Tula Nosič Free-To-Grow, Soar

Hodnotenie: 5 6 hodnotení Značka: Tula Náš kód: 1196274001

Doprava zadarmo

Tula Nosič Free-To-Grow, Soar

Tula Free-to-Grow Nosič je rastúci, komfortný a funkčný. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Celý popis

169.6
5 6

Náš kód: 1196274001

Mesačne od:
16,96 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Tula Free-to-Grow Nosič

Rastúci, komfortný a funkčný je nosič Tula Baby Free-to-Grow. Keď privítate vaše dieťa na svet, voľne rastúci nosič sa plynulo prispôsobí a umožní vám tesnú blízkosť už od narodenia. Prvé rastúce nosiče oslavujú vzácne momenty detstva. Je to tak jednoduché, ale zjavne drahocenné. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky „Infant Insert“. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodiča. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča. Je ľahké a skladné. vhodné pre bežné denné nosenie v meste aj prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s vaším dieťaťom bez kočíka. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia majú slobodu pohybu. Manipulácia s nosičom je jednoduchá, možnosť nosenia na bruchu a na chrbte . Nosič Tula Baby FTG je dostupný v mnohých populárnych farbách.

Vlastnosti:

 • Panel nosiča nastaviteľný v troch pozíciách šírky a dvoch pozíciách dĺžky, čo umožňuje ergonomicky pohodlnú a bezpečnú polohu v každej fáze vývoja tela dieťaťa. Dieťa sedí v ergonomickom spead-drepe, prirodzená poloha „tvar M“ v každej fáze a polohe nosenie.
 • Nastaviteľné polstrované ramenné popruhy pre optimálne pohodlie v oblasti krku a ramien.
 • Extra polstrovanie v oblasti nôh dieťaťa pre jeho pohodlie.
 • 2 pozície-možnosť nosenia na bruchu a na chrbte.
 • Pre deti od 3,2 kg do 20,4 kg.
 • Praktická kapsa na bedrovom páse pre uschovanie drobností.
 • Odnímateľná kapucňa na spanie. Podopiera hlavičku dieťaťa počas spánku a chráni ho pred slnkom a vetrom.
 • Materiál nosiča: ručne vyrobený priedušný a ľahký keper 100% OEKO-TEX ® Standard 100 certifikované plátno.
 • Spony testované v prísnych spotrebiteľských testoch.
 • Možno prať v práčke: perte na cyklus ručné pranie s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám v čo najchladnejšej vode. Sušte na vzduchu.

Sériové miery:

 • miera panela: v závislosti od možnosti nastavenia je šírka sedu nastaviteľná od 13 do 38 cm a výška panelu od 28 až43 cm
 • bedrový pás: výška 13 cm / dĺžka 69–145 cm
 • váha nosítka: 0,8kg

Oceňovaná v obore nosenia. Baby Tula je hrdá na to, že ponúka krásne, ľahko použiteľné, všestranné a dlhotrvajúce nosiče, ktoré poskytujú pohodlný a ergonomický spôsob podpory a väzby medzi nositeľom a dieťaťom od narodenia do 4 rokov. Tula nosiče sú k dispozícii v mnohých dizajnoch, takže sú nielen užitočné, ale aj štýlové! Baby Tula je hrdá, že spĺňa a prekračuje bezpečnostné štandardy a normy a je obchodným členom Baby Carrier industy Alliance (BCIA).


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ nosidlo
Vhodné od Mesiace
Hmotnosť 0.8 kg
Maximálna nosnosť 20 kg
Farba khaki
Veľkosť UNIVERSAL