Tovar z kategórie nosiče bicyklov na strechu sa hodí pre každého vodiča. Ak vám záleží na nízkej cene, využite výpredajovú sekciu, kde zoženiete auto-moto doplnky s výraznou zľavou. Produkty si môžete porovnať aj podľa hodnotenia ostatných zákazníkov. Nakúpte výhodne veľa produktov v jedinom e-shopu a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Váš tovar vám privezieme domov ešte dnes, alebo keď sa vám to bude hodiť.
  • Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest. Využite ich a ušetrite za dopravu.
  • Platiť môžete online alebo na dobierku.
  • Nie ste s nákupom spokojný? Tovar môžete vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo výberu tovaru z kategórie nosiče bicyklov na strechu vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

U nás na MALL.SK si môžete objednať aj niektorý z ďalších produktov.

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta, 90 cm, 3

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta

239 €

Pre cyklistov, ktorí uprednosťujú prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90cm. Max. 3 bicykle

Partner: TAKERA
Menabo Nosič bicyklov strešný Juza ALU
33x

Menabo Nosič bicyklov strešný Juza ALU

80,90 €

Ďalšia ponuka za 117,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Strešný nosič bicyklov s nosnosťou 17 kg. Zamykateľný k rámu bicykla. Odolný a ľahký materiál s vysokou pevnosťou, vhodný aj pre rámy kolies s väčšími prierezmi 30–80 mm.

Tovar od predajcu MALL
HAKR Nosič bicyklov HAKR CYKLO PRO ALU
19x

HAKR Nosič bicyklov HAKR CYKLO PRO ALU

51,20 €

Ďalšia ponuka za 40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič bicyklov vyššej triedy a kvality. Vďaka svojej konštrukcii je určený na prepravu všetkých typov bicyklov, so všetkými rozmermi rámov. Nosič je v hliníkovom prevedení, dodávaný so zámkom.

Tovar od predajcu MALL
HAKR Speed Alu
54x

HAKR Speed Alu

70 €

Ďalšia ponuka za 60,20 €

Hliníkový nosič bicyklov Speed Alu s najvyššou bezpečnosťou a najrýchlejším upevnením kolies do nosiča. Uzamknutie nosiča k základnému nosiču.

Tovar od predajcu MALL
Menabo TOP BIKE
82x

Menabo TOP BIKE

22,90 €

Nosič má nosnosť 15 kg, dĺžku lyžiny 138 cm, určené pre maximálnu šírku pneumatiky kolesa 40 mm, pre rámy kolies s guľatým prierezom 28–40 mm , možno primontovať na strešné nosiče s maximálnym prierezom tyčou 48×40 mm.

Tovar od predajcu MALL
Menabo Huggy
8x

Menabo Huggy

40,20 €

Hliníkový strešný nosič Menabo Huggy je neuzamykateľný strešný nosič jedného bicykla z oceľovej konštrukcie a odolného materiálu s certifikátom kvality GS / TÜV. Vhodný pre rámy s väčšími prierezmi a pre horské bicykle so širokými plášťami.

Tovar od predajcu MALL
Menabo Huggy Lock
64x

Menabo Huggy Lock

43,80 €

Uzamykateľný strešný nosič z pozinkovanej celooceľové konštrukcie je určený pre uchytenie jedného bicykla. Vhodný pre rámy s väčšími prierezmi. Dĺžka lyžiny 137 cm.

Tovar od predajcu MALL