HAKR Nosič bicyklov HAKR CYKLO PRO ALU
31,46 € 29 €

Nosič bicyklov vyššej triedy a kvality. Vďaka svojej konštrukcii je určený na prepravu všetkých typov bicyklov, so všetkými rozmermi rámov. Nosič je v hliníkovom prevedení, dodávaný so zámkom.

Menabo TOP BIKE

Menabo TOP BIKE

Hodnotenie: 4
18,80 €

Nosič má nosnost 15 kg, délku lyžiny 138 cm, určeno pro maximální šířku pneumatiky kola 40 mm, pro rámy kol s kulatým průřezem 28–40 mm, možno přimontovat na střešní nosiče s maximálním průřezem tyčí 48×40 mm.

Menabo HUGGY Lock

Menabo HUGGY Lock

Hodnotenie: 4,3
27,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Uzamykatelný střešní nosič z pozinkované celoocelové konstrukce je určen pro uchycení jednoho jízdního kola. Vhodný pro rámy s většími průřezy. Délka lyžiny 137 cm.

Menabo Iron

Menabo Iron

Hodnotenie: 3,9
49,96 € 37,70 €

Hliníkový strešný nosič na bicykle Menabo Iron. Nosič je vyrobený hliníku a je uzamykateľný. Koleso sa k držiaku pripevní iba sklopením páky čeľustí okolo rámu bez nutnosti použitia náradia. Hmotnosť nosiča je cca 2,9 kg, nosnosť 15 kg.

Menabo Asso

Menabo Asso

Hodnotenie: 3,6
61,96 € 49,50 €

Hliníkový uzamykateľný strešný nosič bicykla Menabo Asso Moderná aerodynamická konštrukcia, odolný a ľahký materiál s vysokou pevnosťou. Nosič upevníte na priečniky bez použitia náradia, nosnosť 15 kg.

MULTIPA Nosič bicyklov na strechu MULTIPA
49 € 38,50 €
+ doprava zadarmo

Moderný aerodynamický univerzálny hliníkový nosič MULTIPA pre jeden bicykel má veľmi jednoduchý systém upevnenia na strechu vozidla., Jednoduché a spoľahlivé upevnenie bicykla vďaka stabilnému držiaku rámu.

Menabo Nosič jízdních kol střešní JUZA ALU
64,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Střešní nosič jízdních kol s nosností 17 kg. Zamykatelný k rámu kola. Odolný a lehký materiál s vysokou pevností, vhodný také pro rámy kol s většími průřezy 30–80 mm.

Menabo Nosič kol MENABO JUZA
79 € 65,90 €
+ doprava zadarmo

Nosič bicyklov Menabo Juza Technické parametre Hmotnosť nosiča: 3,4 kg, Dĺžka lyžiny: 135 cm, Maximálna.

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta
159 € 154 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostnia prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90 cm. Max. 3 bicykle (vyberte variantu z ponuky)

Saris TRAPS 1 nosič bicyklov do vnútra auta
149 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostia prepravu bicykla(ov) v úložnom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov po sklopení zadného radu sedadiel ako aj SUV a minivanov.

SeaSucker TALON 1 - bike vákuový nosič
379 €
+ doprava zadarmo

Seasucker TALON je univerzálny a nekonvenčný nosič na 1 bicykel s technológiou vysoko výkonných vákuových prísaviek. Nosnosť až 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej povolenej rýchlosti 120km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

Predný kôš na bicykel s poťahom 50x45x35 cm prírodná vŕba
54 €
+ doprava zadarmo

Tento kôš na predný nosič na bicykli, z ktorého vyžaruje vintage a rustikálny šarm, bude skvelým pomocníkom pri prenášaní potravín alebo domácich miláčikov. Kôš je vyrobený z prírodnej vŕby a je odolný voči roztrhnutiu aj pri dlhodobom používaní. Vašim najmenším priateľom urobíte veľkú radosť. Príro

SeaSucker MINI Bomber 2 - bike nosič bicyklov
549 €
+ doprava zadarmo

Seasucker Mini Bomber je najuniverzálnejšia verzia nosiča bicyklov so 6 výkonnými prísavkami predimenzovanými na prevoz 2 bicyklov o váhe do 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej rýchlosti 120 km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, pričniky a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

Menabo Huggy

Menabo Huggy

Hodnotenie: 4,1
24 €

Hliníkový strešný nosič Menabo Huggy je neuzamykateľný strešný nosič jedného bicykla z oceľovej konštrukcie a odolného materiálu s certifikátom kvality GS / TÜV. Vhodný pre rámy s väčšími prierezmi a pre horské bicykle so širokými plášťami.

HAKR Speed Alu

HAKR Speed Alu

Hodnotenie: 4,4
42 € 39,30 €

Hliníkový nosič bicyklov Speed Alu s najvyššou bezpečnosťou a najrýchlejším upevnením kolies do nosiča. Uzamknutie nosiča k základnému nosiču.

Menabo Bike Pro

Menabo Bike Pro

Hodnotenie: 4,6
66,76 € 40,80 €

Neuzamykateľný strešný nosič bicykla Menabo Bike Pro. Odľahčená vysoko odolná hliníková konštrukcia. Koleso sa upevňuje jednoduchým spôsobom do skrutkovacieho mechanizmu s ručne dotahovatelnou maticou bez predného kolesa.

Thule Freeride 530

Thule Freeride 530

Hodnotenie: 4,7
66,80 €

Nesnažte sa vtlačiť bicykel do kufra. Moderný design nosiča Thule Freeride 530 neurobí vášmu autu hanbu a výborne poslúži.