborný prietok vzduchu a rýchlo vysychá.

Babybjörn MINI Dusty Cotton
89,40 €
+ doprava zadarmo

BabyBjorn nosítko MINI cotton bolo vyvinuté špeciálne pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch, poskytnete tak bábätku potrebnú blízkosť. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z certifikovanej bavlny, ktorá je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bolo supermoderné a pohodlné.

Babybjörn Nosič ONE Cotton 2018
155 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE Cotton je mäkký a veľmi pohodlný. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodný pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom.

Babybjörn BB bryndák na nosítko MINI 2 ks Tencel
13,90 €

Novinka

Voděodolný bryndák po 2 kusech je určen na přenosná nosítka BabyBjörn, která pomáhá chránit před umazáním od zbytků jídel či rozlitých tekutin. Spodní vrstva je tvořena kombinací tencelu a modalu, svrchní materiál poté z tencelu. BB bryndák na nosítko MINI 2 ks Tencel je plně pratelný při 60 °C a snadný na údržbu.

Babybjörn BB bryndák na nosítko One Tencel
18,90 €

Novinka

Voděodolný bryndák na přenosná nosítka BabyBjörn pomáhá chránit jejich povrch před umazáním od zbytků jídel nebo tekutin. Spodní vrstva je vyrobena z kombinace tencelu a modalu, svrchní část poté z tencelu. BB bryndák na nosítko One Tencel je plně pratelný při 60 °C a nenáročný na údržbu.

Babybjörn BB ergonom.nosítko MOVE 3D Mesh
129 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Dětské nosítko s ergonomickým řešením o maximální nosnosti přibližně 12 kg je vyrobeno z látek, které jsou šetrné ke zdraví dítěte. Použité materiály splňují mezinárodní testovací kritéria OEKO-TEX Standard.

Babybjörn BB Ergonom.nosítko One Air, Slate Blue, 3D Mesh
179 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Dětské nosítko pro děti do 3 let o zhruba 12 kg splňuje normu Oeko-Tex Standard 100. Praktické nosítko je opatřeno prodyšnou 3D síťovinou mesh a je uzpůsobeno pro nošení ve 4 pozicích vpředu i na zádech.

Babybjörn BB Ergonom.nosítko One Cotton
159 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Dětské nosítko od značky Babybjorn je určené pro děti od 12. měsíce do 3 let a maximální váze 15 kg. Nosítko vyrobené z nezávadných a bezpečných materiálů lze přizpůsobit až do 4 poloh.

Babybjörn BB nosítko MINI Dove blue 3D Jersey
90,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dětské nosítko Babybjorn pro novorozence o maximální nosnosti 11 kg je vyrobeno z kvalitních látek, které jsou šetrné ke zdraví dítěte. Materiály dále splňují mezinárodní kritéria testování OKO-TEX Standard 100.

Babybjörn BB nosítko MINI mesh
109 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Dětské nosítko určené pro děti do 12. měsíce a maximální váze 11 kg lze jednoduše přizpůsobit dané postavě i poloze miminka. Nosítko je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou šetrné ke zdraví dítěte.

Babybjörn Prikrývka na nosítko Black
42,80 €
+ doprava zadarmo

Keď je vonku vlhko a sychravo, prikrývka na nosítko BabyBjörn zabezpečí, aby bolo Vaše dieťa v teple a suchu. Vyrobená z mäkkého a pružného fleecu, ktorý neprepúšťa vodu ani vietor, ale je dokonale priedušný.

Babybjörn Nosič ONE Cotton, Terracotta Pink
156,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Ergonomický nosič BabyBjörn ONE Terracotta pink cotton mix z kolekcie Be You je nosič novej generácie, ktorý môžete ľahko použiť kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete. Môžete vystriedať 4 rôzne nosiace pozície vpredu a na chrbte. Bedrový pás a široké ramenné popruhy robia tento nosič pohodlným.

Babybjörn Nosítko Original
113,90 € 83,30 €
+ doprava zadarmo

BabyBjörn Nosítko Original je klasika značky v nosidlách. Urobte si aj Vy čo potrebujete s voľnými rukami a majte pritom bezpečne svoje dieťa pri sebe. 100% bavlna, anti-alergénna, od narodenia do 11kg, pohodlné a ľahko použiteľné, prateľné v práčke.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: