Tovar z kategórie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie sa hodí pre každého vodiča. Ak vám záleží na nízkej cene, využite výpredajovú sekciu, kde zoženiete auto-moto doplnky s výraznou zľavou. Produkty si môžete porovnať aj podľa hodnotenia ostatných zákazníkov. Nakúpte výhodne veľa produktov v jedinom e-shopu a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Váš tovar vám privezieme domov ešte dnes, alebo keď sa vám to bude hodiť.
  • Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest. Využite ich a ušetrite za dopravu.
  • Platiť môžete online alebo na dobierku.
  • Nie ste s nákupom spokojný? Tovar môžete vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo výberu tovaru z kategórie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

U nás na MALL.SK si môžete objednať aj niektorý z ďalších produktov.

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta, 90 cm, 3

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta

239 €

Pre cyklistov, ktorí uprednosťujú prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90cm. Max. 3 bicykle

Partner: TAKERA
HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,
16x

HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,

298 €

Ďalšia ponuka za 268 €

Tento nosič bicyklov Trip umožňuje prepravu dvoch bicyklov (po dokúpení adaptéra pre ďalší bicykel je možno prevážať o jeden bicykel naviac). Rýchla montáž a demontáž. Jednoduchým sklopením možno ľahko získať prístup do batožinového priestoru.

Tovar od predajcu MALL
HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola
17x

HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola

340 €

Tento nosič bicyklov Trip umožňuje prepravu troch bicyklov (po dokúpení adaptéra pre ďalší bicykel je možno prevážať o jeden bicykel naviac). Rýchla montáž a demontáž. Jednoduchým sklopením možno ľahko získať prístup do batožinového priestoru.

Tovar od predajcu MALL
Spinder XPLORER+ nosič bicyklov
1x

Spinder XPLORER+ nosič bicyklov

499 €

Novinkou na našom trhu je prémiový autonosič bicyklov s montážou na ťažné zariadenie, ktorý ponúka exkluzívne najjednoduchší systém uchytenia bicyklov. Je ideálny pre elektrické aj karbónové bicyklena a vďaka kompaktným rozmerom umožní majiteľovi jednoduchú obsluhu.

Partner: TAKERA
PRO User BRILJANT 2 - bike nosič bicyklov

PRO User BRILJANT 2 - bike nosič bicyklov

129 €

Briljant je jednoduchý nosič bicyklov, pre ktorý sú príznačné ultra kompaktné rozmery a veľmi nízka hmotnosť. Nosič je kompatibilný s akýmkoľvek modelom ťažného zariadenia na trhu a kedže pri jeho montáži a demontáži nepotrebujete žiadne náradie, jeho obsluha je otázkou niekoľkých sekúnd.

Partner: TAKERA
HAKR Trip 2 Top Plus HV1191
3x

HAKR Trip 2 Top Plus HV1191

410 €

Automobilový nosič bicyklov od značky HAKR s určením pre 2 bicykle. Obsahuje uzamykateľné úchyty pre bezpečný prevoz i státie. Korytá sú zakrytované pre lepšiu fixáciu. Ráfiky pomáhajú udržiavať plastové pásky s prackami Double Way. Trip 2 Top Plus HV1191 má sklopný mechanizmus, ktorý ľahko aktivujete nožným pedálom.

Tovar od predajcu MALL
HAKR Trip 3 Top Plus/HV1192
16x

HAKR Trip 3 Top Plus/HV1192

476 €

Ďalšia ponuka za 380,80 €

Automobilový nosič bicyklov od značky HAKR s určením pre 3 bicykle. Obsahuje uzamykateľné úchyty pre bezpečný prevoz i státie. Korytá sú zakrytované pre lepšiu fixáciu. Ráfiky pomáhajú udržiavať plastové pásky s prackami Double Way. Trip 3 Top Plus/HV1192 má sklopný mechanizmus, ktorý ľahko aktivujete nožným pedálom.

Tovar od predajcu MALL