Thule Nosič lyží SnowPack 7322, šírka nakladacej plochy 250 mm, 2 páry lyží

Thule Nosič lyží SnowPack 7322, šírka nakladacej plochy 250 mm, 2 páry lyží


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Strešný nosič Thule SnowPack 7322 na prepravu lyží a snowboardov so šírkou ložnej plochy 250 mm, aj s vysokým viazaním. Jednoduchá manipulácia aj v rukaviciach, uzamknutie nosiča a zimnej výbavy. Celý popis

132.22
132,22 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100002796065

Mesačne od:
13,22 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Štýlový aerodynamický strešný nosič Thule SnowPack 7322 umožňuje prepravu všetkých typov lyží a snowboardov s ložnou plochou 250 mm, nahrádza modely SnowPro a Deluxe.

Nosič je vyrobený z eloxovaného hliníka. Bezpečne upevní lyže a snowboardy pomocou mimoriadne mäkkých gumených úchytiek, ktoré nepoškriabu povrchy.
Spoľahlivo udrží aj silnejšie moderné lyže a snowboardy, väčšia medzera nad strechou umožňuje prepravu lyží s vysokým viazaním vďaka odnímateľnému zvyšovaciemu adaptéru (súčasťou balenia), je určený na prepravu 2 párov lyží všetkých typov.

Vďaka integrovanému systému zvislých pružín možno znížiť jeho výšku, keď dávate dole náklad.

Nasadzuje sa priamo do T-drážok (24 × 30 mm) nosných tyčí pomocou integrovanej montážnej súčiastky bez použitia náradia (montážna súprava pre štvorhranné tyče sa dodáva ako príslušenstvo).

Kompatibilný s tyčami SlideBar, SquareBar, WingBar.

Pri konštrukcii nosiča SnowPack 7322 bol kladený dôraz na jednoduché použitie, manipuláciu zvládnete aj s už navlečenými rukavicami a vďaka dostupnému a dostatočne veľkému tlačidlu zvládnete samotné otvorenie jedným stlačením.

Vaše vybavenie bude zabezpečené proti odcudzeniu, sú použité dva varianty zámkov, vďaka ktorým zamknete nosič SnowPack 7322 priamo k vášmu vozidlu a ďalej lyže či snowboardy k samotnému nosiču.

Výrobok spĺňa veľmi prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získalo aj veľmi prestížne ohodnotenie v testoch CityCrash.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Šírka nakladacej plochy 250 mm