M-WAY FOXHOUND 4-13%

M-WAY FOXHOUND 4

Hodnotenie: 1
285,71 € 248,50 €

Výpredaj

Nosič pre 4 bicykle všetkých typov bez obmedzenia priemeru a tvaru. Nosič nemožno sklopiť a je bez zámku. Jednoduchá a rýchla montáž bicyklov na nosič bez nutnosti používania náradia.

Menabo Naos Rapid 2

Menabo Naos Rapid 2

Hodnotenie: 4,5
182,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič kol na tažné pro 2 kola NAOS Rapid sklopný. Má sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Nosnost 30 kg.

Menabo Project Tilting 2 sklopný
227,96 € 172,70 €

Sklopný nosič na 2 bicykle na ťažné zariadenie Menabo Project Tilting 2. Sklopná funkcia s možnosťou sklopenia s namontovanými bicyklami pre ľahký prístup do batožinového priestoru vozidla piatymi dverami. Univerzálny nosič pre akékoľvek ťažné zariadenie sa jednoduchou a rýchlou montážou.

Menabo Alphard adaptér
59,60 € 54,40 €

Rozšiřující adaptér Menabo Alphard pro 2 nebo 3 kola. Umožňuje přepravu jednoho kola navíc. Snadná montáž.

HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola
259 €

Tento nosič bicyklov Trip umožňuje prepravu troch bicyklov (po dokúpení adaptéra pre ďalší bicykel je možno prevážať o jeden bicykel naviac). Rýchla montáž a demontáž. Jednoduchým sklopením možno ľahko získať prístup do batožinového priestoru.

Menabo Race 2

Menabo Race 2

Hodnotenie: 4,6
187,96 € 155,30 €

Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Menabo Race 2. Univerzálny nosič pre akékoľvek ťažné zariadenie, ľahká a rýchla montáž behom 3 minút. Kombinácia vysoko odolné pozinkovanej oceľovej rúrkovej konštrukcie a hliníkových lyžín zaisťujúce vysokú pevnosť, nízku hmotnosť. Nosič je dodávaný vrátane kompletných zadných svetiel a držiaku registračnej značky.

PRO User BRILJANT 2 - bike nosič bicyklov
109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Briljant je jednoduchý nosič bicyklov, pre ktorý sú príznačné ultra kompaktné rozmery a veľmi nízka hmotnosť. Nosič je kompatibilný s akýmkoľvek modelom ťažného zariadenia na trhu a kedže pri jeho montáži a demontáži nepotrebujete žiadne náradie, jeho obsluha je otázkou niekoľkých sekúnd.

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta
159 € 154 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pre cyklistov, ktorí uprednosťujú prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90cm. Max. 3 bicykle

PRO User DIAMANT 2 - bike nosič bicyklov
359 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pro-User Diamant je užívateľsky veľmi prepracovaný nosič vhodný pre dve (elektrické) bicykle. Je kompatibilný s akýmkoľvek modelom ťažného zariadenia na trhu (nie je vhodný na hliníkové ťažné zariadenie). Patentovaný systém uchytenia zjednoduší obsluhu a urýchli užívateľovi proces uchytenia nosiča.

Saris TRAPS 1 nosič bicyklov do vnútra auta
149 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostia prepravu bicykla(ov) v úložnom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov po sklopení zadného radu sedadiel ako aj SUV a minivanov.

Menabo Alphard 2

Menabo Alphard 2

Hodnotenie: 5
302,60 €

Nosič kol na tažné pro 2 kola Alphard sklopný. Max. nosnost 50 kg. Jednoduchá montáž. Vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru.

Menabo Naos Tilting 2

Menabo Naos Tilting 2

Hodnotenie: 4
158,10 €

Nosič kol na tažné zařízení pro 2 kola NAOS Tilting sklopný. Má sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Nosnost až 30 kg.

Menabo Project Tilting 3 sklopný
279,96 € 201,70 €

Sklopný nosič na 3 bicykle na ťažné zariadenie Menabo Project Tilting 3. Sklopná funkcia s možnosťou sklopenia s namontovanými bicyklami pre ľahký prístup do batožinového priestoru vozidla piatymi dverami. Univerzálny nosič pre akékoľvek ťažné zariadenie sa jednoduchou a rýchlou montážou

Menabo Race 3

Menabo Race 3

Hodnotenie: 2,8
215,96 € 182,60 €

Nosič 3 bicyklov na ťažné zariadenie Menabo Race 3. Univerzálny nosič pre akékoľvek ťažné zariadenie, ľahká a rýchla montáž behom 10 minút. Kombinácia vysoko odolné pozinkovanej oceľovej rúrkovej konštrukcie a hliníkových lyžín zaisťujúce vysokú pevnosť, nízku hmotnosť. Nosič je dodávaný vrátane kompletných zadných svetiel a držiaku registračnej značky.

Menabo Winny 2 sklopný

Menabo Winny 2 sklopný

Hodnotenie: 4,3
279,96 € 256,20 €

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Menabo Winny 2. Sklopná funkcia s možnosťou sklopenia tiež s namontovanými bicyklami pre ľahký prístup do batožinového priestoru vozidla piatymi dverami. Montáž bez náradia, možnosť rozšírenia o nosič tretieho kola (nie je súčasťou balenia). Kolesá možno k nosiču uzamknúť.

Menabo Naos adaptér

Menabo Naos adaptér

Hodnotenie: 4,7
49 €

Rozšiřující adaptér pro 3.kolo umožňuje přepravit o 1 kolo více u nosiče kol Menabo Naos.

HAKR Trip Top 2

HAKR Trip Top 2

Hodnotenie: 4,5
323 € 302 €

Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Trip Top 2, sklápací, uzamykateľný. Vrátane svetelnej rampy.