Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Zháňate doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie porovnali od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákazníckych výhod:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Po SR prevádzkujeme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Plaťte online, na dobierku, alebo s MALL Pay - nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.
Okrem tovaru z kategórie Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola, HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,
HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,

Tento nosič bicyklov Trip umožňuje prepravu dvoch bicyklov (po dokúpení adaptéra pre ďalší bicykel je možno prevážať o jeden bicykel naviac). Rýchla montáž a demontáž. Jednoduchým sklopením možno ľahko získať prístup do batožinového priestoru.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,
HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola

Tento nosič bicyklov Trip umožňuje prepravu troch bicyklov (po dokúpení adaptéra pre ďalší bicykel je možno prevážať o jeden bicykel naviac). Rýchla montáž a demontáž. Jednoduchým sklopením možno ľahko získať prístup do batožinového priestoru.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
INNA Sťahovacie popruhy s napínačom 4,5 m HAKR Nosič bicyklov HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,
INNA Sťahovacie popruhy s napínačom 4,5 m

Silná západka na zabezpečenie tovaru počas prepravy a na upevnenie krytov a plachiet.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: ER4
TMK nosič kolobežiek na ťažné zariadenie FLY 02 (TMKFLYF02B) Aguri AGURI Active Bike 2 Silver Nosič bicyklov na ťažné zariadenie 2 bicykle
TMK nosič kolobežiek na ťažné zariadenie FLY 02 (TMKFLYF02B)

Nosič kolobežiek na ťažné zariadenie FLY 02 (TMKFLYF02B) od značky TMK. Nosnosť 30 kg. Rázvor 100–130 cm. Vyrobený v súlade s normou ISO 9001 a má európsku homologáciu E8. Nástroj na nastavenie držiaka ráfika kolesa. Určený pre 2 kolobežky.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
TMK Nosič bicyklov/elektrobicyklov na ťažné zariadenie Reflex Aguri Skladací nosič na ťažné na 2 bicykle Aguri Cruiser 2 Silver
TMK Nosič bicyklov/elektrobicyklov na ťažné zariadenie Reflex

Nosič bicyklov/elektrobicyklov na ťažné zariadenie Reflex od značky TMK. Určený pre 3 elektrobicykle/bicykle. Nosnosť 60 kg. Maximálna rýchlosť 130 km/h. Zásuvka 7-pin, možnosť zakúpenia redukcie z 13 na 7 pólov. Rozmer balenia 50 × 70 × 15 cm. Hmotnosť balenia 11 kg.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
HAKR Trip 2 Top Plus HV1191 Aguri Skladací nosič na ťažné na 2 bicykle Aguri Cruiser 2 Silver
HAKR Trip 2 Top Plus HV1191

Automobilový nosič bicyklov od značky HAKR s určením pre 2 bicykle. Obsahuje uzamykateľné úchyty pre bezpečný prevoz i státie. Korytá sú zakrytované pre lepšiu fixáciu. Ráfiky pomáhajú udržiavať plastové pásky s prackami Double Way. Trip 2 Top Plus HV1191 má sklopný mechanizmus, ktorý ľahko aktivujete nožným pedálom.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
HAKR Trip 3 Top Plus/HV1192 Aguri AGURI Active Bike 4 Silver Nosič bicyklov na ťažné zariadenie 4 bicykle
HAKR Trip 3 Top Plus/HV1192

Automobilový nosič bicyklov od značky HAKR s určením pre 3 bicykle. Obsahuje uzamykateľné úchyty pre bezpečný prevoz i státie. Korytá sú zakrytované pre lepšiu fixáciu. Ráfiky pomáhajú udržiavať plastové pásky s prackami Double Way. Trip 3 Top Plus/HV1192 má sklopný mechanizmus, ktorý ľahko aktivujete nožným pedálom.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
TMK nosič kolobežiek na ťažné zariadenie FLY 02 (TMKFLYF02O) Aguri AGURI Active Bike 4 Silver Nosič bicyklov na ťažné zariadenie 4 bicykle
TMK nosič kolobežiek na ťažné zariadenie FLY 02 (TMKFLYF02O)

Nosič elektrobicyklov na ťažné zariadenie FLY 02 (TMKFLY02O) od značky TMK. Nosnosť 30 kg. Rázvor 100–130 cm. Vyrobený v súlade s normou ISO 9001 a má európsku homologáciu E8. Nástroj na nastavenie držiaka ráfika kolesa. Určený pre 2 elektrobicykle.

môžete mať 26.09

Partner: MALL